Long Distance Calling 28/01/12 8ball & 29/01/12 six dogs

Ανοίγει το απόγευμα ο Τζο?Πρέπει να αγγαρέψω τον αδερφό μου που μένει Σαλόνικα γιατί το απόγευμα του Σαββάτου που θα κατέβω σιγά μην είναι ανοιχτός…

Ε καλά δεν έχει και το πιο στανταρ ωράριο ο Τζο βασικά! Το καλύτερο είναι να στείλεις κατά τις 12 κάποιον αλλά οκ φαντάζομαι και κατά τις 7 θα τον πετύχει τι διάολο!

Απογεύματα μετά τις 6-6:30 κατά 90% εκεί θα είναι…

Δεν νοίζω να το παίξουν αλλά…

ΕΡ:Το “Middleville”, στο οποίο συμμετέχει, μου έφερε κάπως στο μυαλό Iron Maiden - ή ίσως τις solo δουλειές του Dickinson. Είναι πραγματικά εξαιρετικό κομμάτι. Έχετε σκεφτεί ποτέ να κυκλοφορήσετε ένα πιο συμβατικό δίσκο, με φωνητικά, ρεφραίν κτλ.;

Απ:Καταρχάς αυτό είναι ένα μεγάλο κομπλιμέντο για μένα, γιατί οι Iron Maiden εξακολουθούν να είναι η αγαπημένη μου μπάντα όλων των εποχών. Ναι, έχουμε σκεφτεί να κυκλοφορήσουμε δίσκο με φωνητικά, αλλά δεν έχει προγραμματιστεί κάτι ακόμα. Αλλά, για να δούμε, ίσως συμβεί κάποια στιγμή μετά από κάποιον καιρό…

Συνέντευξη Rocking:

Πολύ μεγάλο live πραγματικά…

thanks to Μάνος που με έπεισε να ασχολειθώ εντατικότερα… :slight_smile:

Ελπιζω να εχει εισιτηρια μεχρι και την τελευταια στιγμη γτ εμεις τα κωλοφανταρα ακομα παλευουμε να παρουμε εξοδο την Κυριακη … :?

Κατα τ’αλλα, παμε μωρη Μπανταρα ! :!:

Εσύ, ψηλό αγόρι, θα πας? εγώ σήμερα πήρα εισιτήριο :smiley:

Έγω είμαι το ψηλό αγόρι…; ξέχασες το όμορφο αλλά συγχωρείσαι…χε!

Ναι, έχω πάρει από τα Χριστούγεννα τικέτο…! :slight_smile:

όντως το ξέχασα το όμορφο :oops: Να μου τα ψάλεις όταν θα με δεις την Κυριακή

Εκλεισε το εισητηριο

επειδη τλκ δε θα μπορεσω να παω αν θελει καποιος το εισητ ας μου στειλει πμ
ειναι των 15 το δινω 12

Να υποθέσω μιλάς για αθήνα πάντα…?

Today is the day…7 ώρες ακόμα…

ναι για αθηνα
επειδη δε βλεπω και πολλη ανταποκριση το κατεβαζω στα 10 :stuck_out_tongue:

εδω:D

τι ωρα θα βγουν θεσσαλονικη ,ξερει κανεις?

Δεν πιστεύω να μην μπορέσω να μπω σήμερα στην Θεσσαλονίκη λόγω sold out ε?

Καρντάσια καλά να περάσετε απόψε και μόλις επιστρέψετε ποστάρετε pleeease ότι έχουν στο set list τους αυτό http://youtu.be/Vsbl7L0ncs0 και θα το παίξουν και σ’ εμάς αύριοοοο!!!

Τα ΣΠΑΣΑΝΕ οι LDC

Πάρα πολύ καλή απόδοση!!!Τα παιδιά είχαν μεγάλα κέφια και αυτό φάνηκε.Το πιο ωραίο ήταν ότι και οι ίδιοι δείχναν να το ευχαριστιούνται πολύ

Κάποιος που να θυμάτε setlist please,γιατί ώρες ώρες εγώ “χανόμουν”

Παίξαν σίγουρα 3-4 από το καινούργιο,Black Paper Planes και Aurora πάντως

Μην τους χάσετε οι Αθηναίοι!

Μόνο μικρό παράπονο η διάρκεια.Γύρω στα 80 λεπτά,αλλά η υψηλή απόδοσή τους το κάλυψε!

Πραγματικά δεν έχω λόγια…
Με εξαίρεση ίσως λίγο την διάρκεια, όλα τα υπόλοιπα γάμησαν πολύ άσχημα…

Τρομερή απόδοση οι long distance, αψεγάδιαστοι και σε μεγάλα κέφια…
Ειδικά στο arecibo μόνα καύλες και δέος…
Τίμιο 10ευρο και τα μπλουζάκια…CD έλεγε sold out… δεν ξέρω αν θα έχει αύριο…

Επίσης έπαθα πλάκα και με Sleepstream… τα παιδιά γράφουν μουσικάρες… Κάπου είδα ότι είναι σαπορτ και στους CBP τον μάρτιο οπότε θα τους δούμε πάλι πάνω…

Οι LDC εδωσαν μια απο τις καλυτερες συναυλιες του 2012 και ας ειμαστε ακομα στον Ιανουαριο. Ο Lovelight ειναι αυτη τη στιγμη κατα την γνωμη μου αξιος συγχαρητηριων που με την διοργανωση τετοιων μουσικων γεγονοτων διευρυνει τον μουσικο οριζοντα της Θεσνικης. Καλοι και οι Blind Guardian αλλα αφενος σιχαθηκαμε να τους βλεπουμε και αφετερου τα 30αρια τα σκεφτομαστε. Απο τα support τωρα εμενα μου αρεσαν πολυ οι wots.Ασε που χτυπιονταν σαν τρελλοι πρωτοι στο καγκελο στους LDC.Αντιθετα απο τους sleepstream περιμενα περισσοτερα μετα απο τοσο ντορο που εχουν κανει.