Πρόβλημα στο logout

Παίδες καλημέρα.
Έχουμε ένα θέμα με το Logout.
Έκανα Login την Παρασκευή και έκτοτε έχω κάνει καμμιά 10αριά Logout.
Μου δείχνει ότι έχω αποσυνδεθεί από το σύστημα.
Όταν, όμως, κλείσω τον explorer και τον ξανανοίξω ή όταν αλλάξω site κι επιστρέψω στο rocking, μου δείχνει ότι “είμαι μέσα”! :roll:
Τι παίζει??

Καλημερα καλημερα.

Για κανε ενα refresh (reload) στη σελιδα, δοκιμασε επισης να κανεις ctrl+F5.

Λογικα δεν πρεπει να ειναι προβλημα της σελιδας αλλα του browser (ρυθμισεων σου). Αν οχι, το κοιταμε.

Παραμένει το πρόβλημα.
Κάνω Logout και δείχνει ότι βγήκα.
Κλείνω ξανανοίγω και να 'μαι πάλι!!
Σαν να έχω κλειδωθεί μέσα! :lol: :lol:
Ωραία τακτική για να δείχνετε ότι έχετε συμμετοχή!!! :lol: :lol: :lol:

Για τσέκαρε ό,τι μπορείς ρε gourou-Kourou!! :wink:

Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι δεν είναι θέμα του site.
Δοκίμασα να κάνω logout και δούλεψε κανονικά. Επίσης το πρωί που απάντησα στο προηγούμενο μήνυμα βρισκόμουν σε άλλο υπολογιστή και δεν υπήρξε ούτε εκεί κάποιο πρόβλημα.

Δοκίμασε να σβήσεις τα Cookies του Explorer (λογικά IE χρησιμοποιείς): Tools -> Internet Options -> Delete Cookies.

Δε μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο.

κάνε τον ban να μην έχει πρόβλημα logout :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

slekkas νομίζω ότι φταίει η σελίδα σου! Εγώ τώρα δε σε βλέπω Online για παράδειγμα αρά μόνο όταν μπεις θα το κάνει αυτό…Έπειτα, μήπως κάνεις αυτόματα signin όταν μπαίνεις? Έχεις αποθηκευμένο το rocking στα αγαπημένα σου? Αν ναι, θυμάσαι πως το αποθήκευσες? Πχ εγώ το αποθήκευσα ενώ ήμουν συνδεδεμένος στο φόρουμ και έτσι πάντα μπαίνω με login χωρίς να κάνω κάτι παραπάνω από το να πατήσω τη σύνδεση στα “αγαπημένα”!

Κάνεις και logout ε? Εγώ δε το επιχείρησα ποτέ…πονάει?

Anyway, ευχαριστώ για τη βοήθεια αν και δεν κατάφερα κάτι.
Είναι σαν να κάνει login με το που το ανοίγω και είμαι σίγουρος ότι δεν έχω επιλέξει κάτι τέτοιο. Τέλος πάντων…δε γαμιέται…ούτως ή άλλως συνέχεια μέσα θέλω είμαι!! :roll: 8) :wink: