Αlternative κυκλοφοριες

εχω και πιο μιζερα αν θες.:lol: :lol:

OXIIIIIIII #-o Eσυ μετα πας κατευθειαν στα σαπια αμα σε αφησουν ελευθερο :lol: 8O

Υπνοβατη δεν μπορεσα να βρω ενα δειγμα να ακουσω. Περνα στο παρασυνθημα , εγω δεν ξερω καν τι ειναι η glitchtronica ρε αρχηγε μου :lol: Τρωγεται αυτο :-k :?

πληροφορίες για το glitch εδώ

για ηχητικό δείγμα, τσέκαρε τα pm σου.

Γηρασκω αει διδασκομενος οπως ελεγε και ο γιγαντας της ανθρωποτητας .8O

Τhanks again

Εγώ σήμερα άκουσα το νέο Antimatter και νομίζω καλύτερο από τα 2 προηγούμενα. Τρελός δίσκος.

Επίσης άκουσα και το ντεμπούτο του Chris Daughtry και ο τύπος είναι φωνάρα και έφαγα τρελό κόλλημα με το Crashed.

Να δω αν θα τα προλάβω όλα…

Δεν ξέρω αν αναφέρθηκε αλλά μια από τις δισκάρες που άκουσα τελευταία ήταν η νέα σόλο δουλειά του Tom Morello (Rage against the machine, Audioslave) : The Nightwatchman - One Man Revolution.
O Morello πιάνει την ακούστική και γίνετε πανικος…8)

Για οσους προσπερασαν το σχετικο link στην αρχικη σελιδα του rocking, εδω θα βρειτε τα νεα κομματα των Agua De Annique, δηλαδη της νεας μπαντας της Anneke Von Giersbergen…

Πολυ χαλαρο ακουσμα, θα ηθελα να εχει βγει ο δισκος κανα 3μηνο πριν γιατι φαινεται να ειναι ιδανικος για χαλαρα ακουσματα. Φερνει στο μυαλο τις πιο χαλαρες στιγμες των προσφατων Gathering (Souvenirs και Home). Εμενα μου αρεσε παντως. Το Trail Of Grief εχει ωραιο ηλεκτρικο ξεσπασμα επισης…

Το leaving eden είναι για πλάκα οτι καλύτερο έχουν βγάλει. Σκέτο φαρμάκι. Σε φτάνει σε όρια μελαγχολίας όπως τα Alternative 4/Judgement των Anathema. Α! Παίζει και ο Danny τα solo σε αυτο το δίσκο και μας στέλνει για χάπια.

σαν πρωτη γευση ηταν πολυ μετριο για μενα. το οτι εφυγε απο τους gathering και εκανε αυτο… ηταν λιγο ελεος. πολυ πιο μεστος και μέινστριμ ο ηχος σε σχεση με γκαδερινγκ…

αντε να βγει να εχουμε και ολοκληρωμενη απψη

χεχ. θα κοιταξω τοτε οταν εχω λιγη ωρα μπας και εχω κατι αλλο σε τετοια φαση να προτεινω.

too late mate!

:lol:

πλακα κανω δεν ειναι καφριλα. απλα ειπα να σε ψαρωσω.:lol:

Για μενα ηταν λιγο πολυ αναμενομενη η κατευθυνση παντως. Φαινοταν κι απο τα τελυταια Gathering, αλλα προεκυπτε κι απο τις δηλωσεις της…

Φωναζει απο μακρια οτι ειναι της hydra head.

μέλη cave in/old man gloom. επισης φωναζει απο μακρια.:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :wink:

επεισα την αντωνια να το ακουσει. ανοιξτε τα μυαλα σας και οι αλλοι. αντε.

δισκαρα λεμε. το χω βγαλει σε μπλουζα.

Mathcore rules :thumbup:

Αν και το καινουριο τους δεν μαρεσε ιδιαιτερα, το Doppelganger ειναι δισκαρα.

Edit: εκτος απο το spam ας προτεινω και εναν sludge δισκο

Gallhammer - Ill Innocence

Σημ. 3 κοπελες ειναι :smiley:

Edit στο edit: βγηκε και το πρωτο full album των Baroness με τιτλο The Red Album.

Ρε Κινγκ παλι με τους Fall of Troy? Αφου σου εχω πει οτι δεν τους ακουω αφου μου θυμιζουν τον πολεμο οπου εχασα πολλους φιλους συμπολεμιστες (οπως ο Αχιλλεας). Με στεναχωρει το ονομα …:frowning:

Εγω προτεινω τους The graduate . Ακουστε την κομματαρα Doppelganger :stuck_out_tongue:

Ωραιες νεες κυκλοφοριες απο God Is An Astronaut , Maps And Atlases και βγαινει και καινουριο InMe (δοξα και τιμη στον Κινγκ που τους πεταξε παλια αν θυμαμαι καλα)

Δεν το άκουσα ακομη όμως!:lol:

ε, οχι και μαθκορ ρε συ. καμια επαφη. screamo με king crimson στοιχεια παιζαν τα παιδια. και το πρωτο ειναι δισκαρα. το τριτο χμ… ουτε μενα μου αρεσε τοσο…

ε ναι ρε νταζ. παλι με τους φολ οβ τρόι. τι να κανουμε. αφου εχεις ακουσει μονο το τρίτο που ειναι πατατα μπροστα στα αλλα. :stuck_out_tongue:

InMe εχω ακουσει μονο το ντεμπουτο. εκτοτε δε τους παρακολουθησα αν και εχω σκοπο να το κανω. θα ριξω ομως μια αυτια του νεου οταν ερθει ο καιρος του.

οι maps & atlases παιζουν ενα μαθροκακι γαματο. τσεκαρε τους rip_noob. θα σου αρεσουν αρκετα. σκεψου τους dillinger χωρις καφριλες. εξου και ο ορος mathrock.

για god is an astronaut μονο αυτο εχω να πω: :bow2:

Kαλα ρε γυναικα μαθαινω το ονομα σου απο τον Κινγκ? Ειμαστε το πλεον προχωρημενο ζευγαρι :lol:

Fightstar το ακουσες? :stuck_out_tongue:

:lol: Ασημαντότητες… :lol:

Οχι ακόμη λόγω σύνδεσης…

Πατατα ειναι το ματι σου…Εσυ στις μεταλλιες σου :stuck_out_tongue:
Α , btw ριξε σε pm παρασυνθημα για Primordial γιατι αυτα που ακουσα στο myspace τα σπανε 8O
Αgalloch φαση η με γελανε τα αυτια μου?