Live στο βιολογικο

Μάγκες όσοι βρεθείτε Σαλονίκη ελάτε κ δε θα χάσετε! οι Ζώα Προς Εξαφάνιση είναι οι ιστορικοί “χαζοί” Βανδαλούπ!!! Οι Cabaret παίζουν φάση ΚYUSS ROCK N ROLL με screamo στοιχεια, και οι TOTALALITAR παλιο πανκ-σκανδιναβικο D-BEAT!!!

ROCΚ ‘N’ ROLLLLLLLLLLLLLLLL!!!

με ψήνει άπειρα. Τι ώρα ξεκινά το γλέντι;

Έχει και πλανετ οφ ζους νωρίτερα (γιατί ντι-μπιτ και λέει σκρήμο για τους γάλλους;;;; δώκε ενα Myspace)

Για μας τους αθηναίους που δεν θα μπορέσουμε πόσταρε κανά link στο myspace ή κάτι τελοσπάντωνε

γαμάτο θα ειναι, κρίμα που είναι λίγο μακριά βέβαια!!! Τα Ζώα Προς Εξαφάνιση είναι ωραίοι, αν και οι Βανδαλούπ ήταν πολύ πιο respect… Φύγε - Φύγε απ’το γκρουπ…!!!

κλασσικά για τους χρόνους του βιολογικού απο 9:30 κ μετά…

Τώρα για Myspace αδέλφια δε γνωρίζω…

φαίνονται πολύ γεροί. την κάνω μετά τους πλάνετ (σόρρυ για τις υπόλοιπες μπάντες αλλά δεν μας κόβω να προλαβαίνουμε)

Κ γω μετά το γήπεδο τρέχοντας…μη νομίζεις…

Εννοείται θα μαι εκεί για ζώα προς εξαφάνιση…Γουστάρω τρελά τέταρτη εξουσία και το παιδί της πολυκατοικίας…ελπίζω να τα παίξουν:papas::papas: Πανικός θα γίνει

“Οι Βανδαλούποι” από που πήραν το όνομα τους?? Από το βιβλίο του ρόμπινς ??

:yes:

λογικα θα ειμαι εκει…

γιατι λές λογικα;

Βανδαλούπ, ρε. Όλοι εκεί θα είμαστε.

Αιντε ολοι εκει να γουστάρουμε

E ξερω γω, μαλλον θα παω…:smiley:
Ειναι και το οικειο περιβαλλον (στο φυσικο ειμαι, ‘‘διπλανη πορτα’’ δηλαδη), αρα πλακα θα εχει, καλα θα περασουμε…

‘‘Εκρηκτική’’ η συναυλία των Βανδαλούπ χτες.

‘Νταξ’, πέρα απ’ την πλάκα, κρίμα που σταμάτησε η συναυλία από τέτοιες βλακείες. Όσο προλάβαμε να τους δούμε, πάντως, ήταν απολασυτικοί, ο κόσμος γούσταρε τρελά τη φάση.

δλδ, γίνεται να έχει μπάχαλο στους βανδαλουπ και να πετάνε μπύρες οι εχπλοίντεντς του βιολογικού στους sugartown cabaret?

μακράν ότι καλύτερο έχω δει σε βιολογικά, στρητ ατάκς κτλ.

μπάντα αποκάλυψη οι γάλλοι, αστε τους άλλους να μαλώνουν με ρώσους αντπάνκηδες και έλληνες αντιφα diyades.

Κάποιοι έχουν χάσει τραγικά την ουσία της φάσης, την μουσική δλδ, καλός ο τζέρτζελος αλλα…

αυτα

τι έγινε ρε παιδιά? πείτε και σε μας να καταλάβουμε! πλακωθήκαν?

εμείς την κάναμε κατά τις 2 από το στέκι. μετά έγινε αυτό εδώ

Τι σημαίνει το μπολνταρισμένο; :-s Σόρυ αν είναι ηλίθια η ερώτηση, αλλά… :stuck_out_tongue:

Τελικά ρε παιδιά τι έγινε χθες; Από το λινκ δεν κατάλαβα πολλά, δηλαδή ξαφνικά στη μέση του λάιβ πετάχτηκαν κάτι μπάτσοι και άρχισαν να ρίχνουν δακρυγόνα; Λίγο άκυρο δεν είναι;

εδιτ: τώρα που ξανακοιτάω την άγνωστή μου λέξη, μου φέρνει σε “exploited”. Χμμ;