Lost(Oι αγνοουμενοι)-πιθανα Spoilers!

Τζούλιετ respect. Επίσης ωραίος είναι ο Desmond (“Hey brotha!”).

Α ρε Cozy, το είπες και έγινε!
Το καινούργιο επεισόδιο είναι αφιερωμένο στον Desmond! :wink:

Εντελώς “αλλού” επεισόδιο!
Έχει ξεφύγει τελείως… 8)
Ειδικά στο τέλος…

Χεχε, όντως!
Πάντως το επεισοδιάκι ήταν σούπερ! Πραγματικά “αλλού”, αρκετά διαφορετικό, επιβεβαιώνει ότι όντως υπάρχει θέμα χωροχρονικής ανωμαλίας στο όλο σκηνικό.
Πολύ γερό ξεκίνημα…

Αλλού, αλλού αλλά μεχρι να δώσει απαντήσεις για όλα τα ερωτήματα που έχει δημιουργήσει 8α χω πάρει σύνταξη…

Ενθαρρυντικό πάντως είναι το γεγονός ότι για την επόμενη βδομάδα το Lost υπόσχεται 3 απαντήσεις σε φλέγοντα ζητήματα.

(στο Promo της επόμενης εβδομάδας εμφανίζεται η ιδιοκτήτρια του σπιτιού που ήταν κρυμμένα τα χρήματα στο prison break!!!)

Εμένα το τελευταίο επεισόδιο μου φάνηκε βαρετό, εκτός από τα τελευταία λεπτά τα οποία σε άφηναν 8O. Αν είναι δυνατόν να αφιερώνουμε από ένα επεισόδιο για τον καθένα που παίζει στη σειρά, είναι 30 άτομα, μας δουλεύουν; Εάν υπάρχει ένα πράγμα που δε μου αρέσει στο Lost είναι η υπερβολικά αργή εξέλιξη της πλοκής του. Σε σημείο που θα βαρεθώ και θα το παρατήσω. Είπαμε τράβηγμα, τράβηγμα, αλλά μέχρι που; :?

Εμένα αυτό μου αρέσει. Το ότι σε αφήνει με τα ερωτηματικά. Αν ήταν να τα εξηγεί όλα θα βαριόμουνα. Ενώ τώρα δεν κρατιέμαι για το κάθε νέο επεισόδιο!

Δε διαφωνώ αλλά κάποια στιγμή δεν πρέπει να αρχίσουν να απαντώνται και τα ερωτήματα; Έστω τα αρχικά, σιγά σιγά, έτσι όπως πάει θα χάσουμε το μπούσουλα.

Το κακό με την τρίτη season είναι ότι σε κάθε επεισόδιο επικεντρώνεται 2-3 χαρακτήρες και όχι περισσότερους όπως παλιότερα (που τους έδειχνε σχεδόν όλους σε κάθε επεισόδιο).=P~

αντε να δούμε… καλο παντως το ταλευταίο αλλα αντε σημερα εχει και Prison Break

Καλα… Εγω εχω δει μονο τον 1 κυκλο…(σε DVD…)! Εχω τρελαθει με την σειρα… Ξερατε απο που μπορω να κατεβασω επεισοδια??? Γιατι ειναι ξενερομα να δω ΝΕΤ και να εχω τοοοσο μεγαλο κενο γεγονοτων…

  1. http://btjunkie.org/
  2. http://www.torrentspy.com :wink:

ΤΗΑΝΧ bro! :smiley:

“Εξωτικό” :naughty: το χτεσινό επεισόδιο, αλλά για μια φορά ακόμα κινήθηκε σε αργούς ρυθμούς!
Πάντως, μου άρεσε αρκετά!

