Lordi

Τα τερατα ερχονται στην Ελλαδα,στον διαγωνισμο της Eurovision!Λιγο κουλό,αλλα ειναι ο μονος τροπος να τους δούμε Live επιτέλους!Ειναι απο τα λιγα συγκροτήματα που γουσταρουν αυτο που κανουν!Ποια η γνωμη σας guyz?

Θα πάρουν την ψήφο μας, όπως και οι WIG WAM πριν ένα χρόνο!!

MY HEAVEN IS YOUR HELL ----- Θα πάθουν πλάκα οι κυριλέδες που θα πάνε εκείνη την βραδιά…

ε…ρε και να βγει με την στολή χαβαλές που θα γίνει!!!

Εδω στα δελτια ειδησεων τους παρουσιαζουν σαν “συγκροτημα που ντυνονται σαν δαιμονες και εχουν τραγουδια με σατανιστικους στιχους”…ΕΛΕΟΣ!!!
Ετσι ντυμενοι με τη στολη να βγουνε ρε…
Σιγουρα θα εχουν την ψηφο μας…Και στην Φινλανδια βγηκαν πρωτοι με ποσοστο γυρω στο 43% αν ακουσα καλα…

rock n roll xali-louie-ah :stuck_out_tongue: xalia maura, tou xronou kai tous mayhem sth eurovisinon kai slipknot headliners sto patrino karnavali. bareto kommati - xwris kapoio sobaro reffrain.
o typos den exei fwnh. oi stoles moiazoun me tourkiko remake tou starwars circa 1975

Προσωπικά καναδυο τραγούδια έχω ακούσει… Εντάξει δεν είναι και κάτι το πρωτότυπο ούτε από άποψη μουσικής ούτε από άποψη image (λέγε με Gwar). Πάντως νομίζω θα έχει πολύ πλάκα η Eurovision φέτος! :lol:

Παντα ειχε πλακα η Eurovision!!!

Και οντως οι Lordi δεν ειναι τιποτα το σπουδαιο αλλα θα ηθελα πολυ να δω αντιδρασεις και σχολιασμους απο τα ΜΜΕ, γιατι ειναι κατι που σιγουρα θα σχολιαστει…
Lordi Vs Βισση…χαχαχαχαχα!!!

Ντάξει είπαμε, αλλά όχι και έτσι! Είναι τραγικοί! Τραγοποζεράδες… ΕΛΕΟΣ!
Παιδικοί στίχοι και άθλιο show… κάτι σαν Jeepers Creepers Carouzel μου φέρνει!

apisteuth bada, apo to 2004 paizoume kommatia kai kanoume diagwnismous sta parties 69 EYES/HIM. tha einai apisteuto na tous dw!

Κάτι σαν τους Wig Wam αλλα στο πιο ελλεινό/τραγικό τους θα έλεγα…

Θαναση τοσα ξερεις τοσα λες … oi Lordi γαμανε οτι ακουτε οπως λεει και ο τρισκαταρατος Τελης.
Ρε φουστη μου μακαρι να ημουν μεσα στo live θα ημουν σιγουρα με σημαια της Φινλανδιας.
Α και ο Lordi ειναι νομιζω ο προεδρος του Fan Club των Kiss στην Finlandia.

Kαι ενα οφφ-τοπικ οταν ημουν πανω χριστουγεννα του 2004 στο Rovaniemmi ειδα φωτογραφια Lordi με τον Ai Bασιλη αγκαλια . Προς στιγμην ηθελα να την κλεψω αλλα δεν με αφησαν. Γμτ Γμτ.

Αν και έχω μια ιδέα για ποιους μιλάτε ας ποστάρει κάποιος καμια φώτο να σιγουρευτώ. Μουσικά που κινούνται αυτοί οι Lordi?

http://www.lordi.org/

Mελωδικο metal θα μπορουσες να το πεις .

fadasou twisted sister, cooper klp epiroes me spooky theatriko theme. to opoio DEN einai na to pairneis sta sovara. einai fun.

Το όλο image της μπάντας είναι για τα μπάζα. Τουλάχιστον θα γελάσουμε! :lol:
Τώρα όταν ακούω “μελωδικό metal” μένω μακριά γιατί τα μελωδικά ακούσματα δεν είναι και πολύ του γούστου μου.
Συνδυάζοντας τα παραπάνω μάλλον θα ψηφίσω Βίσσυ! :lol: :lol: :lol:

ap eksw omws tha einai O ZLADCO !!! opote poios noiazetai gia to ti the ginete mesa…

Χαχ! ΟΚ! Πάντως ο μόνος λόγος για τον οποίο θα πήγαινα στο Live θα ήταν η Μενούνος…

Γραφικός?

ΚΑΛΑ ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΦΑΣΕΙΣ… ΤΟΥΣ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΔΙΠΛΑ ΔΙΠΛΑ ΜΕ ΤΗ ΒΙΣΣΥ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΟΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΕΣ ΤΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ!!!

Θα το πιω κι αυτό το πικρό ποτήρι… Θα ψηφίσω Φινλανδία

http://www.eurovision.tv/english/49.htm

pigenete na deite tous ipopsifious tis Filandias, dexia stin eikona einai o LORDI!!!

theos!!!

to tragoudi legete “Hard Rock Hallelujah”

ti krima pou den einai black metal…

Kai osoi den xerete min lete mpourdes, kamia sxesi o LORDI me GWAR…

astus na lene Finland All the Way( ade na pune ke to “Devil is a loser”) :lol: