Long Distance Calling 28/01/12 8ball & 29/01/12 six dogs

Λογικά δε θα τα παίξουν αυτά τα κομμάτια, γιατί σε όλα έχουν guest στα φωνητικά και δεν νομίζω να φέρουν μαζί τους κάποιον από αυτούς.

Προφανώς και δεν θα έχουν τον Bush μαζί. Εννοώ κάποιος από αυτούς αν θα μπορούσε να το πει.

Από ένα δείγμα, το οποίο βέβαια είναι μικρό, φαίνεται ότι παίζουν μόνο instrumental κομμάτια. Κρίμα, γιατί όπως είπες και εσύ το Middleville χώνει απίστευτα. (όσοι δεν θέλετε να δειτε setlist, μην πατήσετε το link).

http://www.setlist.fm/stats/long-distance-calling-53d6479d.html

Γαμησέ τα. Τι κομματάρα είναι αυτή;Ρε παιδί μου είναι 8.30 λεπτά αλλά έχει τόσο καλή δομή και είναι τόσο δεμένο συνθετικά που όταν τελειώνει θες κι άλλο σαν να ήταν 3λεπτο. Πραγματικά κρίμα που όπως φαίνεται δεν το παίζουν. Τέλος πάντων όπως και να έχει θα είμαστε εκεί:wink:

Παιδες,που ακριβως στο Μοναστηρακι ειναι το μαγαζι?

Βολεύει απίστευτα ο σταθμός μετρό Μοναστηράκι. Βγαίνεις καλύτερα από την έξοδο προς λεωφόρο Αθηνάς. Περνάς απέναντι στην Αθηνάς. Προχωράς λίγο πιο πέρα (δηλαδή όχι προν της κατεύθυνση της πλατείας, από την άλλη) και βλέπεις στα δεξιά ένα μικρό στενάκι, την Αγίας Ειρήνης. Μπαίνεις μέσα και το μαγαζί είναι στο πρώτο -ακόμα πιο μικρό- στενάκι αριστερά.
Το πολύ μισό λεπτό από τη στιγμή που θα βγεις από το σταθμό.

Ευχαριστω :slight_smile:
Και κατι αλλο,με εισητηριο απο eventbrite πως γινεται η δουλεια?Το εκτυπωνω?

Στη συναυλία των Cathedral που είχα χρησιμοποιήσει το eventribe έτσι ακριβώς γινόταν. Είχα εκτυπώσει το pdf που μου στάλθηκε, και στο ταμείο μου το είχαν ανταλλάξει με κανονικό εισητήριο.

κατάφερες να βγάλεις? εγώ μέρες παλαύω και δεν μπορώ :frowning:

Οχι απλα λεω για οοοοοταν :stuck_out_tongue:

Long Distance Calling δεν εχω δει ειναι η αληθεια, αλλα συμφωνα με λεγομενα εγκαρδιου φιλου ειναι οσο καλοι τους φανταζεται κανεις κρινοντας απ’ τα studio. Θα ειμεθα εκει οπως και να χει.

Αν είναι έτσι live:

τότε είναι καλύτεροι απ’ ότι τους φαντάζομαι 8O

εισητηρια υπαρχουν ακομα στη προπωληση;; κατι ειχα διαβασει για 100

Υπάρχουν πολύ λίγα 12ευρα (από τα πρώτα 100) στο Rhythm Records στη Μπενάκη, απλά τελείωσαν τα 12ευρα στο tickethouse και μόλις τελειώσουν και στο Rhythm θα έχει και στα δύο σημεία 15ευρα.

πωωωωω θα ζήσουμε μεγάλες στιγμές σε μια βδομάδα…

Φέρανε κάποια στο Tickethouse σήμερα αλλά δεν είδα/ρώτησα αν ήτανε 12αρια ή 15αρια…

Πάντως το βλέπω για sold out κι αυτό οπότε όσοι το σκέφτεστε κανονίστε γιατί όπως πήγαν οι Samsara θα πάει κι αυτό.

Από ότι έλεγε στο FB της CTS για αθήνα είχαν μείνει 10 12άρια στο Rhythm Records και μόλις τελείωναν θα βγαίναν τα 15άρια… Οπότε λογικά για να βγήκαν στο τικετ χάουζ τέλος τα 12άρια…

πηρε και εγω 15ευρω σημερα

τι ειναι αυτη η μαλακια το κοκκινο χαρτονι που εχουν βαλει στο τζαμι του ταμειου στο τικετ χαουζ και δε μπορεις να δεις σε ποιον μιλας :lol:

για Σαλόνικα έχει 12άρια?

Πάρε κανένα τηλέφωνό από αύριο… Μετά τις 11-12 όμως για να έχει ξυπνήσει και τζο…

Εγώ πάντως πήρα πριν μια βδομάδα 12άρι και είχε μπόλικα ακόμα…