Lordi

Δεν μπορώ να πω, έχω βγει καλός στην φωτό που έχεις βάλλει στο avatar σου…

nai kardia mou, peace, afou xereis oti kai egw poli se agapaw…[/quote]

vasika ego to ksero, oti me agapas poly perisotero apo afto pou les kai mi sou po oti eisai kai erotevmenos mazi mou 8O …oi alloi den to gnorizan, alla tora to kseroun kai aftoi… 8O[/quote]

eeeeetsiii… eeeeetsii…

i prwti mou agapi kai monadiki…
kati san tin Lacta diladi… :slight_smile:

Δημητράκη βλέπω ,σε έχει βάλει και σένα στο κόλπο ,η μικρή να μου κάνεις αντίποινα…
Θα σκάσω απόψε στο TEXAS ,με πλήρη εξάρτηση και εξοπλισμό,να λογαριαστούμε γιά πάρτυ της…Διάλεξε ότι όπλο γουστάρεις εσύ…
Αααα και πού σαι Χριστίνα ,βγάλε αυτό το avatar, με τους 50Cent ,γιατί ξέρεις ότι μου τη δίνουν....Ειναι rock-φόρουμ εδώ.....Οι φλίδες απ τα μούσμουλα,κατοικοεδρεύουν άλλού…χα…χα. mpla…mpla…velis…
Γειά σας τι κάνεται καλά …ευχαριστώ…

Rainbow darling, συνεχίζεις να μιλάς πολύ βλέπω, πράγμα που σημαίνει ότι δεν έχεις καμμία ελπίδα με την Χριστίνα, η οποία είναι περισσότερο του action! Σταμάτα να μιλάς και κάνε κάτι λοιπόν!

hmmmm…aftos den einai o 50cent alla o ll cool j, arketa palios rapper kai theiko gomenaki…edo mporei na einai rock forum (???), alla ego den akouo mono rock! to exo kseperasei afto to stadio i akoma kalytera den to aggiksa kan!
alithia tha ertheis simera sto texas? e, tote na ertho ki ego! efkairia sou na apodeikseis ta logia sou…ektos an eisai gynaika, opos fimologeitai…!!!

poor man’s moody blues…

(kai fainosoun kalo paidi kai tou logou sou…)

[quote=“chk_chillin”] e, tote na ertho ki ego! [quote]

e…kai elega kai egw… monoi tha tin vgazame kai auti tin deutera???
:lol: 8O

Mαρέσουν οι προκλήσεις σου φίλη tinkerbell....I know she is action girl.... Im Saxon too,stop…
Μόλις ξέμπλεξα και δεν πρόλαβα γιά Texas…next time…
Ωστε έτσι φημολογείται Cristine… :? Νταξ…Δε φοράω ζαρντιέρες άλλα ζαρντινιέρες…
Δε περπατάω στο γιαούρτι ,άλλα σπληνιάρω στο τζατζίκι…Αλλωστε ο άντρας ξεχωρίζει γιά δύο πράγματα …Ενα είναι η κολώνια …stop…
Ι like too…Kertis Blow,Gap Band,Chaka Ckan,Rufus κλπ…
sirjim ξεχασα να βάλω :lol: ότι πλακάριζα…Οταν θα `ρθω ,θα πιούμε και θα παρτάρουμε,αδελφωμένοι…Τα girls γουστάρουν τσέρτζελο…Εμείς όμως δε πέφτουμε σε λούμπες… :stuck_out_tongue: :slight_smile: :smiley: stop…τηλεγράφημα απεστάλει…

Ζητώ συγγνώμη που είμαι off topic(!!!) αλλά μόλις είδα και άκουσα LORDI-Hard rock hallelujah. ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΙ!! Αν δεν πάρουν πρωτιά δεν υπάρχει ούτε Θεός ούτε δικαιοσύνη ούτε τίποτα. Φινλανδία και ξερό ψωμί.

http://www.drakkar.de/files/lordi_hardrockhallelujah.avi

από φορουμ του fititis.gr

Που να δεις και τα αλλα video clips…θα σου φύγει το κεφάλι!!!

Πρώτοι δεν θα βγούνε (μακάρι να είμαι ψεύτης), αλλά για εμάς θα ειναι πρώτοι!!!

