Live@Jazz Bar(kifissia)!

Τη Παρασκευή 18 Σεπτεμβρίου θα γίνει ένα λαιβ στο Τζαζ μπαρ στην Κηφισιά,που Θα συμμετάσχουν δυνατά ονόματα της Rock/Metal σκηνης που αυτη τη φορα θα παίξουν κυρίως μπαλάντες και πιο ήρεμα και ατμοσφαιρικά κομμάτια!!!

οι μπάντες που θα παιξουν είναι:

Last Moment
Burning Souls
Dead Scum Basement
Buried By Sunshine (ex “Blan Crisis”)
Through The Never

Η ώρα έναρξης είναι 8 το απόγευμα και η είσοδος είναι 7Ε με ένα ποτο μέσα!
Το μπαρ βρίσκεται ακριβώς δίπλα στον σταθμό της Κιφισιας οπότε υπάρχει αρκετά εύκολη πρόσβαση στο χώρο! Τέλος, μετα το live θ’ακολουθήσει ένα party του ιδίου στιλ !!! :thumbup: :drunk:

'Οχι ρε μεγάλε! Πολύτιμο νέο αυτό να 'σαι καλά.

Mπαλαντες και ατμοσφαιρικα κομματια της ροκ/μεταλ η της τζαζ εννοεις; :Ρ

μαλλον δεν μιλαει για τζαζ…οσο και αν ακουγεται παραλογο για το ονομα του μερους!:stuck_out_tongue:

Θα με ενδιέφερε πολύ να ακούσω τι είδους jazz μπορεί να παίζει μπάντα που λέγεται Dead Scum Basement… :p:lol:

Σκληρό τζαζ και χαλαρό μέταλ! :stuck_out_tongue: χαχα. Χωρις πλάκα τώρα,επιλέχτηκαν τέτοιου είδους κομμάτια επειδή ταιριάζει στον χώρο πιο πολύ αυτή η μουσικη! Τωρα αν κανεις ψίνεται για ΤΖΑΖ δεν ξέρω αν θα του καλύψουμε τα γούστα!
Εμεις τουλάχιστον θα παίξουμε Rock/Metal μπαλάντες,όπως,μην είστε ανυπόμονοι,θα τ’ακουσετε άμα είναι! :stuck_out_tongue: :slight_smile:
Απ’ότι ξέρω και οι αλλοι θα παίξουν rock μπαλαντες,Έλα τωρα όμως,μην μου πεις οτι σε χαλάνε κιόλλας αυτα ?!? :stuck_out_tongue: :smiley:

Ποιοί από όλους είστε “εσείς”;

Burning Souls :smiley: :smiley:

20 χρόνια στην κηφισιά, έπρεπε να μετακομίσω πριν 5 γιά να γίνει metal live!
μεγάλες στιγμές!

Έλα ρε mEnE συμμετέχεις και εσύ; Να ρθουμε οπωσδήποτε τότε να εμψυχώσουμε κιόλας!

Oχι, δε με χαλανε καθολου, αν ημουν Αθηνα θα πηγαινα σιγουρα :p:)

ροφλ.

γιατί ειρωνεύεσαι το πρώην μου συγκρότημα?:stuck_out_tongue:

Thanks mate :wink: :stuck_out_tongue:

Φυσικά και έλα!! :slight_smile:

Γιατί Deep Purple δεν γίνονται χωρίς Blackmore! :p:p:p

Μπορώ να πω ότι έχεις άδικο τώρα εγώ???