Lost(Oι αγνοουμενοι)-πιθανα Spoilers!

Πάντως, η σκηνή με τον μετεωρίτη είναι όλα τα λεφτά! :lol3:

Συμπαθητικο “διαλλειματακι”…:stuck_out_tongue:

Επιτελους Χερλι, περισσοτερος Τσαρλι, και λιιιιγο Λοκ και Σαγιντ που κοντευα να ξεχασω τις φατσες τους.:smiley:
Κατα τα αλλα, μπυρες, χαρες και βολτιτσες…Καμια “εξελιξη”.

Λοιπον σαν νεος “οπαδος” του Lost να πω και γω την αποψη μου(ατελεστατη βεβαια,αφου εχω δει μονο 6 επεισοδια…)Μην το διαβασει κανεις που δεν εχει δει τα πρωτα επεισοδια.
Παμε:

Στην αρχη μου δημιουργησε την εντυπωση οτι ειναι ενα περιεργο/στοιχειωμενο νησι(πιθανως το νησι του Κινγκ Κονγκ,ετσι οπως πεφταν τα δεντρα το ενα μετα το αλλο οταν κουνιοταν το θεριο),αλλα μετα μπερδευτηκα στη φαση που το πραγμα τρωει τον χαζο πιλοτο που βγαζει την κεφαλα του εξω να δει τι παιζει.Κλασικη σκηνη Τζουρασικ Παρκ.
Μετα με μπερδεψε και ο καραφλος που αντι να τον φαει το τερας,γυρισε πισω με ενα αγριογουρουνο στην πλατη,(Χωρις να μας πει τι εγινε!!Λογικα θα το εξηγει αργοτερα,αλλα εκνευριστηκα.:? ),οπως επισης και ο ζομπι μπαμπας του Τζακ.
Το σεναριο ειναι αρκετα ανισορροπο,και εχω ακουσει οτι στους επομενους 2 κυκλους γινεται ακομα πιο τρελο.
Αλλα η πλακα ειναι οτι ο συνδυασμος ολων αυτων μ’αρεσε!
Περναει γρηγορα και ευχαριστα ενα 40λεπτο και στο τελος σε αφηνει με την αγωνια,κανοντας σε να θες να δεις και το επομενο.
Λοιπον πολλα εγραψα,παω να δω το 7 και το 8!:slight_smile:

[SIZE=“1”]Βεβαια σαν το Prison Break δεν ειναι κανενα αλλα νταξει :stuck_out_tongue: :smiley: [/SIZE]

Γερά Therion έχεις ακόμα…:stuck_out_tongue:
Αυτο με το Τζουρασικ Παρκ σκεφτηκα κι εγω στην σκηνη που ανεφερες.

  1. http://btjunkie.org/
  2. http://www.torrentspy.com

Μολις ειδα το 11ο του πρωτου κυκλου.

Αυτο με την απαγωγη της Κλαιρ απο τον Ηθαν ειναι

Χαλαρα το καλυτερο μεχρι τωρα.
Αρχιζει να γινεται πολυ πιο ενδιαφερον.

Α και ο Λοκ τα σπαει!

O Locke και ο Sayid είναι κορυφαίοι! :thumbup:

Τελειωσα την πρωτη σεζον.Της πορνης ε.

[SPOILER]Γαματο το τελος και το νοημα της φρασης “They are coming for him”.Χαχα ολοι προστατευαν το μωρο και οι αλλοι πηραν τη βαρκουλα τους και απηγαγαν το μαυρακι!
Παντως πολυ περιεργη σειρα.Ο σεναριογραφος πρεπει να ειναι πειραγμενος.

Απο αυριο αρχιζω και την δευτερη σεζον.Προσπαθω να το παω σιγα σιγα να μην καω.(πολυ…) :roll: [/SPOILER]

Ακου αγαπητε therion τι θα κανεις, θα δεις και την 2η σεζον και μετα θα το σταματησεις. Ετσι θα σου μεινει σαν μια φοβερη σειρα. Μην επιχειρησεις να “αγορασεις” την τριτη σεζον γιατι ΟΛΗ μεχρι τωρα, εκτος ενος επισοδειου, ειναι τρελη πατατα.

Εγω σε καναδυο μερες θα εχω την 2 σεζον…:smiley:

Aντε να δουμε τι θα γινει και αποψε.Ελπιζω να αρχιζουν να αποζημιωνουν οι σεναριογραφοι τη χαλαροτητα των τελευταιων επεισοδιων σιγα σιγα.

Πριν 3 μερες ετυχε να δω to 4o dvd του πρωτου κυκλου.Δεν ειχα ακουσει ποτε μου γι’αυτη τη σειρα.Χτες νοικιασα ολο τον πρωτο κυκλο.Τις επομενες μερες καποιον θα τον χωρισουν :stuck_out_tongue: Τις αμεσως επομενες θα νοικιασω τον 2ο κυκλο.Απεχω απο ολα μου τα καθηκοντα για 2-3 μερες.Καλο μου λιωσιμο

[SIZE=“1”]δε φταιω εγω αυτη μου εμαθε για τη σειρα.Ας τα λουστει τωρα[/SIZE]

Ετσι,λιωσιμο!

Προχωραω σιγα σιγα(στο 2x6 ειμαι),και οσο παει γινεται ακομα καλυτερο.

Ο Σωγιερ γιατι δεν ψοφαει…??

Επιτελους ενα ενδιαφερον επεισοδιο στην 3η σεζον!!!Μιρακολο!!Και μαλλον επεται και αναλογη συνεχεια

Aκομα ενας “φιλοσοφος” προστεθηκε στην παρεα.Μετα τους Λοκ,Ρουσσω,Χιουμ γνωριζομαστε και με τον…Μπακουνιν!Μυστηριωδης ο τυπος και ο ρολος του,αλλα θα δειξει…

Yparxei sta videoclub kai o 2 kiklos???

απ’οτι ειδα στο νετ υπαρχει.Δεν εχω ρςτησει καπου.Αν οχι god bless the torrents 8)

Πολύ καλό το 11ο επεισόδιο, το παλιό καλό Lost επανέρχεται. Μπαίνουμε σε καλό ρυθμό και μάλιστα στο επόμενο προβλέπεται να γίνεται της κολάσεως 8O .
Preview του 12ου here:

8O 8O 8O

το τρειλερ απλα τα σπαει!!Βασικα πρεπει να εχουν προειδοποιηση πριν ξεκινησει η σειρα,οτι προκαλει εθισμο και ανελεητο καψιμο.Πρεεεεζα οοοομορφηηη…:stuck_out_tongue:

8O 8O 8O
Γιατί???Είναι ο αγαπημένος μου!!όχι και να ψοφήσει τέτοιο παιδί…[-X

Γιατι δεν τον χωνευω.
:thumbdown:
:roll: