Lost(Oι αγνοουμενοι)-πιθανα Spoilers!

Μολις ειδα και τη 2η σαιζον.

[SPOILER]Το τελος ηταν πολυ οτι να’ναι.Δεν καταλαβα τιποτα.
Ουτε εξηγησε τι εγινε μετα που εβαλε το κλειδι ο Ντεσμοντ,ουτε τι απεγιναν αυτος,ο Λοκ και ο Εκο,ουτε τι ακριβως κανουν οι αλλοι,ουτε τιποτα.

Γενικα παντως η 2η σαιζον ειχε περισσοτερη δραση και αγωνια απο την 1η,αλλα το σεναριο γιγαντωθηκε λιγο.

Και μου φαγανε και την Αννα Λουσια μου… :frowning: [/SPOILER]

Απιστευτο site απο καμμενους για καμμενους.Εχει ο,τι πληροφορια εχει δοθει στη δημοσιοτητα και ειναι ιδανικο για να τεσταρει κανεις τις θεωριες του και φυσικα να κανει καινουριες.Προσοχη μονο στα spoilers,υπαρχουν σχετικες προειδοποιησεις βεβαια,αλλα και παλι!Καλο καψιμο!:smiley:

=D> =D>
Tέλειο site!thanx!

Καταπληκτικο καινουριο επεισοδιο,επιτελους η σειρα βρισκει τον καλο εαυτο της!:smiley:

o τζακ και η κλαιρ ειναι αδερφια???Αυτη κι αν ειναι αποκαλυψη…

Πώς τα κατάφερα πάλι είδα το spoiler του hokam επειδή νόμιζα πως είχα δει το τελευταίο επισόδειο, έλα μου όμως που βγήκε καινούργιο χτες! Ε ας είναι, αφού ξέρω το πιο σημαντικό στοιχείο του πάω να διαβάσω και ολο το υπόλοιπο επισόδειο στη wikipediα :smiley:

Σορρυ αν αθελα μου σου “χαλασα” την αποκαλυψη,αλλα αξιζει να το δεις το επεισοδιο!:smiley: Εχει και αλλα ωραια σκηνικα!:wink: .Και για τους υπολοιπους το spoiler αφορα το επεισοδιο 12(στις 14-3)

Μολις ειδα το επεισοδιο 11. Πολυ μετριο.:frowning:

Την εκρηξη την περιμενα απο την ωρα που εδειξε τα εκρηκτικα και μολις ειπε “αν υπηρχε επιθεση απο τους “εχθρους” πατηστε 77” περιμενα να ανατιναχτει αλλα περιμενα να ειναι και ο Λοκ μεσα…:stuck_out_tongue:

Σαγιντ θεε παρε την παε.:bow2: :smiley:

Την πάτησα κι εγώ γαμώτο με το spoiler του hokam.

Αν γίνεται ας γράφουμε από και στο εξής σε ποιο επεισόδιο αναφέρεται το spoiler για να μην τραβάμε τα μαλλιά μας μετά… :slight_smile:

[SPOILER]Τόσο πολύ τον συμπαθείς τον Locke; :-k

:stuck_out_tongue: :lol: [/SPOILER]

Οχι απλα λεω οτι το λογικο θα ηταν με το που θα πληκτρολογουσε 77 να ανατιναζοταν αλλα ως κεντρικος χαρακτηρας που ειναι δεν θα εκαναν κατι τετοιο…Φυσικα και τον συμπαθω, ειναι chief…:wink:

Α! ΟΚ! Είπα και εγώ…:stuck_out_tongue: :lol:

Το 12ο είναι άλλο ένα έπος 8) !! Από τα κλασσικά θεϊκά επεισόδια της σειράς που στο τέλος σε κάνει έτσι: 8O

Το τρειλερ του 13 της 3ης σεζον.Επιτελους θα μαθουμε κατι που θα θελαμε να ξερουμε…ή μηπως παλι δε θα το μαθουμε?χμ…:wink: 8O 8O

Και δεύτερο trailer εξίσου ενδιαφέρον. Έτσι, έτσι, παίρνει φωτιά η σειρά :slight_smile:

Ειδα το 12ο επεισοδιο…:smiley:
Εκανα μια τρομερη διαπιστωση-ανακαλυψη…!

Της Κλερ της παει περισσοτερο μαυρο το μαλλι!:lol: :lol: :lol:
Μας βγηκαν και αδερφακια με τον Τζακ…
Ο Λοκ θεος, καλα του 'κανε του αλλουνου του πειρατη.:stuck_out_tongue:

Αντε να συνεχισει ετσι…:slight_smile:

Πολύ περισσότερο! :thumbup:

Σας εφτασαα :smiley:
Πολυ καλο το 12ο,μαλλον το καλυτερο του 3ου κυκλου.

Το εχουν κανει λιγο μπουρδελο βεβαια,αλλα δεν πειραζει…
Ακου εκει αδερφακια ο Τζακ κ η Κλαιρ!
Το τελος παντως ειναι οντως πολυ καλο.
Ο Τζακ μια χαρα τα περναει εκει…Σιγα να μην θελει να φυγει! :lol:

Σημερα βγαινει το επομενο?

Ναι αποψε το βραδυ στο Αμερικα και αυριο το κατεβαζουμε!:stuck_out_tongue:

Συμφωνώ. Αν όχι το καλύτερο, από τα καλύτερα της 3ης σεζόν. Τώρα που το σκέφτομαι, δε θυμάμαι κάποιο συγκεκριμένο επεισόδιο που να μου 'χει μείνει. Ίσως κάποιο από τα πρώτα της σεζόν αλλά έχει περάσει και καιρός.

3x13:
Και η σειρά συνεχίζει την συνεχή άνοδο με τα πράγματα βέβαια να μπλέκονται όλο και περισσότερο 8)

[SIZE=“7”]ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ;;; ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ![/SIZE]