Η τύπισσα που την αποκαλούσαν “σερίφη” είναι η ηθοποιός που στο Prison Break έκανε την Jeanette, στο σπίτι της οποίας ήταν κρυμμένα τα λεφτά του Westmoreland (D.B Cooper) και της “την έπεσε” ο T-Bag! :smiley:

Εμένα δε μου πολυάρεσε. Αν και είχε κάποια γεγονότα που με κάνουν να πιστεύω πως ήταν απλά ένα επεισόδιο συνδετικός κρίκος για την εξέλιξη στη συνέχεια.
Το κουφό πάντως ήταν…

…που οι απαχθέντες (πςςς) από τους άλλους όχι μόνο είναι ζωντανοί και καλά στην υγεία τους, αλλά ψηφίζουν και στο συμβούλιο των άλλων για τη συμπάθειά μου. (Την July…:stuck_out_tongue: )

Δεν ξέρω τι ακριβώς παίζει, κανείς δηλαδή δεν ξέρει, αλλά όλο και περισσότερο πιστεύω πως σκοπός των “άλλων” είναι να υποβάλλουν σε δοκιμασίες τους “καλούς” και οτιδήποτε γίνεται έχει ως σκοπό αυτό.

Δεν πιστεύω ότι και να μην έρχονταν έτσι τα πράγματα η Τζούλιετ θα καταδικαζόταν. Ίσως ήταν ένα “κόλπο” για να δούνε εάν και πως θα αντιδράσει ο Τζακ. Μου φαίνεται περίεργο να είναι “μαλωμένοι” μεταξύ τους οι άλλοι. Εδώ κατάφεραν και πήραν με το μέρος τους τους υπόλοιπους επιζώντες.

Επαναλαμβάνω πως μου άρεσαν περισσότερο τα παλιότερα επεισόδια όπου σε καθένα έπαιζαν εξίσου όλοι οι χαρακτήρες της σειράς και όχι 3-4 όπως γίνεται στην τρίτη σεζόν. Ελπίζω σιγά σιγά να αρχίσουν με κάποιον τρόπο και να συνδέονται όσα έχουν διαδραματηστεί στις πρώτες δύο σεζόν με αυτά της τρίτης, γιατί αλλιώς θα αρχίσει να κάνει μπαμ ότι όσα βλέπουμε τώρα δεν ήταν στο σχέδιο να γίνουν πριν 2 χρόνια…

Εκει που μειναμε καπως με την απορια ειναι νομιζω…Με το ολο θεμα της αλλης με το χαρισμα και το σημαδεμα των ανθρωπων…Aν και μαλλον σκοπευουν να το εξηγησουν στο επομενο επεισοδιο ισως, ετσι ομως ελπιζω για ολες τις αποριες που εχω μεχρι που τις ξεχναω και τελειωνει το ζητημα.:lol:

[spoiler]Δεν ξερω γιατι αλλα οι σκηνες με Σωγιερ και Κειτ μου φαινεται πως ειτε υπηρχαν ειτε δεν υπηρχαν το ιδιο πραμα θα ηταν.:-k

Λατρευω ειδυλλιο Τζακ-Τζουλιετ(2 favourite χαρακτηρες):respect: [/spoiler]

Επιτέλους είδα τα 2 πρώτα επεισόδια του 3ου κύκλου!!!:yahoo:

Τωρα κατεβαζω το χθεσινο 10ο επεισοδιο…αντε να δουμε!Αγωνιιιιιιιιια και λαχταααααααρααααα…8)

Ευχάριστο, περνάει άνετα η ώρα του, ωραία ανάπτυξη χαρακτήρων αλλά καμία ουσιαστική εξέλιξη. Από το τέλος όμως σου αφήνει να καταλάβεις πως στο επόμενο θα γίνει της τρελής 8) !! (Ή τουλάχιστον έτσι θέλω να πιστεύω μιας και μου έχουν καθίσει λίγο άσχημα τα δύο απανωτά “αργά” επεισόδια.)

exw dei ton prwto kai deftero kiklo kai opos oloi exw porothei asxhma…mipos kserei kaneis apo pou mporo na katevasw ton deftero kiklo??

Οπως τα ειπες Cozy.Ελπιζω απ το επομενο να ανακαμψει λιγακι η σειρα γενικα,γιατι βλεπω η κοιλια που θα κανει να συναγωνιζεται αυτη του Χιουγκο.:stuck_out_tongue: