Liverpool

Καλά είμαστε για τα θηρία…

Η χειρότερη Λίβερπουλ που έχω δει ποτέ.
Και να μην υπήρχαν οι 2 πανηλίθιες αποβολές θα μας άξιζε η 4-άρα για την ελεεινή εμφάνιση. Ακούς εκεί 2 σουτ στο τέρμα…

Τ Ρ Α Γ Ι Κ Ο Ι . . .

Εχουν καποιο στοχο φετος στην Λιβερπουλ? Δηλαδη ,ok,θα βγεις γιουροπα λιγκ,ρεαλιστικα,του χρονου,του παραχρονου,μεχρι ποσο θα συνεχιζεται αυτο το χαλι?

Γιατι ενταξει καλο το you’ll never walk alone δε λεω,αλλα μονο με το να πιπιλας τον υμνο δεν γινεται τιποτα.

Ντρέπομαι…

χειροτερα απο περσυ θα παει η ομαδα
δεν βλεπεται

Χωρίς πλάκα, παίζει να ήταν η χειρότερη Λίβερπουλ που θυμάμαι. Και δεν είναι θέμα αποβολών ή τεσσάρας. Αυτό που έβλεπα είναι απλά αποκαρδιωτικό. Ένα α- στερητικό των πάντων. Και ανάθεμα και αν βγούμε και Ευρώπη έτσι.

μην είμαστε μηδενιστές [SPOILER]yo[/SPOILER]
ήταν αναμφίβολα μια άθλια και εξεφτελιστική εμφάνιση, αλλά δεν καταστράφηκε το σύμπαν επειδή φάγαμε 4 και παίξαμε χάλια. ούτε αυτό σημαίνει ότι θα πέσουμε κατηγορία. ήταν το χειρότερο παιχνίδι, αλλά ήταν ΕΝΑ παιχνίδι! μπορεί και να λειτουργήσει θετικά ,πεισμώνοντας την ομάδα. εν πάσει περιπτώση,πρωτάθλημα προφανώς δε χτυπάμε φέτος αλλά για 4άδα αν είμαστε σοβαροί μπορούμε. φυσικά όχι με εμφανίσεις σαν αυτή.

Νομίζω ότι οι ατάκες μας είναι ακριβώς οι ίδιες με έναν χρόνο πριν, με τη διαφορά ότι μπορεί να τις είπαν άλλοι. “χάλια εμφάνιση” (όχι σαν κι εχθές, βέβαια) “ναι, αλλά είναι αρχή”, “μην τα ισοπεδώνουμε όλα” κλπ, κλπ. Πάλι στην αρχή είμαστε παιδιά…από κάθε άποψη…

Νταμπλπόστ, αλλά προαναγγέλω το ντέρμπι στο Μπράϊτον, για το Λιγκ καπ. Και μην πει κανείς ότι είναι εύκολο, γιατί τα παληκάρια μας είναι ικανά για όλα…

H ομαδα αντικειμενικα ειναι καλητερη απο περισυ με βασει τις προσθηκες.Υπομονη.
Εγω ειμαι ακομα αισιοδοξος γιατι εχω εμπιστοσυνη στον King Kenny κ οταν επιστρεψει ο καπτεν τα πραγματα θα γινουν καλητερα…
Και σιγουρα δεν χωρανε δικαιολογιες για την 4αρα,ακομα και με 9 παιχτες να παιζουμε ειμαστε LIVERPOOL κ δεν υπαρχουν δικαιολογιες.Θα ανακαμψουμε σιγουρα παντως γιατι ενας λογος ακομα ειναι οτι εχουμε πολλους βρετανους παιχτες φετος και οσο να’ναι αντιλαμβανοντε αλλιιως τι σημασια τις φανελας σε σχεση οποιονδηποτε μισθοφορο(βλεπε τορες,μειρελες)που μπορει να τους λειπει ταλεντο αλλα θα δωσουν τα παντα

Δε θα βρει ποτέ γιατρειά αυτή η ομάδα… τουλάχιστον το ch.l. του 2005 θα το θυμόμαστε σαν όαση.

Οασάρα, όχι όαση, αλλά μετά, τι; Πίκρες, ανοργανωσιά, κινήσεις στο βρόντο, αποτυχίες εντός και εκτός γραμμών, μουρμούρα…και εξακολουθώ να πιστεύω ότι δεν υπάρχει ελπίδα ανάκαμψης, με τα ως τώρα δεδομένα. Θα γουστάρω να βγω ψεύτης και να με μουτζώνετε με χέρια και με πόδια, αλλά…

εξαρταται απο το τι θεωρεις ανακαμψη. πρωταθλημα δε γινεται να παρει, ουτε τωρα ουτε σε 2 χρονια, ουτε σε 3, ειδικα με τους γαμημενους τους σειχηδες της σιτυ που σε λιγο θα μαζεψουν ο,τι κινειται σε ροστερ 60 παικτων με 2,5 μυρια ο καθενας
αλλα τσουλου μπορουμε να βγουμε αν συνεχισει να ειναι τοσο τραγικη η αρσεναλ. με αυτο βασικα υπερευχαριστημενος θα ειμαι

σημερα ελπιζω να παιξουν λιγο με την Μπραιτον
και να ενδιαφερθουν για το κυπελλο γιατι στο πρωταθλημα
ειναι δυσκολα ηδη

Τουλάχιστον κερδίσαμε…

…τουλάστιχον…

μεγαλη μπαλα απο τη δαιμονισμενα φορμαρισμενη Λιβερπουλ

Κατάλαβα. Πρέπει να τους κόψαμε τη χολή…

τι κόκκινη έδωσε ο διαιτητής στην εβερτον? τραγικός…
(μας γάμησε και το στοιχημα)