Liverpool

πως ειχα την εντυπωση οτι ειχαν μεινει μονο εβερτον-united και ισως τοτεναμ
Δύσκολο πρόγραμμα, αλλά από αυτές μόνο Τότεναμ θα φοβόμουν (γυρίζει εκείνη την εποχή και Άλι και Κέην, δεν θα είναι το χάλι των τελευταίων ματς)… έβερτον την έχει θεωρητικά, Τσέλσι επίσης ενώ United παίζει μαζί της σε έναν μήνα που η United θα φτύσει αίμα και θα μείνει σίγουρα από δυνάμεις από τόσα απανωτά ντέρμπυ εντός και εκτός χώρας, που είναι ευκαιρία -δυστυχώς για εμάς- για μεγάλο διπλό (+ διπλό ψυχολογίας) στο Όλντ Τράφορντ

Κλασσικη LIverpool ο παλιος καλος εαυτος της!!

Παιδιά Αγγλία είναι. Οι ομάδες σκαλωνουν. Για να βρεθεί η Λίβερπουλ στο +5 η Σίτι γκελαρε 3 φορές. Θα χάσει κι άλλους βαθμούς και η Λίβερπουλ και η Σίτι.

Δεν είναι Ελλάδα που οποίος έχει τα κοζια δε χάνει πουθενά.

Νομίζω πάντως πως αν περάσει από το Γκουντισον η Λίβερπουλ θα πάρει και το πρωτάθλημα.

2 Likes

παρολο που η Σιτυ εχει 2 ενδεκαδες σε σχεση με εμας,ειχα αρχισει κ το πιστευα με το +7,δυσκολα τα πραγματα πια,εσκασαν

Τώρα βέβαια η Σίτι έχει κολλητά Everton έξω και Τσέλσι μέσα.

Νομίζω πως έχει ήδη κάνει πολλά δώρα η Σίτυ, δε θα πρέπει να ελπίζουμε και σε άλλα.

13 αγωνιστικές μένουν. Πάνω κάτω ίδια ματς έχουν και οι 2.

Πιστεύω πως και οι 2 θα χασουν βαθμούς και ακόμα και αν σκαλώσει η Σίτι σε ένα από αυτά τα ματς το πρωτάθλημα έχει δρόμο.

Θελω να πιστευω οτι θα χασει βαθμους αλλα εχουμε και εμεις δυσκολο προγραμμα… Bournemouth ενδιαμεσα bayern και μετα United . Πρεπει να τα παρουμε και τα τρια

Δεν παίζει o Virgil λέει… Πάλι με ξαναξ θα είμαστε

Έχει κάρτες.

Ενα τσουβαλι στο πρώτο ημιχρονο,θα μπορουσαμε να ειμαστε αρχοντες,δυσκολα τωρα αν κ με ενα γκολ εξω…

Οχι και τσουβαλι μωρε. Του Μανε ηταν η πραγματικα πολυ καλη.

Θα μπορούσαμε να είχαμε βάλει γκολ και όχι μόνο ένα. Παίξαμε πολύ καλύτερα αλλά μείνανε στον Μηδέν. Στη Γερμανία θα είναι δύσκολο αλλά όχι ακατόρθωτο. Επίσης εξαιρετική αμυντική λειτουργία της Bayern.

Ξεσπασε εχθες η Liverpoll με 5αρα απο το προηγουμενο ματς με την United. Next game Neverton

Δευτερη θεση τωρα… Ξανα παλι προσευχες μπας και χασει η City κανα βαθμο, Α ρε Liverpool

Παμε κ για φευγουλα απο τσουλου

Δεν πειράζει αυτό. Το πρωτάθλημα να πάρουμε.

Αυτό παίζετε :stuck_out_tongue:

Το πρωτάθλημα θελω κ εγω,αλλα μαλλον πέταξε αυτο

Ούτε και αυτο ξέρεις άμα το έχεις χάσει. Με 1 βαθμό πίσω δεν έχει τελειώσει τίποτα