Louisiana Red Greek Tour 2010

Ο τεράστιος Lousiana Red και πάλι στα μέρη μας!!! Παρέα του οι Blues Wire

23/3 - Βόλος - Καφέ Σαντάν
24/3 - Ιωάννινα - Καπλάνειο
25/3 - Κατερίνη - ΕΑΚ Κατερίνης
26/3 - Θεσσαλονίκη - Θέα Bar
27/3 - Άρτα - Barcode
28/3 - Άργος Ορεστικό - SAX

16/4 - Ξάνθη - Άνω Κάτω
17/4 - Λάρισα - Rock Soc
18/4 - Θεσσαλονίκη - Block 33

Ξερεις τι παιζει με τα Γιαννενα?? Αν θα υπαρχει εισοδος?

Μπά δεν έχω ιδέα αλλά βρήκα το τηλ αν σε βοηθάει. 2651076000

Πάντως λογικά δε θα έχει κανά 10-15άρι;;

[QUOTE=Astaldo;843615]Μπά δεν έχω ιδέα αλλά βρήκα το τηλ αν σε βοηθάει. 2651076000 begin_of_the_skype_highlighting********2651076000end_of_the_skype_highlighting

Πάντως λογικά δε θα έχει κανά 10-15άρι;;[/QUO:DTE]

ευχαριστω! στα αφισετακια που βγηκαν δεν γραφει τιποτα και μου φανηκε περιεργο…αντε να παμε!

Χαχαχα εννοείται. Και γω περιμένω αν όντως κάτσει κάτι για Καβάλα γιατί μου είπαν ότι είναι στις συζητήσεις ακόμα αλλιώς Ξάνθη / Σαλόνικα!!!

Ρε παιδιά δεν έχει Αθήνα?

Τι να σου πω φίλε εγώ τις ημ/νίες τις βρήκα από www.blues.gr.

Στο site τοy Louisiana Red στο tour section απλά αναφέρεται: Greece 23-28/3 & 12-18/4

Ωραία περιοδεία, “εκπαιδεύει” τόσες Ελληνικές πόλεις που δεν βλέπουν συχνά συναυλίες στα Blues.
Όσοι/όσες είστε σε κάποια από αυτές τις πόλεις να πάτε οπωσδήποτε, θα ακούσετε ωραία μουσική. 8)

Ημουν χθες στη συναυλια στα Γιαννενα! Ηταν πολυ ωραια! Δεν ειχα ξαναδει τον Louisiana Red απο κοντα…ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ…!!!

δινω μια ωθηση στο θεμα μια που φτανει η μερα για το λαιβ της θεσσαλονικης.

παιδια οποιος δεν εχει δει blues wire απο κοντα απλα χανει ενα τριωρο (γιατι τοσο παιζουν αμα γουσταρουν) τρομερης μουσικης ηδονης. ο ζαικος και η παρεα του ειναι απλα απολαυστικοι. τωρα που ειναι και ο red, το πραγμα απλα θα απογειωθει…

και η τιμη ξεφτιλα. 9 ευρω απο νετ, 12 προπωληση… εγω να παιζα πιο ακριβο εισιτηριο θα χε. :stuck_out_tongue:

ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ!

Χτες τον είδα στην Καβάλα και ήταν τρομεροί. Πολύ ατμόσφαιρα και τέρμα γεμάτο το μαγαζί τουλάχιστον στο πρώτο μέρος.

ΜΗ ΤΟ ΧΑΣΕΤΕ!!! :D:D