Livadia Fest 2008

Λιβαδεια,αμφιθεατρο κρυας,12 Ιουλιου 2008

-Rotting Christ,Ravencult,Dead Congregation,Mass Infection,Blustery Caveat
-Εισοδος 12 ευρω
-Εναρξη 7

Info: www.myspace.com/livadiafest

Aν δεν παιχτεί μαλακία με γονείς-διακοπές, ειμαι μέσα! ¶λλος για Ληβαδειά; :smiley:

Ελατε παιδες θα λεει το live!Και η τοποθεσια ειναι γαματη ειναι θεατρο και γυρω γυρω υπαρχει βραχος και απο κατω ποταμακι και καταρρακτες.Οποιοι ενδιαφερονται και θελουν πληροφοριες για το πως θα ερθουν κλπ ρωτηστε!

θα κανουν τουρνε και στις γυρω περιοχες?Απο το κοσμοπολιτικο Λουτουφι θα περασουν καμια βολτα???

Εξαιρετικο ! Πολυ δυσκολο να παω αλλα το φεστιβαλ μετραει παρα πολυ !
RC , Dead Congregation και Ravencult ειναι εγγυηση λαιβ.
Πολυ καλη προσπαθεια.Μπραβο!

Πολλα μπραβο παιδες. Στηριζω Deathster και Zaf, το φεστ εχει 3 απ’ τις πλεον αξιολογες Ελληνικες μπαντες.

οχοχοχοχ εχω ψηθει απειρα ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΤΗΝ ΛΙΒΑΔΙΑ ΠΑΙΔΕΣ!!

έφυγααααααααααααααααααααααααααααααααα…

γνωρίζει κάποιος πληροφορίες για το πως πάμε;;… χιχι

από Αθήνα!!!

ευχαριστώ…:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

τρομερά δύσκολο να πάω , αλλά είναι καταπληκτικά τα ονόματα.
Εύγε!

Πωωωωω!!! Βλεπω πεφτει και Σαββατο!!!

pwwww psinomaiiiiiiiiii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Μπορεις να ερθεις με τρενο η με λεωφορειο…Μια ωρα και υποθεση ειναι πανω κατω και με τα δυο.Αν παρεις τρενο που ειναι και πιο οικονομικο επειδη ο σταθμος ειναι εξω απο τη Λιβαδεια υπαρχει λεωφορειακι (το πληρωνεις μαζι με το εισητηριο) που σε αφηνει στο γραφειο του οσε μεσα στην πολη.Απο κει και περα το κεντρο ειναι διπλα και η περιοχη που γινεται το live ειναι 5-10 λεπτα με τα ποδια απ το κεντρο.Οτι αλλο θελετε ρωτηστε μαγκες η στειλτε pm!

μαλλον θα ειμαι στο χωριο μου εκεινη την εποχη οποτε μαλλον θα ειμαι εκει . :smiley: δεν εχω δει και sakis μια χαρα .

Ρε να ρωτησω απο Θεσσαλονικη ποιος ειναι ο ποιο οικονομικος τροπος για να ερθουμε Λιβαδια? καρβουνιαρης(τρενο) η λεωφοριο? και ποσες ειναι οι ωρες περιπου? να ξερουμε μην φτασουμε αργα :stuck_out_tongue: αν κανεις απο Θεσσαλονικη κατεβει Λιβαδια ας με στειλει ενα PM να με πει τι και πως pls

πωπωωω Ravencult θα γινει σφαγη … Onslaught Command κλπ αυτα ειναι!!!

Τρενο ειναι σιγουρα πιο οικονομικος τροπος και πιο γρηγορος…Τωρα χωρις να ειμαι ΑΠΟΛΥΤΑ σιγουρος νομιζω οτι πανω κατω πρεπει να ναι κανα 4ωρο…

Το τραίνο έχει δρομολόγιο γύρω στις 2.15 τα χαράματα για επιστροφή για Θεσσαλονίκη, οπότε συμφέρει.

Το live θα τελειωσει κατα τη 1και με 1.30 οποτε τσιμα τσιμα προλαβαινεισ να πας στο σταθμο…Αν και λεει μετα να αραξεις σε μαγαζακια εκει στην κρυα που ειναι το ποταμι η και στο θεατρο για μπυρεσ και φευγεις πρωι μετα…!

χαχαχα εννοειτε οτι θα φυγουμε το πρωι πωπω τι εχει να γινει!! οκ thx για το info οποτε τρενο… τα λεμε εκει παιδες

ευχαριστώ φίλε…
με αυτοκίνητο θα έρθουμε…

έχεις κάποιον χαρτη της περιοχής που θα γίνει το φεστιβάλ;;

αλήθεια, ανοιχτός χώρος θα είναι;;

Ναι φιλε ανοιχτος θα ειναι ο χωρος,ειναι αμφιθεατρο και γυρω γυρω υπαρχει βραχος.

Αμφιθεατρο κρυας:

–Εδω ειναι πανοραμικη φωτογραφια του θεατρου

–Εδω ειναι φωτογραφια μεσα στο θεατρο (ηταν χειμωνας και ειναι και τα χιονια:p )

Τωρα οσον αφορα για χαρτη δε νομιζω να χρειαστεις,η πολη ειναι αρκετα μικρη οποτε με το που φτασετε, ρωτηστε πως θα πατε στις πηγες κρυας.Εκει ειναι πεζοδρομος παραλληλος με την Ερκυνα (ποταμι) οπου εχει καποια μαγαζακια και προχωρωντας τον φτανεις στο θεατρο.

-Οτι αλλο θελετε παιδια ρωτηστε η στειλτε pm!Τhanx για το ενδιαφερον!!Αντε να παρει λιγο ζωη η Λιβαδεια!!!