Liverpool

Δεν είναι δώρο, υποχρέωση είναι αν θες να πάρεις πρωτάθλημα.

ένα γλίστριμα μακρυά ο τίτλος :stuck_out_tongue:

3 Likes

Όλοι δουλεύουν για πάρτυ μας

Πρέπει να δουλέψουμε εμείς για πάρτη μας, αυτό είναι το θέμα. Χάλια εμφάνιση στο πρώτο ημίχρονο και ισοφάριση της Λέστερ στο τελευταίο δευτερόλεπτο. Ελπίζω να ξυπνήσουμε.

Από καθαρή τύχη δεν έχει φάει και το δεύτερο. Η άμυνα της Λίβερπουλ κοιμάται.

όσο θυμάμαι αυτό το κλαμπ

Τι τον έβαλε τον καμικάζι της Λεστερ τον Sturridge ρε φουστη !! Πως κατάντησε έτσι αυτό το παιδί

Εν τω μεταξύ το μισό γήπεδο έχει χιόνι ή χαλάζι και το άλλο είναι ψιλοκαθαρό ;;; Ή φταίει το λινκ ;; :stuck_out_tongue:

Λιβερπουλικη εμφάνιση η σημερινή. Καμία έκπληξη

Στο ημίχρονο καθαρίσανε μόνο το μισό.

Σκληρή η Λέστερ πάντως.

1 Like

Κ το κορακι βοηθησε σημερα,εκτος απ τα χαλια μας

1 Like

Θα βγάλει καμιά ανακοίνωση η Λέστερ τουλάχιστον ή θα το δεχτεί έτσι αμαχητί;;; :stuck_out_tongue:

Μπήκαμε στην αγωνιστική με +4, φύγαμε με το +5. Κακή η Λίβερπουλ και ακατανόητη η αλλαγή του Φιρμίνιο που ήταν μέσα σε ότι καλό έγινε σήμερα (οι 2 ευκαιρίες του και το πάρε βάλε στον Κειτά). Παρόλα αυτά αν πριν την αγωνιστική μου έλεγαν ότι θα ανοίξει η διαφορά θα ήμουν ευχαριστημένος.

Πλέον Σίτι-Άρσεναλ και Γουεστ Χαμ-Λιβερπουλ. Η Σίτι έχει ένα μικρό βουνό μπροστά της (πάει σε Έβερτον και υποδέχεται την Τσέλσι). Η Λίβερπουλ έχει πιο βατό πρόγραμμα, αρκεί να μην έχει άλλες τέτοιες απώλειες.

Είναι δευτερεύον αυτό.

ας το εδινε να παμε +7 κ ας ειναι,το πρωταθλημα θελουμε

1 Like

Ήταν πέναλτυ πάντως, ναι.

o oρισμός του πέναλντυ κυρία μου

Πηραμε το μισο απο το δωρο του Ραφα κακη η ομαδα σημερα … Δεν πειραζει ομως ειμαστε στο +5 ακομα. Η city εχει δυο ντερμπι οπου θελω να πιστευω οτι θα χασει βαθμους

+3 πια, κολλήσαμε και στο Λονδίνο με τη West Ham. Περνάμε μια περίοδο μικρής κάμψης, η αλήθεια είναι ότι ο Δεκέμβριος ήταν μαγικός και μας κακοφαίνεται, αλλά τι να κάνουμε. Πάμε γερά.

EDIT: οι διαιτητές τους είναι λίγο άμπαλοι πάντως μερικές φορές, το γκολ μας ήταν οφσάϊντ (που ΟΚ, είχε τα μάτια του αλλού ο επόπτης, αλλά βάλτε επιτέλους VAR βρε μαλάκες, τι περιμένετε;), στην τελευταία φάση του αγώνα άφησαν τον Ορίγκι να σουτάρει από θέση οφσάϊντ, σε σέντρα του Λαλάνα η μπάλα βρήκε καθαρά στο χέρι αμυντικού και δε δόθηκε τίποτα, γάμησέ τα. Που να βλέπαμε εδώ τέτοιες φάσεις, δε θα τελείωναν τα ματς :joy:.

1 Like

αυτη η ομαδα μου κανει κακο

1 Like

Γάμησέ τα, κι εμένα, είπα ότι δεν ξαναβλέπω άλλο ματς :joy:!

καλα γενικά όποιος βλέπει αγγλικό ποδόσφαιρο και δεν είναι πια μαθημένος στο γεγονός ότι οι Άγγλοι διαιτητές είναι ΚΑΚΟΙ όπως και να έχει, δεν το έχει αποδεχτεί και να συνεχίσει τη ζωή του, μάλλον δεν είναι για αυτό το πρωτάθλημα :stuck_out_tongue_winking_eye:

Η λίβερπουλ πλην United έχει κάποιο άλλο ντέρμπυ μέχρι το τέλος? (βαριέμαι να γκουγκλαρω κιόλας :stuck_out_tongue: )

1 Like

Έβερτον έξω, Τότεναμ και Τσέλσι μέσα. Μόνο με Άρσεναλ και Σίτυ έχει παίξει από τους πρώτους ρε, τώρα άρχισε ο δεύτερος γύρος.