Πότε θα δούμε live τους NIGHTWISH?

mporo ke ego na po pos an den tous evlepa pote de tha me stenaxorouse ke katholou!esi angel_in_black olo oniroksis eisai!

Απάντηση για το πρώτο σκέλος:
Δεν σε ανάγκασε κανείς να πας όταν θα έρθουν , όλα είναι θέμα γούστου .

Απάντηση για το δεύτερο σκέλος:
Μάλλον λες πράγματα απλώς για να τα πεις, εγώ Hardline είδα , απο το Dvd τους στο Gods 2002 … οπότε , για άλλη μιά φορά προτρέχεις.

:stuck_out_tongue:

ο,τι πεις…δεν έχω σκοπό να σε στεναχωρήσω.
όταν λέμε live εννοούμε και τα dvd?αυτό είναι μαγνητοσκόπηση!πάντως ό,τι πείς.

Και κατά τρίτον , είσαι και εκτός θέματος … Για να Nightwish λέει το θέμα , όχι για Hardline … , είδες τι έκανες ? κατάφερες να με παρασύρεις … !!!

ta vlepeis?megaloses ke akoma parasyrese…nai pote tha erthoun oi nighwish?ksipnao ke kimame me afti tin skepsi!

Εσενα αρχιζω και σε αγαπαω…

Εσενα αρχιζω και σε αγαπαω…[/quote]

O X I A

Εσενα αρχιζω και σε αγαπαω…[/quote]

O X I A [/quote]

Please “το φιδακι ο Διαμαντης”…

min ton akous…agapa me…opou na nai th arxiso na s agapao k ego!

Τελικα μου φαινεται κι εσυ ποζερι εισαι… Πολυ στην αγαπη το ριξαμε… ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ Παντως για να μην ξεφευγουμε απο το θεμα (γιατι παραμονευει ο Ηλιας), οι NIGHTWISH γλυκεια μου ειναι πολυ αγαπητοι σ’ αυτο το site (και οχι μονο). Ασε που εχουν αποτελεσει επανειλλημενα πετρα του σκανδαλου… Εχουν σφαχτει κοριτσια και παλικαρια γι αυτους… (το πιασατε το υποννοουμενο) Κι εγω με τον Ανδρεα για την Tarja…

oi vlakeia einai pos kai na erthoun oi nightwish tha einai stin Athina kai gia emas tousi ‘‘eparxiotes’’ dn einai eykolo
1i fora fetos egine megali synaylia stin Xanthi, opou meno, me tous scorpions (23/7/2009)

dn einai eykolo na katevaino apo xanthi>>athina kathe fora p thelo na do mia synaylia!!!

alla anoixa ena allo poly megalo thema…
Nightwish stin Ellada kai xero psomi
an dimosieythei kamia imerominia enimeroste alania

  1. Καλώς ήρθες.

  2. Τα greeklish απαγορεύονται.

  3. Οι Nightwish μπορεί να μην έρχονται, αλλά έρχεται η Tarja για λαιβ.

:lock: