Liverpool

Δεν εισαι και Σιτυ;

Πότε όμως. Καλύτερα United πάρα City σοβαρά :joy:

Το θέμα είναι να πάρεις νίκες μόνο… Με Εβερτον η ομάδα ήταν τραγική… Σαλαχ άφαντος ακόμα μια φορά

Liverpollaraaaaa ποσο γαματα επαιξες εχθες!

1 Like

Μείον μερικοί μήνες ζωής ακόμα για την καρδιά μου σήμερα. Τι να κάνεις.

2 Likes

Μέχρι τέλους έτσι θα πάει. Τώρα το άγχος στη Σίτι.

Σε 2 βδομάδες έχει Πάλας-Σίτι και Λίβερπουλ-Τσέλσι και καπάκι Σίτι-Τότεναμ και Γιουνάιτεντ-Σίτι. Έχει πολύ δρόμο.

Οι Άγγλοι σχολιαστές γύρω στο 86-87 έλεγαν ότι είναι σημαντικός ακόμα και ο βαθμός γιατί θα υπάρχουν και άλλα twist στις εναπομείνασες αγωνιστικές, πράγμα που θεωρώ σωστό. 8 αγωνιστικές είναι αιωνιότητα για την Αγγλία.

6 για εμάς, 7 για τη Σίτυ! Το καλό είναι ότι Τότεναμ και Γιουνάιτεντ κυνηγάνε το ΤσΛ - το κακό είναι ότι το κυνηγάει και η Τσέλσι :stuck_out_tongue:!

Πουτανα τσελσι με τα ψεμματα σημερα!

Εδιτ, εδω ειναι τοπικ λιβερπουλ!
Ου να μου χαθειτε κ σεις :stuck_out_tongue:

2 Likes

Η Chelsea δε μου γεμίζει το μάτι να σου πω την αλήθεια. Δε μου το γεμίζει και η Λίβερπουλ βέβαια τελευταία, ειδικά σε ματς σαν το σημερινό που προηγείται και δεν πάει για το δεύτερο με αποτέλεσμα να τρέχει. Δε νομίζω πάντως να κάνει 7 στα 7 η Σίτι. Είδομεν.

Ούτε κι εμείς 6/6 :stuck_out_tongue_winking_eye:!

Τυχερη νικη σημερα… εχει εμμονες ο Γερμανος κα καποια στιγμη θα την πατησουμε για τα καλα… Μπραβο στην Τοττεναμ επαιξε μπαλαρα

μας βγαινει η ψυχη,οι παικτες εχουν ξεζουμιστει,να δουμε ποσο ακομα θα ειμαστε τυχεροι

Η Τότεναμ πολύ καλή. Η εμμονή του Κλοπ έχει να κάνει με το ροτέισο στο κέντρο. Ο Φαμπίνιο δεν πρέπει να βγαίνει ποτέ.

Αυτε οι νικες ομως θα σου δωσουν πρωταθλημα οσο χαλια και αν παιζουμε…

Ναι ρε εσυ,αλλα χθες αν δεν εκανε η τοτεναμ μαλαμιες θα ταν 1-3 το ματς,θελω πρωταθλημα γαμω την τρελα μου,οχι πειράματα

Υπερβάλλεις. Για ισοπαλία ήταν το ματς, όχι για να χάσουμε.

Ισχύει στο δεύτερο ημίχρονο δεύτερο γκολ τρώγαμε εύκολα… Δεν ξέρω ρε εσύ… Κανει πειράματα ο Κλοπ που μέχρι τώρα του έχουν βγει… Από το 19 και μετά στο πρωτάθλημα ένα παιχνίδι της προκοπής δεν έχουμε κάνει… Σημασία έχει να το πάρουμε φέτος!!

Εχουμε κανει και καλα παιχνιδια και εχουμε να χασουμε τρεις μηνες, με μοναδικη ηττα αυτη απο τη Σιτυ, που ηταν και λιγο ατυχη (μπορουσαμε Χ). Οι 8 παιχτες ειναι στανταρ, οι αλλαγες γινονται στο κεντρο. Θελει Φαμπινιο πιο πολυ να παιζει και να ανεβει λιγο ο Σαλαχ.

o Σαλαχ αν εδινε την μπαλα τωρα που ναι ντεφορμε θα ειμασταν πολυ καλυτερα

1 Like

Ε ακριβώς. Σπατάλησε μια πάρα πολύ καλή ευκαιρία προχτές, όταν δεν έδωσε στον Μανέ.

1 Like