Long Distance Calling 28/01/12 8ball & 29/01/12 six dogs

Μιας και αναφέρθηκε το κάγκελο… ο τυπάς που εμφανίστηκε λίγο πριν το ενκοορ με το αμάνικο maiden που ούρλιαζε και χτυπιόταν ακόμα και όταν δεν ακουγόταν τίποτα…πόσο θεός μπορεί να είναι…?
Μιλάμε τον έβλεπα από πάνω και έκλαιγα από τα γέλια…

Εντάξει…Υπάρχουν συναυλίες τις οποίες δεν μπορείς να περιγράψεις με λόγια… Τα έχω λιώσει τα κομμάτια τους αλλά αυτό που είδα χθες μου γ@μησε το μυαλό. Απλά.

Καλό ταξίδι να έχετε και κάτω στην Αθήνα…Ειδικά δε όσοι την πίνετε θα βρεθείτε αλλού… 8)

Post rock = η μουσική των ονειροπόλων

Εννοείται ότι το παίξανε ρε φίλε!!! Καλό ταξίδι σου λέω…

Το setlist πρέπεινα είναι το ίδιο με αυτό λογικά --> www.setlist.fm/setlist/long-distance-calling/2011/substage-karlsruhe-germany-43d19b13.html

Πολλά από αυτά τα θυμάμαι αλλά όχι όλα για να πω την αλήθεια (έτσι όπως ήμουν :D)

80 λεπτά είναι 1 ώρα και 20 λεπτά και είναι νορμάλ, οκ.

:yahoo:

Μπας κι ειχαν τπτ βινυλια?

Ειχαν 2 απο οτι μου ειπανε και φυσικα ειχαν εξαφανιστει.Εγω ηδη παρηγγειλα απο το site τους.Ο τυπος με το iron maiden αμανικο αν δεν κανω λαθος ηταν κ στους samsara.

Ναι ήταν… Βασικά πρέπει να μπαίνει στο τέλος στην κούτρα, γιατί με είπε ο βαγγέλης ότι τις προάλλες τον βγάλαν έξω, αλλά εχθές ήταν άλλος στην πόρτα που δεν τον ήξερε και τον άφησε να μπει…

Νταξ πέρα από το γέλιο που προκαλεί, το παλικάρι χαλάει το live όχι αστεία… Εκεί που σε πετάει ο άλλος την ψυχεδέλεια στα μούτρα ουρλιάζει το ταγάρι συνέχεια και τα χαλάει όλα…χώρια που με τα χέρια έτσι όπως κάνει θέλει ένα μέτρο άδειο γύρο του…εχθές έσκασε μια σε έναν από πίσω γεμάτη γεμάτη…

Πάντως για μια ακόμα φορά εξαιρετικός και ο ήχος…δυνατός και πολύ καθαρός…ειδικά τα τύμπανα μ πήραν το μυαλό…

Απο μπλουζακια ειχαν σχεδια?Ρωταω γτ οπως ειδα στο site τους εχουν αρκετα…

3 σχέδια…

ένα με το εξώφυλλο του δίσκο γυναικείο…
αυτό σε μαύρο:

και αυτό αλλά το σχέδιο μέχρι την μέση, σε μαύρο και κόκκινο

Πιο αναλυτικά δεν γίνεται…:stuck_out_tongue:

Oντως! :stuck_out_tongue:
Σ’ευχαριστω.

Radical, το τελευταίο σχέδιο που πόσταρες για τα t-shirt, το μαύρο - κόκκινο, πόσο έκανε; Μεγέθη large και πάνω είχε;

Όλα τα T-shirt είχαν την τίμια τιμή των 10 ευρώ!

Νομίζω το κόκκινο είχε σε μεγέθη L-XL γιατί ο φίλος μου πήρε το τελευταίο Medium :stuck_out_tongue:

Το μαύρο με τους πλανήτες νομίζω μέχρι Large είχε

μηπως ξερεις το ραφτη;

Εμεις οι “της τελευταιας στιγμης”,θα βρουμε εισιτηρια αν παμε λιγο πριν ?

Τον ράφτη όχι αλλά ξέρω την μάρκα της μπλούζας

Fruit of the Loom

:stuck_out_tongue:

γυναικεία άφησατε και για εμάς εδώ κάτω? από cd δεν θα παίζει τίποτα? ούτε το τελευταίο?

ε λογικά θα έχουν κάποιο στοκ κρατημένο… γυναικεία πρέπει να έμειναν αρκετά… αυτά που φεύγαν πάρα πολύ είναι το τελευταίο σχέδιο όπου τα μαύρα τελείωσαν και από τα κόκκινα είχε μόνο L/XL όταν πήγα εγώ…

Εντάξει, απ ότι καταλαβαίνω δεν παίζει και πολύ μερκ σήμερα, οι Θεσσαλονικείς τα αφανήσανε όλα. :stuck_out_tongue:

Δεν πειράζει, καλό ταξιδάκι να χουμε.

η προταση μου παραμενει για οποιον θελει εισητηριο
15 ευρω το δινω 10 :slight_smile: