Livadeia Fest 2012 - Σάββατο 14 Ιουλίου - Αμφιθέατρο Κρύας

Για 9η χρονιά το Livadia Fest γίνεται και φέτος, 14 Ιουλίου στο Αμφιθέατρο Κρύας στην πρωτεύουσα των σουβλακίων. :smiley:



:stuck_out_tongue:

Σάββατο 14 Ιουλίου

Inveracity
Mass Infection
Crucifiction
Necrovorous
Bloody Donation

Περισσότερες πληροφορίες σε λίγο καιρό :slight_smile:
Support the Underground!

edit: 99% μονοήμερο

…υπέροχος χώρος…πολύ καλή μέρα και το Σάββατο:):!:

Death Metal Holocaust! Ελπίζω να τα καταφέρω να έρθω. Bloody Donation ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ!

Ψηνω και εγω εκδρομουλα φετος, εχω κατα νου και 1-2 ατομα που ισως ψηνονται επισης και ισως περασω (ειναι και τα σουβλακια ενα ζητημα :Ρ).

Καλή φάση ρε μπράβο!!!
ελπίζω να καταφέρω να κατεβούμε με παρέα και να τα πουμε εκει

εκδρομουλαααααααααα!!!

Καλη φαση. Λογικα θα τιμησω…

Ωραία φάση, κι εγώ λογικά εκεί. Και ο άνδρας κάτω για να έρθει να με μαζέψει μετά λολ

Bump!

+Malicious Silence
+Mortal Torment

Είσοδος 10 γιούρα

ψήνω.

Λέει τρομερά το fest και θέλω να πάω. Τρομερές οι μπάντες στα λάιβ. Απλά σκέφτομαι το θέμα γυρισμού μετά το fest. Τι συγκοινωνία θα υπάρχει κτλ…

Πραγματικα γαμω τα λαιναπ.Μακαρι να τα καταφερω να ερθω

Κτελ Αθηνα - Λιβαδεια ποσο παει?

το φοιτητικό μετ’επιστροοφής 12,5ευρώ. αν δε βγάλεις φοιτητικό δεν έχει με επιστροφή, άρα 25ευρώ. δεν έχει βραδινά δρομολόγια όμως.

επίσης όσοι έρθετε με τον κωλοσέ, να ξέρετε ότι δεν υπάρχει πλέον λεωφορείο για μεταφορά από το σταθμό προς την πόλη, άρα θα πρέπει να πάρετε ταξί που παίρνει κάνα 12άρι ευρώ.

Καταλαβα, διπλωματακι φετος και ερχομαι του χρονου. Στον θεο εχουν παει οι τιμες, δεν σκαω 25 ευρω πηγαινε-ελα. Και εστω και εγω ειμαι καμμενος και τα σκαω, δεν ξερω αν θα ψησω κανεναν αλλο να το κανει.

Το line up γαμει… ελπίζω φέτος να υπάρχει σταντ με μπύρες κλπ…

και η βενζίνη όμως δε πάει πίσω.

Αν ειστε απο 3-5 ατομα ομως… τζιτζι ερχεται. Ισως το ψησω, αναλογως τα κεφια.

Αυτο, worst, εννοω με παρεα φυσικα! Και φετος, τουλαχιστον, κανεις δεν εχει ακομα αυτοκινητο αρα λε πουλ.

λε καρ πουλ.
Θα το βάλω εν καιρώ και στο αντίστοιχο thread στο οφτόπικ, αλλά παίζει να αρχίσουμε να οργανωνόμαστε με αυτοκίνητα? Θέλω μία φορά, ΜΙΑ φορά, να ΜΗΝ οδηγώ εγω…ΜΙΑ φορα…:frowning: Αν και ενδέχεται αυτός να είναι ο μόνος τρόπος να μείνω αρκετά νηφάλια για να απολαύσω όλο αυτό το εξαίρετο line up!