Συμφωνώ Μ’ακη…Ολα ΄΄οσα είδαμε στο wizzard από το Χαρη Τρίτη-Κυριακή είχαν καταπληκτική μουσική…και χρειάζονται μεγαλύτερη αναγν’ώριση…
Οσο για΄τους δήθεν που τους ενοχλεί η Εξωγήηνα Δρακουλίστικη εμφάνιση τους,αντιδράνε απλά για΄τι ΑΦΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΥΣ ΒΡΥΚΟΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥς ΠΙΝΟΥΝ ΤΟ ΑΙΜΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ, ΜΌΝΟ με τους Lordi ,μπορούν να τα β’αζουν…Οσα δε φτάνει η αλεπού ,τα κάνει κρεμάστρες…και απλώνει τραχανάδες…αερίοντας τον με τσουγκράνες… :lol: :lol:
Μη ξεχνάμε άλλωστε ,ότι καη η αρνητική διαφήμηση ,είναι ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ… :stuck_out_tongue:

hahahahahahahhaahahaha…too late! :smiley:

too late for love-Def Leppard Αποκωδικοποίηση στη νοηματική χωρίς Bla…bla
[-X :^o =; 8-[ :-k :-- [-( [-( :-({|= :blush: :-s :blush: -( :-# :D/ :D/ =D> O:) :-k

Σταματα το καμακι επιτελους Rainbow …

Επαναφερω το θεμα και εχω να πω οτι πριν λιγο εμαθα απο το site της Εurovision οτι οι Σουηδοι τον ηπιανε , κερδισε μια τραγουδιαρα .

Και για να πουμε και για τους Lordi (οποτε τους αναφερω με πιανει η λορδα ρε φουστη μου) παιζουν ημιτελικο πραγμα που σημαινει οτι αν δεν … δεν θα πανε τελικο .

Mαρέσουν οι προκλήσεις σου φίλη tinkerbell....I know she is action girl.... Im Saxon too,stop…
Μόλις ξέμπλεξα και δεν πρόλαβα γιά Texas…next time…
Ωστε έτσι φημολογείται Cristine… :? Νταξ…Δε φοράω ζαρντιέρες άλλα ζαρντινιέρες…
Δε περπατάω στο γιαούρτι ,άλλα σπληνιάρω στο τζατζίκι…Αλλωστε ο άντρας ξεχωρίζει γιά δύο πράγματα …Ενα είναι η κολώνια …stop…
Ι like too…Kertis Blow,Gap Band,Chaka Ckan,Rufus κλπ…
sirjim ξεχασα να βάλω :lol: ότι πλακάριζα…Οταν θα `ρθω ,θα πιούμε και θα παρτάρουμε,αδελφωμένοι…Τα girls γουστάρουν τσέρτζελο…Εμείς όμως δε πέφτουμε σε λούμπες… :stuck_out_tongue: :slight_smile: :smiley: stop…τηλεγράφημα απεστάλει…[/quote]

Βρε γαμώτο, εγώ πειράζει που δεν βγάζω άκρη μ’αυτά που λες?

eixa enan filo pou opote milouse etsi de vgazame akri…mexri pou ekopse ligaki ta narkotika kai kalyterepsan oi epikoinoniakes mas sxeseis… :smiley: :smiley: :smiley:
konstantine esy eisai?

Είστε και οι δύο ξενέρωτες. Ο τύπος/ισσα είναι μεγάλη πέρσονα… Αν μάλιστα είναι γκόμενα τα φτιάχνω μαζί της…
Ακούει και Rainbow

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Περσόνα ή όχι, εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω τίποτα! :frowning:

Συγνώμη βρε Rainbow μου, αλλά δυσκολεύομαι λιγάκι…

more megali persona einai…grande gia tin akriveia…ego to sympatho to atomo…alla aplos egrapsa tin periptosi tou filou mou konstantinou…deja vu… :smiley:
vrikes kai tin apantisi stin erotisi, giati de sou kathomaste teli mou… :smiley:

Αντρέα,μιάς που μενεις προς Χαροκόπου της καλλιθέα,θα πρεπε να ξέρεις ότι το καμάκι είναι η ζωή μου…Να σου θυμήσω και τη Σϋλβια ,τη κατάξανθη γκ…ρα Σουηδέζα,που τραβούσεςεκείνο καλοκαίρι από Ιο, που σου ριχνε μισό κεφάλι, και είχες κόντεψει να μείνεις ο μισός…Ειδες πως ξέρω το παρελθόν σου… :-& :-# :-({|= O:)
Θες και άλλα πειστ’ηρια,??? Can you remember me…remember my name…