London After Midnight @Gagarin, Athens

Ναι, είναι αλήθεια: μετά από 1 χρόνο, οι βασιλείς του gothic rock κ στην Αθήνα!! Δεν ξέρω πόσους από δω ενδιαφέρει η συγκεκριμένη επίσκεψη, αλλά μόλις το ανακάλυψα εντελώς τυχαία κ έχω πάθει παράκρουση…:bounce::bounce:

Για να οργανωθούμε σιγά σιγά… Δηλώστε παρουσίες…:wink:

Πότε; Τρίτη (!) 21-10-2008 στο Gagarin. Για support δεν έχω δει κάτι ακόμη. Θα ενημερώσω.

Κ τα σχετικά λινκς:


http://www.trisol.de/thedates.php

:yahoo::yahoo:

Είμαι ήδη εκεί…:smiley:

NAI NAI NAI NAIIIIIIIIIIII Το ξέρω εδώ και αρκετό καιρό (από το φόρουμ που γράφει ο ίδιος ο Sean Brennan) * Δεν ξέρω όμως αν τις τελευταίες μέρες υπάρχουν διαθέσιμα εισητήρια ακόμη!!! Ρώτησα στα Ticket House αλλά δεν είχαν τίποτα. Εσύ ξέρεις; Μ’ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ !!! Πρώτη σειρά κέντρο θα είμαι.:stuck_out_tongue: και με φωτογραφική βεβαίως βεβαίως…support απ’ όσο άκουσα δεν θα έχουν αλλά δεν είμαι και σίγουρη.

*βλ. παράκρουση (από μέρους μου) με την πάρτη του στο θρεντ "ο ωραιότερος τραγουδιστής/ηθοποιός)

To είχα ακούσει σαν φήμη και με είχε παραξενέψει αφού η τελευταία τους συναυλία στην Σαλόνικα είναι πολύ πρόσφατη. Ωραία πράγματα, μιας και δεν τούς είχα δει. To κουλό τώρα ποιο είναι:

α) σαππορτ δεν εχει ανακοινωθεί.
β) Είχα ακούσει από τις ίδιες φήμες ότι θα ερχόταν μαζί με Diary Of Dreams,
γ) Οι Diary of dreams παίζουν στις 25 / 10 στην Σόφια (Βουλγαρία)…

Ωρέ λέτε να ισχυει?..


:bounce::bounce::bounce::bounce:

Ψάχνω για εισητήρια, αλλά δεν βλέπω να έχει ανακοινωθεί κάτι ακόμη!! Anyway, μόλις μάθω, θα ποστάρω άμεσα. Θα τους δω για 2η φορά?! Ακόμη δεν το πιστεύω…

Με ή χωρίς Diary, θα μαστε εκεί:wink:

Εκεί θα είμαστε βεβαια, αλλά αμα ακουσω για 2η φορά φέτος live τις νεκρολογίες των DOD δεν θα με χάλαγε καθόλου!

Ναι ρε γαμωτο… και χθες ακουγα… πωωωωωωωω πολυ χαρηκα…
το εισητηριο περιμενω να μαθω διοτι ειναι και αλλες συναυλιες που περιμενουν…

Μονοι τελικα… απ οτι φαινεται…

http://www.gagarin205.gr/

Έλα ρε! Και είχα ανέβει ως Θεσσαλονίκη πέρισυ για να τους δω! Καλή φάση!

Δε ξέρω αν θα πάω, δύσκολη ημερομηνία, τίθεται και θέμα παρέας (μια που η περσινή που είχαμε πάει μαζί τώρα λείπει), όπως και να χει είναι γαμάτο που ξανάρχονται. Η περσινή ήταν μεν μικρή σε διάρκεια σχετικά, αλλά χορταστικότατη και γοτθική όσο δε πάει άλλο.

(ακόμα δεν έχω ξεχάσει εκείνη την ελεεινή καθυστέρηση βέβαια!!..Μα την αλήθεια, έμαθα απ’εξω το “Theogonia” εκείνο το βράδυ…)

Ναι…το θυμάμαι ότι το είχες πει ότι είχες πάει και ήθελα να σε ρωτήσω πως ήτσν. Κατάλαβες γιατί άργησαν να βγούν; τι πρόβλημα υπήρξε; δεν νομίζω όμως να έγινε επίτηδες γιατί δεν τους έχω καθόλου για τέτοια φάση. Τον τύπο πώς τον έκοψες πάνω στην σκηνή; καλός ήταν;

Υ.Γ. Εγώ θα πάω. Πρώτη σειρά με φωγραφική όπως άλλωστε έχω ξαναπεί :wink:

Χαχα, πως έκοψα τον τύπο? Πάντως είμαι σίγουρος πως τον κοιτούσα με λιγότερη λατρεία απο τη δική σου! :smiley:

Σοβαρά, ήταν εξαιρετικός και σαν παρουσία και σαν φωνή. Γενικά ήταν γαμάτη συναυλία, θυμάμαι είχε και καλό ήχο. Θα ήθελα να είχε κρατήσει λίγο παραπάνω βέβαια, αλλά όσο κράτησε το χάρηκα πολύ. Εσύ είχες πάει? Δεν κατάλαβα.

Το γιατί άργησαν να βγουν τόσο δε το ξέρω, πάντως ήταν η πρώτη φορά που μου τύχαινε κάτι τέτοιο σε συναυλία. Ήταν να βγουν στις 10 και και βγήκαν κατά τις 12! Χωρίς support αυτό. Η ερμηνεία που έδωσα ήταν πως ήθελαν απλά να μείνουν πιστοί στο όνομα τους: “london after midnight”, χαχαχα! :stuck_out_tongue:

Αν και μάλλον παίζει να παίχτηκε τίποτα με τους διοργανωτές, καμιά κόντρα ή κάτι τέτοιο… Ίσως.

:eek::eek:
ε ρε και να γίνει κάτι τέτοιο…!!!

και μόνο για london θα είμαστε λογικά εκεί…αλλά αν έρθουν και οι diary που τους έχασα…οκ…αυτό ήταν…
:bow::bow:

Ellanor, θα πάμε. Τέλοςς. Να κάνουμε το δύο στα δύο:wink:

Όσο για την περσυνή καθυστέρηση, κάποιος από τους κύριους διοργανωτές ισχυρίστηκε ότι ο Brennan… κοιμόταν κ γι αυτό άργησε να ξεκινήσει το live!! Αλήθεια ή ψέματα, μόνο αυτοί ξέρουν.

ααχαχα χα χα:lol: κοιμόταν λέει ! ε…βλέπεις δεν ήμουν δίπλα του να τον ξυπνήσω :stuck_out_tongue:

Όλο νυστάζει αυτό το παιδί- φώτο από το φεστιβάλ WGT στην Γερμανία

Ellanor όχι δεν πήγα στην συναυλία τους, ούτε που το είχα ακούσει να φανταστείς και ήταν και Θεσσαλονίκη… που να πήγαινα…δεν είχα και παρέα εκεί…ναι ρε συ το ξέρω ότι τον κοιτούσες με λιγότερή “λατρεία” από μένα:p:p:p αυτό έλειπε !! Σε ρώτησα πως ήταν στην σκηνή γιατί άλλοι μου έλεγαν ότι ήταν καλός άλλοι μου έλεγαν ότι σερνότανε…ξέρω γω !
Θα πάω όμως φέτος…:wink:

καλησπερα!!
τελικα που θα βρουμε εισιτηρια?
παντως στο avopolis σαιτ δεν ανακοινωνεται η συναυλια. κ εγω τυχαια την εντοπισα απο αλλο σαιτ.

Σήμερα μόλις πληροφορήθηκα ότι τα εισητήρια είναι διαθέσιμα στo Ticket House Πανεπιστημίου 42 (εντός στοάς) και η τιμή είναι 25 ευρώ.

α μια χαρα θα πεταχτω σημερα. δουλευω κ κοντα! κ ωραια τιμουλα. εχω κολλησει με το sacrifice απο χτες το ακουω συνεχεια.

25 ευρώ είναι συμπαθητική τιμή (που φτάσαμε)… Χμμμμμ, τι να κάνω…

Χμ, ναι, αυτό τελικά είναι πιθανό σαν σενάριο για μένα.

κ The Illusion Fades το support…:smiley:

εγω παντως αγορασα! γιατι οσο θα το σκεφτομουν θα μου τελειωναν τα λεφτα οποτε εσπευσα…