Αγαπημένος Lost χαρακτήρας

Ποιος?
Αυτος 1-0

απαντησεις τυπου η ταδε γιατι ειναι γκαβλα δε μετρανε ε

Ξεχασες Μπεν και Ντεσμοντ.
Ψηφιζω Ντεσμοντ.

πολυ δυσκολο πολ θα ελεγα ντεσμοντ κι εγω

Μαλλον Ben θα ψηφιζα…
Ειδικα μετα το τελευταιο επισοδειο!8)
Απο αυτους που εχει το poll μαλλον Sayid!

Desmond ΘΕΟΣ ρε μπραδα!

Sawyer γιατί είναι ο πιο τυπάς και κατά βάθος ο πιο ευαίσθητος απ’ όλους εκεί. Το παίζει σκληρός, αλλά στις πιο δύσκολες καταστάσεις είναι πάντα μέσα και έχει παίξει καταλυτικό ρόλο σε πολλά γεγονότα στο νησί. Στα + επίσης τα γαμάτα ονόματα που βγάζει σε όλους!

Ο Λοκ είναι αρκετά συμπαθής, αλλά πολύ μυστήριο η υπόθεση του ρε παιδί μου. Κάτι μου λέει πως θα ασχοληθούμε περισσότερο με την πάρτη του στη συνέχεια.

Η Kate είναι επίσης μέσα στις συμπάθειες, όπως και ο Μπεν στα τελευταία επεισόδια, δεν ξέρω μη ρωτάτε γιατί. :-s

Η υπογραφή μου μαρτυράει ποιος είναι ο αγαπημένος μου ήρωας από LOST! :smiley: :smiley: :smiley:

Desmond all the way!!! :smiley: 8) 8)

Είμαι μεταξύ του sayid+james αλλά τελικά ψήφισα τον james,γιατί όσο προχωράει η σειρά φανερώνεται καλύτερα ο χαρακτήρας του και προσωπικά τον θεωρώ ψυχούλα!Επίσης οι ατάκες που πετάει είναι επικές!Έχει απίστευτη αίσθηση του χιούμορ!
Σαν 2ο πάντως ψηφίζω χαλαρά sayid!είναι ο ιδανικός επιζών και ο άνθρωπος για όλες τις δουλειές!!:respect:

Γαμωτο δεν παιζει κανενας γκει να τον ψηφιζες…

ουστ ρε!απαξιώ να απαντήσω!!!

Σώγερ-Και γ… τα τεκνά… φαντασίωση διανοουμενίστικης βαρβατίλας…( άσχετο:πρέπει να μυρίζει θεσπέσια… ) all time classic αρσενικό!!!

Ντέσμοντ: τόσο χαριτωμένος μέσα στην αέναη ονειροπόληση της αγαπημένης του! θες να τον παρηγορήσεις…
άσε που ξέρει και δεν ξέρει τί του γίνεται.επιπλέον πρωταγωνιστούσε και στο καλύτερο επεισόδιο του 4ου κύκλου.

Σαγίντ: είναι αυτό που λέμε “σκοτώνει με το βλέμμα”. τα λόγια μάλλον είναι περιττά.έχει και παρελθόν εκπεπτωκότα αγγέλου… αν είσαι και λίγο του μαζοχιστικού θες να σε βασανίσει,δεν θες?

Αυτά κατά σειρά προτίμησης… Τώρα από ομόφυλες… μμμ… :-k :dunno:

Καλα ο Σογιερ ειναι κ γαμω τα παιδια γενικα…αλλα εμενα ο αγαπημενος μου ειναι ο στρογγυλος θεουλης Χαρλι…
Δεν παω καθολου την Κλερ πολυ υστέρω, αλλα ειμαι β κυκλο μπορει μετα να την συμπαθω παλι…

James χαλαρά!:oops: Ειδικά στο τελευταίο επεισόδιο ήταν ΘΕΟΣ!!!

Και ο Λοκ είναι καλός σαν ηθοποιός…Ρε κορίτσια χαρακτήρας λέμε, όχι μοντέλο…#-o …Δε λέω ατάκες καλές πετάει,αν και τώρα τελευταία δεν ακούμε και πολλά απ’αυτόν…μου άρεσε περισσότερο ο Τζέιμς του 1ου και του 2ου κύκλου-ο άξεστος και ο ατάκιας.:slight_smile:

O Τσαρλις που ειναι ρε thread-starter;:frowning:
Απο το poll Σαγιντ και Σωγιερ.
Η Κεητ μπορει να πα να ψοφησει ομορφα κι ωραια ε.:-s

Τα παραπονα στον admin:!:
To poll εχει μεχρι 10 επιλογες.Αναγκαστικα θα εμεναν καποιοι αποξω.

Ας αφηνες οξω την φακιδιαρα.

Να μεινεις εσυ εκτος θρεντ παλιοΒαλντεραμα!

Σ’αυτή τη σειρά οι περισσότεροι είναι περίεργοι χαρακτήρες, και μία τους συμπαθείς μία τους αντιπαθείς ανάλογα με τα καμώματά τους… (βλ. Sawyer, Locke, Sayid, Jin για παράδειγμα - ο Michael πάντα αχώνευτος ήταν. :p) Μέχρι και τον Ben κοντεύουμε να συμπαθήσουμε…

Αρκετοί ήταν σταθεροί ως τώρα, όπως Sun, Charlie, Hurley, Claire… αλλά προσωπικές αδυναμίες είναι μάλλον ο Desmond και ο Jack, τον οποίο δε θεωρώ μλκα όπως άλλοι.Ίσως να φταίει ο έρωτας… :lol:

Πάντως από γυναίκες μόνο η γιατρός στέκεται ικανοποιητικά δίπλα στους αντρικούς χαρακτήρες…

Όλες οι υπόλοιπες είναι απελπιστικά ηλίθιες… κι όσες δεν είναι κατά μοιραίο τρόπο εξοντώνονται… (βλέπε Σάνον)… Ειδικά η Κέιτ είναι πρωταθλήτρια της χαζομάρας… Άσε που μας τα χει πρήξει με τα γκομενικά της. Κρίμα…

Χαλαρά Sayid. The torturer8)
Εγω ειχα συμπαθησει και τον μονοφθαλμο… τον Μικαήλ (στον 3ο κυκλο)εξαιρετικος ανθρωπος. ειδικα οταν σκοτωσε αυτη τη αντιπαθεστατη μαυρούλα τον συμπαθησα περισσοτερο.:stuck_out_tongue: