Livadia Fest 6/8/2011 Septic Flesh,Resurgency,Freefall,Sanctimonious,Somber Venus+TBA

LIVADIA EXTREME METAL FEST 2011

Θα πραγματοποιηθεί και πάλι φέτος το LIVADIA EXTREME METALFEST στο Αμφιθέατρο Κρύας, Σάββατο 6 Αυγούστου.

Οι μπάντες μέχρι στιγμής είναι:

SEPTICFLESH (Αθήνα)

RESURGENCY (Αθήνα)
http://www.myspace.com/Resurgency

FREEFALL (Θεσσαλονίκη)

SOMBER VENUS (Λιβαδειά)

SANCTIMONIOUS (Λιβαδειά)

  • more TBA

Επικοινωνία και απορίες:


Θα είναι η πρώτη εμφάνιση των Septic Flesh στην Ελλάδα αφού κυκλοφορήσανε τον νέο τους δίσκο “The Great Mass”

Το μέρος που γίνεται η συναυλία:

ωραιο μερος για συναυλια θαναι γ*** το βραδυ με Septic.Λογικα θα ειμαι κοντα εκεινες τις μερες οποτε λεω να το τιμησω.Περσι τι επαιζε απο κοσμο?Ειναι σημαντικο τετοια φεστιβαλ να πηγαινουν καλα σε προσελευση για να καθιερωνοντε κιολας

καλη φαση…κ πολυ ωραιο το μερος

Περιμένουμε και τις άλλες μπάντες που θα ανακοινωθούν,αλά έτσι κι αλλιώς θα είμαστε εκεί

Υπέροχο μέρος, δεν χορταίνεις να το βλέπεις…ιδανικό για τέτοια live:):!:

αυγουστο ???

Ναι,κι εγώ το περίμενα πιο νωρίς…τις προηγούμενες χρονιές νομίζω αρχές-μέσα Ιουλίου είχε γίνει

Ναι παίδες κάθε χρόνο μέσα Ιουλίου γινότανε απλά οι sf παίζουν στο Αμέρικα πιο πριν οπότε πήγε Αύγουστο.

μαγκες αξιζει το φεστ το μερος ειναι απιστευτο κ εχει κ κατι καλαμακια για μασα:D

…με έψησες…βρήκες το ευαίσθητο σημείο μου…πλάκα πλάκα, αυτό το φεστιβάλ έγινε θεσμός, και το πολύ ωραίο μέρος βοήθησε σαυτό:):!:

Παίδες, μπορεί κάνας παλίκαρος να πει τι παίζει με τα εισητήρια?? Από το χώρο του φεστιβάλ αγοράζουμε?

Ναι μην αγχωνεσαι από εκεί τα παίρνεις

Καθιστοί θα είναι στο live γιατί βλέπω αμφιθέατρο?

Οποιος θελει καθεται και οποιος θελει ειναι ορθιος στην σκηνη.

Όποιος θέλει σηκώνεται. Εισιτήρια από το χώρο ναι όσα χρόνια γίνεται το live είναι στο 12ευρω δεν ξέρω αν θα αλλάξει κάτι.

Λογικά θα παρευρεθώ με σούπερ-ντούπερ παρέα να 'ουμ8)
Αν και δεν ακούω τέτοια,έτσι για να στηρίξουμε!

O χώρος γαμάει… το όλο κλίμα επείσης όπως και τα σουβλάκια μετά… χεχε…
κρίμα που δε θα παίξουν οι Mass Infection…

εισητήρια παίρνουμε από κει…

Για παμ! Προστέθηκαν οι παλιοκαραβάνες Carnal Redemption από Αθήνα και οι Eternal Obscenity από Λιβαδειά. Τικέτα 12 γιουρόπουλα.

Λίγες μέρες έμειναν… πιστεύω πως θα χει κόσμο!

Bump.