Luna Obscura-Darcanda

Τα παιδιά έχουν κάνει πολύ καλη δουλειά!!!Ε καλά ο Άρης μαμεί με τις brutalies του!! (Είδες Άρη για να μην έχεις παράπονο ότι μόνο για τη Γωγώ λέω!! :stuck_out_tongue: )Η Γωγώ έχει μία από τις καλύτερες γυναικείες φωνές που έχω ακούσει το τελευταίο καιρό!!!Και πιστέψτε με είναι αυτοδίδακτη :!: :!: Tα 3 sonia είναι σε στίχους και μουσική του Άρη(vocs) και του Δημήτρη(guitars)…Στο grief observed δε τραγουδάει η Γωγώ αλλά συμμετέχει η ex singer του band…Στο συγκεκριμένο songi έχει και ένα hidden track…Αν συνεχίσουν έτσι και με τέτοιες ιδέες θα μαμούν πατόκορφα :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Χμ και πολύ σύντομα θα τους δούμε live τώρα προς τα Χριστούγεννα!(θα σας ενημερώσω το συντομότερο!!!)Πραγματικά τέτοια bands αξίζουν και είναι κρίμα να μη τα εκτιμαμε!!! :wink: Oι Luna έχουν μέλλον… :wink:

ps:Δεν είμαι για κριτική εγώ :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Now that the night has come now there is no turning back…
Now i can see all my dreams turning into dust…

Αυτο τι ειναι τωρα Demo , mini cd ? Ξεκαθαρισετο !!!

Χμ, το έχω πάρει το promo, και είναι πραγματικά πολύ καλή δουλειά, αν και όχι τόσο του γούστου μου. Ειδικά το Symphony of Sighs τα σπάει. Τσεκάρετε τους.

WhenSilenceCries, από τη στιγμή που πρόκειται για promo (=δε βρίσκεται), θα ήταν συνετό να συννενοηθείς με τα παιδιά από τη μπάντα και να χώσεις διεύθυνση για παραγγελία εδώ. Και μετά να μου φέρεις το ποσοστό που μου αντιστοιχεί για την προώθηση. Ευχαριστώ.

Μπαμπά υπάρχει article εδώ γι αυτό δε μπήκα σε λεπτομέριες…

http://www.rocking.gr/modules.php?name=News&file=article&sid=1994

:wink:

Λοιπόν τα παιζάκια παίζουν στο ER FESTIVAL 21 Δεκεμβρίου στο club Rodeo

Μαζί τους θα παίξουν :

steamroller assault :!:

hasmir :!:

sicks daze :!:

και φυσικά να είστε εκεί!!! :stuck_out_tongue: Εγώ θα είμαι!!! :wink:

Eternal silence inside me…

SICKS DAZE RULES!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Θα τους δω και θα σου πω :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Dreams lost memories,dreams of past…haunted my sleep and left me hollow…

prin ena mina peripou eftase sta xeria mou to cd twn paidiwn kai mporw na pw oti itan oti kalitero exw akousei to teleuaio xrono apo elliniko sigkrotima!!! Vevea den einai to agapimeno mou stil alla i douleia itan fantastiki. Mou aresan parapoli oi enorxistrwseis kai ta ginekeia fwnitika kai de mou aresan ta drums epidi itan pseftika!! (Auto omos den epireazei ti poli kali douleia twn paidiwn)

Polla sigxaritiria!!!

prosfata to akousa kai to cd kai mporo na po oti mou arese para poly. Ta gynaikia fonitika ta vrika poly kala kai episis theoro oti ta tragoudia exoun katapliktiki atmosfera kai epeidi eimai kai fan tou eidous isos na exo kai ena logo parapano pou mou arese. H moni enstasi einai sto drum machine protimo to fisiko paiksimo.Elpizo oti i epomeni kykloforia tha einai akoma kaliteri. :twisted:

Όσο για το drum machine πρέπει να σου πω ότι δεν βρήκαν και αναγκάστηκαν να χρησιμοποιήσουν drum machine…Είναι το μόνο μείον τους για μένα!Πάντως τώρα έχουν :wink:

Tα παιδιά στο live ήταν υπέροχα…Eκτός από δύο songia του demo τους (Symphony of sings,A grief observed) παίξανε και το As the shadow dance απο Theatre of tragedy και Νymphetamine από Cradle of filth(στο συγκεκριμένο χάθηκαν κάπου στη μέση άλλα λόγω του ήχου!).Η τραγουδίστρια πάρα πολυ καλή…Ο τραγουδιστής τα έσπασε…Γενικά ήταν δεμένοι μπάντα…Μακάρι να συνεχίσουν έτσι…Εγώ προσκύνησα… :wink:

Καλησπέρα απο Luna Obscura!

Δεν είχαμε ιδέα για την ύπαρξη αυτού του thread αλλά ευχαριστούμε πολύ αυτόν που το έφτιαξε!
Ευχαριστούμε (αν και πολυ καθυστερημένα) και για όλα τα κάλα σχόλια, τις παρατηρήσεις που είναι κι αυτές το ίδιο σημαντικές!
Όποιος θέλει μπορεί να ρίξει μια ματιά στο προφίλ μας : www.myspace.com/lunaobscuraband
Για όσους έχουν χάσει τα ίχνη μας για αρκετό καιρό, θα ήθελα να πω ότι πέρα απο το demo, έχει βγεί και ένα single “Evilyn” με ένα τραγούδι τελείως διαφορετικό απο το ύφος του συγκροτήματος. Αυτή τη στιγμή έχει σταματήσει η κυκλοφορία του και αναμένεται να ξανακυκλοφορήσει τον Σεπτέμβριο μαζί με το album που ετοιμάζουμε. Το album θα έχει 11 κομμάτια με αρκετές αλλαγές τόσο στον ήχο όσο και στην σύνθεση!
Το mix γίνεται Βερολίνο/Αθήνα από το 210 STUDIOS και το mastering σε ένα από τα μεγαλύτερα studio της Φιλανδίας του οποίου το όνομα θα ανακοινωθεί πολύ σύντομα οπώς επίσης και το όνομα του “mastera” που είναι πολύ γνωστός σε πολύ κόσμο! Το booklet το έχει αναλάβε ο Zilas, δουλεία του μπορείτε να τσεκάρετε στο http://www.myspace.com/zila_b οπώς και στο Bloodcult Zine όπου είναι υπεύθυνος για τα εξώφυλλα!

Για οτιδήποτε θελήσετε μπορείτε να μας βρείτε τόσο στο προφίλ (για όσους έχουν προφίλ :smiley: ),όσο και στη νέα email address: lunaobscura-@hotmail.com .