LOUISIANA RED live 31 k 1 Θεσσαλονικη

http://www.kazandb.com/events/03_31_Louisiana_Red.html

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!!!

φανταζομαι θα ναι γαματος!!!:respect:

παρα πολυ καλος!

σκεφτεσε να πας?

Αφού τον προτείνεις bluezlick σκέφτομαι να πάω. Αν και δεν ξέρω τι θα γίνει με τα οικονομικά. Πολλές συναυλίες και εντάξει δεν έχω τρελά έξοδα γενικά αλλά ρε πούστη δεν λέει να το γαμήσουμε τελείως. Saxon,Therion,Placebo,Jethro Tull,Heaven and Hell, Metallica, Thin Lizzy

ωραια!

λεω οι forumites απο θες που θελουν να πανε σε αυτο το Live να βρεθουμε εκει!

τι λετε?

Τοιχο τοιχο ολοι ε? :lol: :lol:

Από μένα κανένα πρόβλημα. Ναι tollki τοίχο τοίχο μην ανησυχείς :stuck_out_tongue:

αν κανενα απ τα φιλαρακια μου γουσταρει θα παω…

The Skelters Live στις 31 Μαρτίου στο Ξυλουργείο του Μύλου supporting LOUISIANA RED & Blues Wire.

χτες στο Live περασα καταπληκτικα! παιξανε φοβερα κ ο Lousiana παροτι 75 χρονων πλεον ειχε απιστευτη δυναμη μεσα του! σηκωνοταν χορευε εκανε ενα σωρο κολπα! απιστευτος οπως κ οι Blues wire που τον συνοδευσαν τελεια! αυτο που με χαροποιησε ιδιαιτερος ηταν οτι το ξυλουργειο ηταν ΦΙΣΚΑ κ εβλεπα τοσους ανθρωπους(κ πολλες γυναικες παρακαλω) να χτυπιουνται κυριολεκτικα με τους ρυθμους του Blues!

αυτο που με χαλασε ηταν οι λαλακες του ξυλουργειου που βαλανε τραπεζια κ δεν χορουσαμε να μπουμε κ στριμοχτικαμε σαν σαρδελες οπως κ οι Skelters( τα παιδια παιζουν πολυ καλα αλλα εγω τους βαριεμε…)

επισης μου κανανε κ μια λαλακια στην εισοδο. ειχα κερδισει προσκληση απο ραδιωφωνικο σταθμο(επιτελους μετα απο τοσα χρονια προσπαθειας :stuck_out_tongue: ) κ δεν βρησκαν το ονομα μου… ευτιχως ομως λυθηκε το θεμα κ μπηκα.

αντε κ του χρονου!