Liverpool

Μόνο Liverpool και Maiden

2 Likes


Η μεγαλύτερη κατηφόρα της Ευρώπης

9 Likes

απ τα 4ο γκολ κ μετα ηπια 2 ποτα μεχρι να ληξει.Τι κανανε τα παλικαρια ρε!!εννοειται πως μπορουμε ευκολα να χασουμε τον Τελικο:joy::joy::joy:

4 Likes

ακούγεται το yοu’ll never walk alone στη γειτονιά

τι σύλλογος

4 Likes

We know this club is the mix of atmosphere, emotion, desire and football quality. Cut off one and it doesn’t work – we know that. I’ve said it before. If I have to describe this club then it’s a big heart and tonight it was obviously like crazy, pounding like crazy. You could hear it and probably feel it all over the world. I’m so happy we could give the people this experience and I’m really happy about having another chance to get things right from our point of view.

Τα είπε και ο Κλόπο στη συνέντευξη.

Τεράστια προσωπικότητα, πολύ τυχεροί που τον έχουμε.

11 Likes
  1. Μόλις έφαγε την φάπα ο Μέσι από τον Ρόμπερτσον και ο τρόπος που ΔΕΝ αντέδρασε, σκέφτηκα πως το χουμε

  2. Αν έπαιζαν οι απόντες, δε νομίζω να γύρναγε το παιχνίδι. Θα ήταν πιο σοβαροί οι της Μπαρτσα

  3. Αν έβαζε το 4ο ο Ντεμπελέ στη Βαρκελώνη, δε νομίζω να πήγαινε παράταση χθες

Κρίμα για Μέσι. Για Βαλβέρδε όχι. Όσο συμπαθής και να μας είναι, έχει θέμα στα νοκ άουτ από εποχής γάβρου.

5 Likes


HEAVY METAL FOOTBALL
Με τα τρια βασικά συστατικά:
Ταχύτητα • Πάθος • Ενθουσιασμός

9 Likes

Εγώ πάλι και στο 3-0 δεν περίμενα να περάσει η Λίβερπουλ, πολύ απλά γιατί δεν περίμενα να κρατήσει το 0. Λόγο ποιότητας της Μπαρτσα μπροστά, όχι λόγο έλλειψης ποιότητας της Λίβερπουλ πίσω.
Στη Βαρκελώνη ο Ντεμπελε βρήκε χώρο γιατί Η Λίβερπουλ έπαιζε με 4-2-4 μετά το 3-0 γιατί και ο Κλοπ πίστευε ότι χωρίς το εκτός έδρας γκολ δε θα έχει τύχη. Άλλωστε στο κόρνερ από το οποίο έδωσε την ευκαιρία στο Ντεμπελε, ζητούσε και από τον Αλισον να ανέβει. Ευτυχώς δεν το έκανε.

Συμφωνώ όμως για τις απουσίες. Ίσως ψιλοκοιμησαν τη Μπαρτσελονα και θεώρησε πως πέρασε. Ίσως το ίδιο να συνέβαινε αν ο Σαλαχ η ο Μανέ το είχαν γράψει στη Βαρκελώνη. Με 3-1 πχ πάλι θα πήγαιναν πιο ψηλιασμενοι στο Ανφιλντ.

Ένα στατιστικό που διάβασα σήμερα είναι πως οι 3 της Μπαρτσελονα μπροστά δεν έκαναν ούτε ένα τάκλιν. Και αν από το Μεσι το περιμένεις, λες πως οι άλλοι 2 θα πρέπει να τρέξουν και να πιεσουν και για αυτόν. Από την αλλη έχεις την ομάδα που πιέζει ψηλά καλύτερα από κάθε άλλη.

δεν ηθελα τοτεναμ στον τελικο

1 Like

Όποιος και να ερχόταν, η Λίβερπουλ είναι το φαβορί. Ας το διαχειριστεί σωστά.

Μας ξέρουν πολύ καλά… Αλλά πιστεύω ότι ήρθε η ώρα για το 6ο

Δεν είσαι και Τότεναμ εσύ;

Έχω μια συμπάθεια αυτό

Κάτι είχα καταλάβει. Όπως και νά 'χει, νικητής θα είσαι 1η Ιουνίου!!!

Ρε φιλε παντα μου εβγαζε μια συμπαθεια και γενικα στην Pl ετκος απο την United και City οι υπολοιπες ομαδες μια χαρα ειναι…
Αλλα το χθεσινο ηταν ηδονη ομαδα χωρις μεταγραφες με αυτον το προπονητη να πηγαινει τελικο… Το κλαμα του Ποκε στο τελος τα λεει ολα


ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΔΥΝΑΤΟΤΕΡΟΙ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΗΣΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΤΟ 19!!

4 Likes

Νομιζω εισαι και λιγο Σιτυ, ε;

Βασικά να δώσουμε συγχαρητήρια στη Manchester City που κατάφερε να ισοφαρίσει τη Sunderland στα πρωταθλήματα Αγγλίας.

Ως Ολυμπιακός; Να της δώσετε.

1 Like