Lost(Oι αγνοουμενοι)-πιθανα Spoilers!

3x13:


E???
:eek: :eek:

To επεισοδιο ηταν γαματο.
Αλλα το τελος…Τι γινεται ρε παιδια??!

Ωραιο επεισοδιο το 3χ13 και προκυπτουν νεα ερωτηματικα.

Μα ποσα κανταρια λαλακας ειναι αυτος ο Λοκ…Βεβαια απ ο,τι φαινεται μαλλον ξερει περισσοτερα απ οτι δειχνει.Καλα το φιναλε ηταν για αλλη μια φορα…8O 8O 8O

Πες τα!σε όσους το λέω μου λένε ότι είναι χάλια!!
Μια χαρά ήταν!

Όλη η αλήθεια για το Lost. Και μάλιστα στα ελληνικά. Απολαύστε… :lol: :lol: :lol: :lol:

Xθες ειδα το πρωτο επεισοδιο του τριτου κυκλου. Πορωθηκα! :smiley:

^Eίσαι σε καλό δρόμο…:wink:

Είδα το 13ο…Πως έπεσε έτσι ο Λοκ???Και καλά επέζησε???Τι τέλος είναι αυτό??8O 8O Απίστευτο επεισόδιο!!!

Από τα καλύτερα επεισόδια της τρίτης season! :thumbup:
…και το τέλος ήταν… :eek: :eek: :eek:

Εγω παλι δεν εχω δει ουτε ενα επεισοδιο…:-k

Μεταξύ μας δε χάνεις και τίποτα :stuck_out_tongue: πιο κουλή σειρά δεν υπάρχει. Πάντως αν γουστάρεις ταινίες και σειρές με μπόλικες δόσεις αγωνίας και ανατροπές εύκολα θα μπορούσες να γίνεις και συ ένας λοστάκιας.

Δυνατο για αλλη μια φορα το τρειλερ του 3χ14…

Καποιος μαλλον θα πεθανει απ οτι φανηκε.Κανας Τσαρλι μπορει,δεν νομιζω να σκοτωσουν τον Σωγιερ.Η Κορεατισσα απ οτι φαινεται κρυβει πιο πολλα απ οτι δειχνει…

Πανω που λεγαμε οτι η σειρα ανακαμπτει,μας ριχνουν το 14 και μας ισοπεδωνουν.
Σκετη βλακεια.
Εντελως αχρηστο επεισοδιο,ο ορισμος του filler…
Και το τελος πολυ μακαβριο…Τους θαψαν ζωντανους!!

3x14.
Αν και δεν υπήρξε καμία εξέλιξη στην ιστορία, εμένα το επεισόδιο μου άρεσε αρκετά.
Κυρίως:

Τα flashback από προηγούμενα επεισόδια που είχα τελείως ξεχάσει, αλλά και γενικά το story του επεισοδίου είχε πλάκα και το τέλος ήταν ο ορισμός της τραγικής ειρωνίας.
Και κάτι άλλο: Ο γκιόζης ο Πάολο ήξερε τι σχεδίαζαν οι “άλλοι” και δεν είπε τίποτα;Τι μλκς…

Α, και κάτι άλλο:

Τι τρελό γκομενάκι που είναι-ήταν η Nikki;;;:stuck_out_tongue:

3x14

Απιστευτο μωρο η Νικκι οντως Cozy!Μη σου πω κοντραρει και την Κλαιρ στα ισα!8)
8) Καλο επεισοδιακι,ατμοσφαιρικο θα το χαρακτηριζα,filler οσον αφορα την εξελιξη της υποθεσης αλλα τα flashback ηταν καλη φαση.

To 3x14 ήταν λίγο off-topic :stuck_out_tongue: , αλλά δεν ήταν και άσχημο!

Σιγά ρε! Πώς κάνετε έτσι! :stuck_out_tongue: :lol:

Έλα ντε!Τι βλάκας!Πάντως τι να πω…αυτοί οι 2 είχαν ανακαλύψει τόσα πράγματα (το αεροπλάνο,την καταπακτή,κλπ)και δεν είπαν τίποτα σε κανένα!Το τέλος ήταν όντως λίγο μακάβριο αν και με πιάσαν τα γέλια!!Καλά να πάθουν!:lol:

Η σκηνη που η Νικι ανοιγει τα ματια της και πεφτει το χωμα ειναι respect!!!:respect: 8O

3x14= :thumbdown:

Αν το παει ετσι οπως σε αυτο το επεισοδιο, και μας πεταει χαρακτηρες απο δω και απο κει, που ηξεραν, εκαναν, ειδαν κτλ κτλ κτλ κτλ κτλ και το πανε μεχρι την 87η σεζον για να μας πουν τι παιζει, ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!! Ας ελπισουμε οτι με το 15ο θα τα μπαλωσουν λιγο.

3x15

Ενδιαφερον επεισοδιο,αλλα η πλοκη παλι προχωρησε λιγο.Ωστοσο γεννιουνται νεα ερωτηματα((που πηγαν?Γιατι τους αφηνουν ετσι απλα?Γιατι αφηνουν και την αλλη μαζι τους?Ο Λοκ τελικα τους ρουφιανευει και γινεται ενας απο τους Αλλους?) χωρις να εχουν απαντηθει παλια(τι κανει εκει ο πατερας του Λοκ?Τι στο διαολο ειναι ο μαυρος καπνος?)
Παντως ειχε πολυ γελιο η φαση με τον “καλο” Σογιερ.Ειδικα οταν καθαριζε το ψαρι και οταν καλοπιανε στην Κλαιρ(“το μωρο σου φαινεται λιγοτερο συρρικνωμενο απο την προηγουμενη φορα…” :lol2: :lol2:) ειχε τρελο γελιο!
Ενδιαφερον εχει να δουμε πως θα υποδεχτουν οι αλλοι την Τζουλιετ και τι σταση θα κρατησει απο δω και περα ο Τζακ.

Κι εμένα μου άρεσε και έχω ακριβώς τις ίδιες απορίες με τον Therion. Θυμίζει πολύ πρώτη περίοδο. Είχε καταδίωξη, αγωνία, λίγο ξύλο, χιούμορ, συναίσθημα (στα όσα έλεγε η Τζούλιετ στην Κέιτ για τον Τζακ…) και ολίγη τραγική ειρωνεία (με την Kate να γνωρίζει τη γυναίκα που ο Sawyer άφησε έγκυο και εξαπάτησε!!!). Κοινώς αρκετά “γεμάτο” επεισόδιο. Well done 8)