Αγαπημένος Lost χαρακτήρας

Ψηφισα Σωγιερ,με κριτηριο το οτι εχει παει με δεν ξερω γω ποσες γκομενες ως τωρα,ειναι αρχων της ατακας κ ο πιο hard rock απο ολους(ο τσαρλυ ειναι emo κ δεν τον υπολογισα)…αν κ ειμαι φαν του Λοκ,που παραμενει ο πιο μυστηριος για μενα κ Σαηντ φυσικα,ο Ιρακινος Μαγκαιβερ,δεν καταλαβαινει χριστο…

Είμαι ο μόνος ρε σεις που ψήφισε Χάρλεϋ? Δεν έχω δει 4ο κύκλο ακόμα, αλλά ο Χάρλεϋ είναι η μεγαλύτερη μορφή εκεί μέσα. Τόσες φορές έχει σκάσει μύτη ως από μηχανής Θεός (π.χ. τέλος 3ου κύκλου), έκανε απατεωνιά στο μεγαλύτερο απατεώνα του Lost (δηλαδή στον Σώγιερ, πείθοντας τον να βοηθάει τους άλλους), έχει το υψηλότερο EQ εκεί πέρα μέσα, η ιδέα του γηπέδου γκολφ ήταν δικιά του και αν δεν είχε παίξει τα νούμερα, τίποτα δε θα είχε συμβεί…

Χάρλεϋ ρε σεις!!! (άσε που προβλέπω στο τέλος να τρώει και το τέρας)

Χέρλυ ρε τον λένε τον άνθρωπο!!! :Ρ

Τζακ και παλι Τζακ. Πραγματικα ειχε θεληση για το καλυτερο και τους βοηθουσε ολους στο νησι.

Τζον Λοκ. Ο μοναδικός που έχει επαφή με το νησί. Είχε περάσει πολλά εκτός νησιού και τώρα κάνει κουμάντο. Απίστευτος.
Από κοντά είναι ο με διαφορά πιο έξυπνος χαρακτήρας ο Σαίντ, ο οποίος δεν μασάει πουθενά και παίρνει χαμπάρι οποιαδήποτε μπινιά πάει να κάνει ο οποιοσδήποτε και μετά ο Ντέσμοντ. Στο 5ο επεισόδιο του 4ου κύκλου απλά υποκλίθηκα στον Ντέσμοντ.

φαντάσου εγώ που πληκτρολογώ ακόμα πιο γρήγορα τι λάθη κάνω :stuck_out_tongue:

To EQ παλι τι ειναι?

Emotional Intelligence (EI), often measured as an Emotional Intelligence Quotient (EQ), describes an ability, capacity, or skill to perceive, assess, and manage the emotions of one’s self, of others, and of groups. It is a relatively new area of psychological research.

Από wiki. Γενικά είναι η νέα μόδα και έχει σχεδόν αντικαταστήσει το IQ που από πολλούς θεωρείται λανθασμένος τρόπος μέτρησης της εξυπνάδας.

Sawyer άνετα :lol:

Εγω Ντεσμοντ, αυτο το been there, done that μελλοντοπισωγύρισμα με εντυπωσιασε, ασε που η προφορα του ειναι απιστευτη…

Το σχολιο πως ο Charlie ειναι emo το προσπερνω :stuck_out_tongue: ΟΚ bravah? :lol:

Eίναι γκαντέμης! (το λέει και μόνος του):stuck_out_tongue:

Ναι κυρίες και κύριοι, ο νέος Επίτιμος βρέθηκε:papas:

Δύσκολη απόφαση…θεωρώ τον Sayid απο τους πιο έξυπνους χαρακτήρες…πολλέσ φορές έχει κα;ταλάβει σκηνικά που οι άλλοι δεν είχαν πάρει πρέφα…(είχε μυριστεί ότι ο Michael, είχε μυριστεί τον Μπακούνιν ότι είναι other, είχε μυριστει τον ben ως Henry Gale κτλ…)…Μου αρέσει το καρμικό στοιχείο στον χαρακτήρα του Locke…Όντως είναι ο μόνος που ξέρει τι γίνεται στο νησί κ αυτό τον κάνει να συγχωρείται για τις πράξεις του (μια και κανείς δεν θα ήθελε ένας άνθρωπος να επιστρέψει στην αναπηρία). Καλύτερα δουλεμένος όμως, χαρακτήρας με διαφορά είναι ο Ben…Πανέξυπνος και manipulator με φοβερές ατάκες και γενικότερα εκπληκτκή μορφη!θα τιμήσω τον torturer τελικα…

Δεν βλεπω Λοστ, αλλα επειδη εχω παρακολουθησει, ψηφιζω αυτον τον ποζερα τον ξανθο. Που ειχε προβλημα με τα ματια και επειδη ειναι κομπλεξικος, δεν ελεγε στον γιατρο αν εχει τυχον παει με ιεροδουλες. Καταλαβατε? Βοηθηστε με, λεγοντας το ονομα του για να τον ψηφισω! :slight_smile:

Sawyer:wink: (James “Sawyer” Ford)

Ο Σώγιερ είναι κορυφή!!!:oops: Επίσης πάω απίστευτα τους Σαγίντ,Ντέσμοντ,Μπεν και Χιούγκο.:slight_smile:

Εγώ προσωπικά ψηφίζω John Locke και με μικρή διαφορά από πίσω τον Desmont και τον Sawyer. O Γιατρός είναι γτπ. εγωπαθής μλκς που το μόνο σωστό πράγμα που έκανε σε όλη τη σειρά το έκανε επειδή η γκόμενα που γούσταρε έβγαζε τα μάτια της με το Sawyer. Άσε που άπειρες φορές έχει βάλει άτομα σε κίνδυνο με την πρόφαση ότι το κάνει για να βοηθήσει(βλέπε τέλος δεύτερου κύκλου π.χ.). Ο Sayid είναι από τους εξυπνότερους χαρακτήρες εκεί μέσα αλλά πολλές φορές δεν με πείθει έτσι που τον χτίζουν(μου φαίνεται ότι έχει πολύ clean cut χαρακτήρα σε σημεία για να το γυρίζει πολλές φορές στα ξεκούδουνα σε Torturer και Hitman αλα James Bond). Καλά για τις γκόμενες εκεί δε το συζητάμε γιατί όλλες έχουν το νουνί τους να σκέφτεται για αυτές και ας λένε ότι οι άντρες σκέφτονται με το κάτω κεφάλι. Locke ρε και ας είναι κατά καιρούς καθήκι, ποτέ δεν το έπαιξε σαμαρείτης. Άσε που κάθε φορά που του έρχεται κάποια καινούργια επιφοίτηση γίνεται της ταναπούς εκεί μέσα(και κάθε φορά το Scaling ανεβαίνει με εκθετικό βαθμό, από τα αγριογούρουνα φτάσαμε στις τηλεμεταφορές νησιών).

Εγώ προσωπικά ψηφίζω John Locke και με μικρή διαφορά από πίσω τον Desmont και τον Sawyer. O Γιατρός είναι γτπ. εγωπαθής μλκς που το μόνο σωστό πράγμα που έκανε σε όλη τη σειρά το έκανε επειδή η γκόμενα που γούσταρε έβγαζε τα μάτια της με το Sawyer. Άσε που άπειρες φορές έχει βάλει άτομα σε κίνδυνο με την πρόφαση ότι το κάνει για να βοηθήσει(βλέπε τέλος δεύτερου κύκλου π.χ.). Ο Sayid είναι από τους εξυπνότερους χαρακτήρες εκεί μέσα αλλά πολλές φορές δεν με πείθει έτσι που τον χτίζουν(μου φαίνεται ότι έχει πολύ clean cut χαρακτήρα σε σημεία για να το γυρίζει πολλές φορές στα ξεκούδουνα σε Torturer και Hitman αλα James Bond). Καλά για τις γκόμενες εκεί δε το συζητάμε γιατί όλλες έχουν το νουνί τους να σκέφτεται για αυτές και ας λένε ότι οι άντρες σκέφτονται με το κάτω κεφάλι. Locke ρε και ας είναι κατά καιρούς καθήκι, ποτέ δεν το έπαιξε σαμαρείτης. Άσε που κάθε φορά που του έρχεται κάποια καινούργια επιφοίτηση γίνεται της ταναπούς εκεί μέσα(και κάθε φορά το Scaling ανεβαίνει με εκθετικό βαθμό, από τα αγριογούρουνα φτάσαμε στις τηλεμεταφορές νησιών).