Liverpool

Κυκλοφορεί ελεύθερο κι ωραίο:

3 Likes

Άσχημο αποτέλεσμα σήμερα, δυστυχώς. Θέλει πολύ κόπο η πρόκριση.

Ρε @potofgold, που το βρίσκουμε το ντοκιμαντέρ;

Δεν με πειραζει πολυ το cl, το πήρα πέρσι.
Φέτος θέλω να κουραζομαι κάνοντας τον γυρο του θριαμβου για 8 αγωνιστικές!

Διαφωνώ, θα είναι μαλακία και αποτυχία να αποκλειστεί από το ΤσΛ τόσο νωρίς. Είναι κακό αποτέλεσμα το 1-0 εκτός, αλλά πάμε να τα δώσουμε όλα στον επαναληπτικό.

Χτες εν τω μεταξύ στο 3-2 με τα σφυριά, τα δύο γκολ μπήκαν από πάσες του Αλεξάντερ-Άρνολντ και το τρίτο από πάσα του Ρόμπερτσον. Εδώ και 2 χρόνια παίζουν με το πόδι στο γκάζι αυτοί οι δύο.

Δεν μου αρεσουν τα παραπονα αλλα ωρες εχουμε ενα θεμα στο δημιουργικο κομματι, Με την Ατλετικο ειχα σοβαρα θεματα. Στο Anfiled πιστευω να αλλαξει

Η Ατλέτικο ήταν κακή κλήρωση. Πέραν αυτού, πρωταθλητής Ευρώπης είσαι. Κατεβαίνεις στο δεύτερο ματς, παίζεις τη μπάλα σου και περνάς αν μπορείς.

Εγώ νομίζω ότι θα περάσουμε. This is Anfield.

Και εγω πιστευω οτι θα περασουμε αλλα σαν κλασσικη Liverpool πρεπει να μας ριξει στα χαπια

Πρωτάθλημα από το Γενάρη έχει πάρει ρε, ποια χάπια; :joy:

Για champions λεω ρεε :grin:

Της πήρε την παρθενιά η Watford.

Ρε σαταναδες ένα πράγμα έμεινε στην Αρσεναλ το αήττητο πρωτάθλημα. Σας ευχαριστώ πολύ που χάσατε και εύχομαι να κερδίσετε όλα τα υπόλοιπα ματς πλην Αρσεναλ φυσικά.

Συγκεντρωση για Ατλετικο τωρα. Αδιαφορη ηττα.

Χρήσιμη, θα έλεγα εγώ. Και σε καλό τάιμινγκ, λόγω της Ατλέτικο.

1 Like

Η παλια Λιβερπουλ που ολοι αγαπησαμε :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

4 Likes

τωρα μαλιστα,ναι

Καλά, ντέρμπι παίζαμε.

8 γκολ παθητικο και 3 ισαριθμες ηττες,σε ευρωπη,πρωταθλημα,κυπελο.Καταλαβαινω το ροτεισον του κλοπ και οτι ισως ηθελε να ξεκουρασει παικτες,ομως δεν του βγαινει,η καποιοι παικτες που ηρθαν απο παγκο δεν τον δικαιωνουν.

Klopp out. ΝΟW!!

Δε μπορεί ο πάσα εις να παίζει ναούμ, με την ιστορία του σωματείου. Τσατάλια τα νεύρα μας Γερμανέ. Γκόου χομ μίστερ…

3 Likes

Δεν παιζει ο Αλισον με Ατλετικο. Μεγαλη απωλεια.