LP απο παλιά Vol1 + Vol2

καινουριες προσθηκες και μειωμενες τιμες στα παλιοτερα…το 80% σε mint κατασταση…
σε αγορα ολοκληρου του πακετου πολυ μα πολυ καλυτερη τιμη!!! οπως παντα

VOL 1.
1.APOCALYPSE ? APOCALYPSE 1Η εκδοση private release crash records 1987 500copies 40
2.WARRIORS ? WARRIORS 1Η εκδοση 1983 στην RTB records 40
3.WOLFSPIDER ? KINGDOM OF PARANOIA 1990 under one flag 20
4.HAVE MERCY ? THE YEARS OF MERCY 2LP GATEFOLD λευκα βινυλια 500copies 30
5.PARIAH ? TAKE A WALK 1988 moshroom records 40
6.DEFENDER ? A SYMBOL OF DEVOTION 1989 1η εκδοση private release στα 500 αντιτυπα 35
7.OMEGA ? THE PROPHET 2003 METAL LEGIONS 20
8.CONCRETE SOX ? YOUR TURN NEXT εκδοση 1986 weasel records 20
9.THE ACCUSED ? GRINNING LIKE AN UNDERTAKER 1990 nastymix , rare US thrash/crossover 20
10.VIRGIN STEELE ? VIRGIN STEELE LP Private Press 82 (V.S. Records) σε 10000 αντιτυπα 30
11.VIRGIN STEELE ? GUARDIANS OF THE FLAME LP 1984 OBI JAPAN σε κατασταση βιτρινας 50
12.ELEGY - SUPREMACY 1994 T&T RECORDS 25
13.NIGHTFALL - MACABRE SUNSETS PIC LP 1993 HOLY RECORDS 30
14.TARGET - MISSION EXECUTED 1989 AAARGH RECORDS 20
15.ANCIENT - THE HALL OF ETERNITY 2LP GATEFOLD 20
16.SCANDINAVIAN METAL ATTACK ΣΥΛΛΟΓΗ 20
17.VECTOM - SPEED REVOLUTION 1986 20

VOL.2
1.TIAMAT - WILDHONEY 1ST PRESS LP 1994 CENTURY MEDIA 50
2.IN FLAMES - JESTER RACE PIC.LP LIMITED EDITION COVER 1996 NB 50
3.IMMORTAL - DAMNED IN BLACK PIC. LP 1ST PRESS 30
4.RIGOR MORTIS - RIGOR MORTIS 1988 25
5.EMPEROR - ANTHEMS OF THE WELKIN AT DUSK LIMITED LP 1997 CANDLE 40
6.EMBRACE OF THORNS - FOR I SEE DEATH IN THEIR EYES (318/500) MINT 30
7.KING DIAMOND - THEM 1988 ROADRUNNER MINT 20
8.TANK - THE RETURN OF THE FILTH HOUNDS (338/500) MINT 25
9.BITCHES SIN - PREDATOR 1982 HEAVY METAL RECORDS 30
10.ARSON - SPEAK NO EVIL (325/500) MINT 30
11.DAMIEN THORNE - THE SIGN OF THE JACKAL 1986 ROADRUNNER 25
12.WARFARE - PURE FILTH (ME ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΕΞΩΦΥΛΛΟ ΠΙΟ ΣΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΜΕ 2 ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΥΡΟ) 1984 ROADRUNNER 25
13.GARGOYLE - GARGOYLE 2002 METAL LEGIONS MINT 25
14.CRYSTAL VIPER - THE CURSE OF CRYSTAL VIPER (ΜΩΒ ΒΙΝΥΛΙΟ) 2007ΗRR LIMITED TO 500 copies GATEFOLD mint 25

θα επρεπε να ντρεπεσαι που πουλας το rigor mortis. ειναι δισκαρα! και τα αλλα ωραια ειναι, αλλα με αυτο αγαναχτησα :stuck_out_tongue:

σε περιπτωση ολου του πακετου 15 ευρω το αλμπουμ!!!ουτε του παπα

http://www.hrrecords.de/shop/APOCALYPSE-s-t_1

sou steila pm dn to eides

παρακαλω οποιος δεν γουσταρει δεν μου στελνει μηνυμα και δεν αγοραζει μην σπαμαρετε!!και επισης ξερω και ενα μαγαζακι σε μια πλατεια στην χονολουλου που εχει το burzum 10 ευρω να πας να το παρεις…ΤΕΛΟΣ

o filos akisb milaei gia to
HAWAII 5-0 RECORDS.
foverh exyphrethsh,
apsoges times,
drosero klima sto magazi,
xymos anana stous kalous pelates.
teleutaia agorasa strato dionysioy picture disc na trwei tzatziki me fanela panhleiakou.
ligotera apo 40 kopies. 5e
tzampa

ok βουλωσε το τωρα ομως εισαι εξυπνος οκ
επισης πρεπει να σκεφτουν σοβαρα οι moderators να γινεται reply μονο απο αυτον που βαζει την αγγελια και οτι θελουν οι αλλοι με πμ γιατι βγαινει το καθε σκατο εδω και το παιζει εξυπνος καθε φορα το ιδιο ασχολουμαστε με τα 15χρονα

mono esy asxoleisai me 15xrona.

mhpws eisai k esy 15xronos??

na vre8oume gia mpala kai goodys olh h taxh.

k sigoura exeis steilei mhn. stous moderators gia na vgeis apo panw,
kakoma8hmene, myxiarh.

Συμφωνω με τον πωλητη εν μερει. Ο καθενας κοστολογει το προιον οσο νομιζει. Παιρνω το θαρρος να μιλησω γιατι αγορασα απο αυτον.Τα χρηματα που εδωσα δεν ηταν εξωφρενικα και ο δισκος σε καλη κατασταση.Και απο εδω εχω σταμπαρει κατι αλλα θα περιμενω μηπως πεσει η τιμη:p

παντα συζητω την τιμη και οσοι εχουν παρει απο μενα δεν νομιζω να εχουν παραπονο…αλλα οταν το tiamat εχει ενα μεσο ορο τιμης 80 ευρω και εχει φτασει και τα 150 ποσο να στο δωσω κανα 20αρικο??αλλα κανεις δεν τα βλεπει αυτα…επισης οταν πακετο δινω 15 ευρω το αλμπουμ δν μιλαει κανεις!!!εχετε βρει πολλες φορες immortal,tiamat,inflames,και ολα τα αλλα στα 15 ευρω???επισης ξερεις γιατι ο χλιαπας το κανει ολο αυτ? γιατι δεν εκανα ανταλλαγη μαζι του…και ξερεις γιατι δεν εκανα ανταλλαγη ?γιατι μου ζητουσε 2 αλμπουμ που τα ειχα 60 ευρω για να μου δωσει ενα που το ειχε 30 και του λεω καλα πας καλα να το κανουμε 1 προς 1 και μου ελεγε οχι το δικο μου παει 100 στο ebay!!!του λεω στα αρχιδια μου 30 δεν το δινεις??με νοιαζει ποσο παει στο ebay?ρε συ πραγματικα σε στελνουν τρελαδικο μερικοι εδω μεσα…ΤΕΛΟΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΖΗΤΙΣΙΜΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΚΕΤΑΚΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΙΜΗ

ante pali…
akisb mou eleges synexeia x8es na kopsw thn antidikeia, meta arxizes na vrizeis manes k na aphleis
k molis kapoios se yposthrixe ‘en merei’ petaxthkes san thn klania na milhseis.
symperifores 15xronoy tlk katalavainoume kala poios yio8etei.
seira mou na klasw loipon…
epishs, gia to yfos tou stauroforou timwn pou phres…
dhmosia meiwsa ,OTAN ME YPEDEIXES, to gehennah mcd sta 13e k hdh dexthka 2 pm.
k epishs otan eida oti den dexosoun thn trampa mas sou proteina na dialexeis kati epipleon apthn lista akomh kai to gehennah mcd.
dld. apo sena 8a pairna:
concrete sox-20e
+nightfall-30e
=50e
mepianes k kotso tlk alla erixes akyro sthn trampa…
epipleon sto 8ema twn syndiallagwn me allous, mauta
pou edina sthn aggelia,den nomizw na exei kaneis parapono,
mporoun na sto exakrivwsoun oi idioi mias k den phra apo kanena lefta para ekana mono trampes pou vgainan k meion moy merikes fores.

k kati pou akoma den katalavate,
to paradeigma me thn timh toy APOCALYPSE to ekana giati 8ELW TO DWRO MOY.
AMAN!!!

me sena k tis times den exw provlhma,
an 8es vriskomaste apo konta gia xavale k se kernaw k mpyra…:drunk: …sto koutelo
tespa oti eixa na pw to eipa.
an 8es synexise na prhzeis…
k to dwro krata to.
8a to parw apto HAWAII 5-0 RECORDS.
tlk… den yparxei ah vasilhs

filoures:har:

τωρα ποιος πεταχτηκε σαν κλανια το βλεπουν ολοι απ την αρχη…δευτερον δεν εχω αναγκη την υποστηρυξη κανενος …τριτον μην ξανααπαντησεις σε αγγελια μου γκεγκε μαγκακι της κακιας ωρας…εχε χαρη που δεν εισαι αθηνα να ερθεις και απο κοντα να μου κανεις τον μαγκακο…πανιβλακα

μου κανει αντυπωση παντως που οι τιμες παιζουν συμφωνα με το ebay. δεν λεω, ειναι μπιζνα να εχεις αγορασει ενα βινυλιο 1000 δραχμες και να το πουλας 30 ευρω. αλλα κατεβειτε και μια βολτα μοναστηρακι μαγκες να δειτε και κανα βινυλιο απο κοντα, προς εκπληξη μου εχουν πεσει πολυ οι τιμες :wink:

στο μοναστηρακι εχω κατεβει απειρες φορες λοιπον…σχεδον δεν υπαρχει τιποτα απο αυτα παιζουν μονο τα πολυ κλασσικα, γι αυτο και οι χαμηλες τιμες ,και αν πας εκει στον λαζαρο στην στοα θα δεις τιμες πολυ υψηλοτερες και απο το ebay ακομα…νομιζεις οτι στο μοναστηρακι θα σου φερναν εσενα tiamat και in flames με 10 ευρω??παλια ισως ,πλεον τωρα και ο πιο ασχετος στο μοναστηρακι ξερει τις τιμες που παιζουν και αυτο λογω ιντερνετ πλεον και αμεσης αναζητησης…οσο για τις τιμες ebay που λες φυσικα και θα παιζουν εκει,… το 70% εδω μεσα πουλανε και στο ebay και στο discogs και σε αλλα φορουμ νομιζεις οτι επειδη βγαινουν και αντιδρουν ειναι φανατικοι της μουσικης και εμεις οι εμποροι??τοτε γιατι οταν βγαινει κατι σπανιο σε καλη τιμη πεφτουν ολοι σαν κορακια??τους ειχε λειψει ο δισκος??και η κλασικη παπαρια που λενε ολοι εδω μεσα εγω θελω ρε φιλε να ακουω την μουσικη, συμφωνω, παρε το cd, παρε το reissue του δισκου, κατεβασε το σε mp3…αλλα οχι θελουν να ακουσουν την μουσικη μονο απο το 1st press στα αλλα δεν παιζει καλα…δεν θελω να θιξω κανεναν αλλα μεταξυ μας ολοι τα ιδια λαμογια ειμαστε παντου απο την κεφαλη της χωρας μεχρι τον αστεγο στην πλατεια…αν του δωσεις το μελι θα το εξαφανισει

Δεν ξερω αν εκ παραδρομης αυτοχαρακτηριστικες λαμογιο η πραγματι πιστευεις οτι εισαι, παντως αντι να απαντας στον καθενα κανε κανενα σκοντο να δουμε μηπως αγορασουμε τιποτις:lol:

ενταξει εχεις δικιο εν μερη. απλα θυμαμαι το damien throne σε αρκετες κοπιες καπου πεταμενο στα δευτερα με 2500δραχμες και μου ειχε κανει εντυπωση που ηταν τοσο καλος δισκος για τα δικα μου αυτια. καπου το ειχα δανεισει και εγινε αγυριστο.
προσωπικα αν δεν εχει σκρατς και γρατζουνιες ο δισκος δεν το απολαμβανω, αλλα και πανω απο 20 ευρω δεν εχω δωσει ποτε για δισκο, εστω και αν ειναι πικτσερ ντισκ με γκειτφολντ λιμιτεντ φιρστ εντισιον 2 κοπις ουλτρα ρεαρ . :slight_smile: ακουγοντας λοιπον μερικα δειγματα απο τα βινυλια που δινεις, δεν σε αδικω. ειδικα αυτο που λες σε πακετο 15ευρω το καθενα πιστευω ειναι πολυ καλη τιμη, οχι για την αξια τους στο ebay, αλλα σαν δισκοι πιστευω ειναι ενας και ενας. καλη συνεχεια λοιπον!

αν προσεξες τα εχω ριξει ολα απο το αρχικο μου ποστ!!ελεος δηλαδη τα μισα ειναι στα 20 ευρω και σε αριστη κατασταση!!το damien thorne που ειπε ο φιλος ειναι σαν καινουριο μεσα ουτε ιχνος γρατζουνιας σχεδον 30 χρονων βινυλιο!!και παλι λεω συζητισημες σε ορια…οσο για τα λαμογια ειπαμε ειμαστε ολοι οχι μονο εγω μηδεν εξαιρουντως σε αυτη την χωρα…οποιος ειχε εξουσια η λεφτα το ιδιο πραγμα θα εκανε πιστευω ειναι στο αιμα μας οσο κι αν λεει πως εγω δεν θα το κανα κτλ κτλ…τεσπα ετσι κι αλλιως πανε για ebay απο βδομαδα να δουμε αν το tiamat με 50 ευρω σας φανηκε ακριβο!!