Lynyrd Skynyrd European Tour 2010

Ανακοινώθηκαν οι πρώτες ημερομηνίες για Αγγλία

4/3/10 - Birmingham LG Arena (Birmingham, UK)
5/3/10 - Cardiff International Arena (Cardiff, UK)
6/3/10 - Hammersmith Apollo (London, UK)
8/3/10 - Manchester Apollo (Manchester, UK)
9/3/10 - Glasgow Clyde Auditorium (Glasgow, UK)

Για Λονδίνο είναι σούπερ

80? πήγαινε-έλα με Easy Jet για ΠΣΚ, η συναυλία πέφτει Σάββατο και το Hammersmith δεν θα μπορούσε να έχει πιο εύκολη πρόσβαση, δίπλα στο Big Ben είναι. Άσε που δεν υπάρχει πιο ιστορικό venue. Μπαίνεις, γονατίζεις, προσκυνάς το σανίδι και βλέπεις μετά και τη συναυλία σου.

Έγώ δυστυχώς δεν μπορώ να πάω, αλλά όσοι πάτε είναι αρκετά “εύκολη” συναυλία, αρκεί να βρείτε εισητήρια.

Ένα μικρό update.

Τα εισητήρια βγαίνουν πρως πώληση την Παρασκευή και κοστίζουν 40 λίρες από ticket master.

μόνο Αγγλία παίζουν φέτος?

Μέχρι στιγμής αυτά έχουν ανακοινωθεί. Δεν ξέρω αν θα ανακοινώσουν κάτι αργότερα και για άλλες χώρες. Ελπίζω. Αν γίνει ένα μεγάλο tour ίσως έρθουν και από τα μέρη μας, αν και αυτό είναι περισσότερο επιθυμία, παρά φήμη, ή οτιδήποτε άλλο.

ποιός ξέρει, ίσως και να κάτσει

παιδιά καλησπέρα.
Μπορεί κάποιος να γράψει κάποιος μπούσουλα για το πώς θα βγάλουμε τα εισιτήρια για την συναυλία.
Για παράδειγμα έστω ότι τα κλείνουμε online, πώς τα παραλαμβάνουμε;
Θα επιχειρήσω πρώτη φορά να πάω σε συναυλία στο εξωτερικό και θα ήθελα κάποιος να μου δώσει ένα μπούσουλα.

Ευχαριστώ πολύ.
And this bird you cannot change…

υπάρχουν επιλογές είτε να τα παραλάβεις στο ταμείο είτε να στα στειλουν σπίτι

ειδαμε Rolling Stones, Black Sabbath, Kiss, AC/DC, ZZ Top Madonna:p, γιατι οχι και Lynyrd Skynyrd:-k. Οσο ζουμε ελπιζουμε…

Κλείνεις εισητήρια είτε μέσω Ticketmaster είτε μέσω SeeTickets. Πέρνεις μαζί σου το confirmation και τα παραλαμβάνεις από το ταμείο την ημέρα της συναυλίας, καθώς πλέον δεν τα στέλνουν εκτός Αγγλίας. Έτσι απλά. Πιστωτική να έχεις, να είσαι πάνω από το PC σου την ώρα που θα ξεκινήσουν να τα πουλάνε για να μην γίνει sold out και τα χάσεις και έτοιμος. Πας σχετικά νωρίς στο venue και καλή διασκέδαση. να μην ξεχάσω ότι πρέπει να έχεις μαζί σου και την πιστωτική με την οποία έκλεισες τα εισητήρια.

Ευχαριστώ πολύ!!!
Ελπίζω να μην την ακυρώσουν.

Λες να κλεισω να τους ξαναδω παλι Λονδινο αλλα σε αλλο μερος…?? :stuck_out_tongue:

Ευκαιρια να ξαναπαω στο λατρεμενο Λονδινο…

Πλέον δεν χρειάζεται καν να τα παραλάβεις από το ταμείο, η Ticketmaster και η Livenation σου τα στέλνουν με e-mail και μπορείς να τα τυπώσεις στον printer σου. Τα bar codes είναι μοναδικά, σκανάρονται μία φορά κατά την είσοδο, οπότε δεν φοβούνται πως θα βγάλεις και φωτοτυπίες για τους φίλους σου. :stuck_out_tongue:

6 Μαρτίου ε; Nα σου πώ αρχίζω και εγώ να ψήνομαι…

Εγώ έκλεισα. Θα πάει κανένας άλλος;

Φίλτατε Rasputin,λέτε να ξαναβρεθουμέ Λονδίνο για Skynyrd;
Έγω με βλέπω να κλείνω ένα αυθημερόν πάλι…

θα δειξει…Αναλογως τα σχεδια ταξιδιων και τα οικονομικα…

Οτι θελω να τους ξαναδω δεν αμφισβητειται…

Εβγαλαν και για Φιλανδία, Νορβηγία, Γερμανία, Ιρλανδία.

για Φινλανδία πότε???


Now playing: Primal Fear - Cold Day In Hell
via FoxyTunes

22 Φεβρουαρίου
http://www.lynyrdskynyrd.com/tourdates

χμ δεν θα είμαι εκεί τότε…:frowning:


Now playing: Primal Fear - Magic Eye
via FoxyTunes