Lordi

An to poune afto kovw tin louka prwti seira na xtipietai gia parti toys kai na kimatizei simaia tis finlandias. ola ta lefta !!!

Angel se goustarw reeeeeeeeeeeeeeee :lol:

Από μουσική δεν μοιάζουν αλλά από image όπως και να το κάνουμε έχουν αρκετά κοινά!

HEADS WILL ROLL!!!

LORDI WILL TAKE THE WORLD!!!

Είναι τρελλοί με τους KISS (βλέπε και μπότες τους) και χμ…ψήνομαι να τους δω support στους ΘΕΟΥΣ.

Και ΝΑΙ, θα τους ψηφίσω με όσα κινητά μπορώ εκείνο το βράδυ!!!

Και γιατί είναι γαμώ τις μπάντες (ούτε μελωδικό Metal, ούτε Poser και μαλακίες…είναι hard rock and roll)
Και γιατί γουστάρω τρελλά την Φινλανδία (επισκέπτης αρκετές φορές)
Και γιατί είναι και κάτι το διαφορετικό στην γενικότερη ξεφτίλα της Eurovision και ειδικότερα της δικής μας Αννας Βίσση που συμμετέχει 3η (!!!) φορά στον διαγωνισμό και ήδη έχει πατώσει 2 φορές. Η τρίτη είναι και η φαρμακερή!!! Αν και δεν έχω τίποτα μαζί της, είναι star (παίζει και KISS στις συναυλίες της στο εξωτερικό), αλλά κάποια πράγματα έχουν και όρια ρε πούστη μου…

JORDY > LORDI

Ντάξει η φετινή γιουροβίζιον θα’ναι ότι πιο μηδέν. όχι ότι οι προηγούμενες άξιζαν.
Πάτος.

Πριν απο την συμμετοχη τους στη φετινη Eurovision,δεν τους ηξερα.
Το τραγουδακι…πιασαρικο.Τιποτα το ιδιαιτερο -και στη συνθεση αλλα και στον στιχο- η αληθεια ειναι,αλλα μπορω να πω πως διαφερει απο τα υπολοιπα.Οσο αναφορα τις μασκες και το styling το βρισκω καλο,αν και το θεωρω too much για τα δεδομενα της Eurovision.Πιστευω ομως οτι θα παει καλα (απο τη δικη μας συμμετοχη σιγουρα καλυτερα παντως!).

Όντως τίποτα το ιδιαίτερο.Θα προτιμούσα το blood red sandman…
Παρόλα αυτά χαίρομαι που θα υπάρχει ένα καλό κομμάτι (συγκριτικά μετα υπόλοιπα πάντα) στον διαγωνισμό αν και θεωρώ ξεφτίλα τη συμμετοχή οποιουδήποτε συγκροτήματος σε ένα τέτοιο διαγωνισμό…
Πάντως όπως και να χει θα κάνει καλό στο συγκρότηαμ να συμμετάσχει εκεί…ΚΑΛΗ ΤΟΥΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

Οι lordi καθε αλλο παρα σοβαρα το βλεπουν το πραγμα!Πανε για να τα σπασουν ολα,για να γουσταρουμε!Εγω ημουν παλαβη για lordi αρκετο καιρο πριν το μπαμ της eurovision,εχουν χιουμορ!Ειναι τρελοι για Kiss και οντως ισχυει αυτο για το fan club τους στη Φιλανδια.Εγω θα παω τουλαχιστον στην προβα,για support!

Eμεις οι δυο εχουμε μεχρι στιγμης 2 κοινα. :wink:

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΛΕΨΙΜΟ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΤΕ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΒΑ;

Οντως ειναι λιγο . Σκοπος ειναι να εισαι στην βραδια τουν τελικου , και μιας με τα εισητηρια της Eurovision τον ηπιαμε , πρεπει να αναγκαστουμε να βρουμε προσκλησεις . Τουλαχιστον εγω εχω αρχισει να την ψαχνω.
Και ολο αυτο γινεται γιατι η Ερτ τον παιζει μιας και αφηνε να αγορασουν απο ενα ατομο 10 Εισητηρια , πολυ μεγαλη μαλακια αυτο καθως θα εχουμε φαινομενα μαυρης Αγορας .

Παντως αν τελικα καταφερω να παω , θα σκασω με μπλουζακι Suomi και με φινλανδικη σημαια.

ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ…ΕΤΟΙΜΑΣΤΕ ΤΑ SMS…ΟΛΟΙ LORDI ΡΕ!!!

Ετσι παιδια!!!Φιλε Turin,για το θεμα του εισιτηριου εχεις δικιο,αλλα στην προβα ειναι καλυτερα τα πραγματα(10 ευρω),το θεμα ειναι οτι δεν ειναι σιγουρη η μερα της προβας(16 ,17 η 18 Μaιου).Θα μαθουμε την αλλη βδομαδα…Lordi will rock the hell out of us!!! :twisted:

Go monstermaniacs go!!!

@Angel In Black: We’ll burn the place honey!Σκασε μυτη με Kiss Μπουζακι καλυτερα :wink:

θα παω κι εγω! θα βαλω την καλυτερη μπλουζα KISS που εχω και την Φινλανδικη σημαια και θα την καρφωσω καταμεσης στο ΣΕΦ!!!

auto pou ithela na pw, einai oti metrioi xe-metrioi oi LORDI (proswpika mou aresoun poli) einai vlakeia na min ipostirixoume tin mousiki mas, se enan diagwnismo pou oi asxetoi tha tous kraxoun, kai oi pio asxetoi (giati sxetikoi den iparxoun ekei) tha tous pon satanistes logw emfanisews…

To na askoun kapioi apo mas, kaki kritiki gia tous LORDI stin parousa fasi, mono kako stin mousiki mas (genikotera) kanei… Se autes tis periptwseis nomizw oti prepei na imaste enwmenoi giati sto katw - katw, ekproswpoun to hard rock / metal (an thelete) se enan entelws diaforetiko kosmo.
Skeftite ligo sferika… tis idies paparies kapote akouga kai gia tous BON JOVI kai to “Slippery when wet” diavazw kmai twra, alla mpantes opws autoi, ka albums opws auto VOITHISAN to metal na ginei pio apodekto sto evri koino…
Voithiste loipon tous LORDI opws mporeite kai afise orismenoi tis paparologies…

Auta…

+1 :roll:

Δημητρη αυτα που εγραψες με βρισκουν απολυτα συμφωνο…Συγχαρητηρια για τον τροπο σκεψης σου.

Όμορφα, το βλέπω την Δευτέρα να μας ταράζει στους LORDI…

Όμορφα, το βλέπω την Δευτέρα να μας ταράζει στους LORDI…[/quote]

Άμα δεις το videoclip πολύ θα θέλεις…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

molis ida to videoclipaki apo to tragudi ke prosopika me arese(Death stis cheerleader)XEXEXE :lol: