M e e t i n g

Αγαπητοί φορουμήτες και φορουμήτισες,

We are having a M E E T I N G again!

[size=6]ΔΙΟΡΘΩΣΗ[/size]

Τετάρτη 23 Μαρτίου και ώρα 18:00,

στη καφετέρια Me Gusta στο Village Park Ρέντη!

Συναδελφε μηχανολογε μας τσακιζεις τοσο νωρις…Καντο κατα τις 7 να σας προλαβω…

Καφεδακι εκει και μετα ολοι μαζεμενοι στο TURBONEGRO PARTY στο underworld για super liveακι… :wink:

telika ti wra einia to meeting?egw pantws teleiwnw stis 7!erxomai meta ama einai apla peite mou na kserw!

Να σας πω, δεν το κάνουμε 24 να είμαι κι εγώ εδώ?? (μια θυσία για τα επαρχίο-φοιτητό-παίδια ίσως?) Ε??

egw no problem…me tis valitses sto portpagaz omws kai ta leme ksana tin triti!!!

Στις 24 δυσκολο για μενα αφου εχει και ματς η ασθενεια(ΑΕΚ-ΠΡΟΚΟΜ.ΤΟP 16.EUROLEAGUE…) και στο καπακι εχει αναχωρηση για τα πατρια εδαφη(ΤΙΘΟΡΕΑ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ)

powerslave πες ξανα απο την αρχη το ποτε και την ωρα γιατι εχει γινει ενα ψιλομπαχαλο :lol: :lol:

Τελικα συναδελφε μηχανολογε τι θα γινει με το meeting?Iσχυει η το εγραψες στο χιονι?

Ο συνάδελφός σου μας σύνδεσε με Hiouston κι ησυχάσαμε! :stuck_out_tongue: Ωστόσο εσύ είδες την αρρώστεια σου φαντάζομαι οπότε όλα καλά! Αλί από μας…

Εις απάντηση όλων!

Η συνάντηση έγινε αλλα μόνο εγώ πήγα! Όλοι με γράψατε ΚΑΝΟΝΙΚΑ!!!
ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΕΤ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!
Δώσαμε τα φράγκα για τους Sabbath και δεν έμεινε τπτ για την ανανέωση!

Meeting απο εμένα δεν ξαναέχει!

Ελα ρε θάνο στειλε ενα sms αφου και την αλλη φορα που τα ειχαμε πει , σας ειπα οτι μου ειναι πολυ ευκολο να τα πουμε στο village απο τις 18¨00 και μετα αφου΄η δουλεια μου ειναι 5 λεπτα απο εκει …!!!