Mεντιουμ

Εντάξει,το παρατράβιξα και εγώ το σκονή,του λεγα πως ο το άλλο αγόρι του τρίο έχει αρχίσει και ζηλεύει τη κοπέλα όταν με φιλά και ότι η κοπέλα τσακόνετε μαζί του,ότι μένουμε όλοι μαζί και δεν ξέρω αν πρέπει να μείνω ή να φύγω για άλλες περιπέτιες και ένα σωρό τέτοια…εσύ τι θα απαντούσες δλδ?:smiley: :stuck_out_tongue: :lol:

Μαλλον το παρατραβηξες και εσυ λιγο…:stuck_out_tongue:

Μια γνωστη μου πηγε σε χαρτοριχτρα για γκομενικα.ΕΛΕΟΣ.
Δεν τα πιστευω… το μελλον ειναι τοσο απροβλεπτο που κανεις δεν μπορει να ξερει τι θα γινει.:wink:

+1000000000

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Δεν πάτε καθόλου μα καθόλου καλά σήμερα

μία με τους μπάφους και μια με τα μέντιουμ τέσπα σας συγχωρώ ένεκα ο καύσων

λοιπόν ούτε στα ταρώ πιστεύω ούτε στα σίγμα ούτε στα ζήτα ούτε στα ωμέγα ούτε πάω σε τέτοια πράγματα

ότι υπάρχει κισμέτ ναι το δέχομαι έχω αποδείξεις όπως αποδείξεις έχω και για την αιωνιότητα της ψυχής αλλά από κει και πέρα μόνοι μας φτιάχνουμε την μοίρα μας όταν μας φτύνει ο γκόμενος πχ ή σας τα πρήζει των αγοριών το τάδε ψώνιο και καθόμαστε και καθόσαστε κολλημένοι εφτά χρόνια στο ίδιο πρόσωπο γιατί είναι δήθεν το κάρμα το πε το μέντιουμ σουλτάνα που έχει και κληρονομικό χάρισμα και άλλες βλακείες αντί να πείτε χάρηκα αλλά

έχει και αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια και σε αγάπες σαν κι αυτές δέν κάνουν παρακάλια και να πάτε για φρέσκα έ δεν φταίε η σουλτάνα σόρρυ δηλαδίς

τέσπα μου είχε πει κάποτε κάποια πράγματα ένας ινδιάνος της φιλής των σιού που βγήκαν αλλά είχαν να κάνουν πιο πολύ με τον χαρακτήρα μου και πως αυτός θα επηρεάσει την εξέλιξη της ζωής μου

ρε θανάση άμα είναι να πάμε σε χαρτορίχτα για να δούμε αν θα πάρουμε πρωτάθλημα μη σώσουμε και το πάρουμε και σιγά μη δώσω τα ωραία μου λεφτά στην χαρτορίχτα να δω τι? οτι με αυτούς που έχουμε μπλέξει πρωτάθλημα δεν βλέπουμε στον αιώνα τον άπαντα???

Απλά απόλαυση!:smiley:

Αυτο ακριβως… Παντως τα ονειρα μου βγαινουν… Εχω δει ακομα και τον θανατο μιας φιλης μου… μετα 2 μερες…:frowning:

Μπορεις να μην με δεις στον υπνο σου?[-o<
Ευχαριστω!

Γάτος - μέντιουμ προβλέπει το θάνατο

Ο Οσκαρ είναι ένας γάτος που ζει εδώ και δύο χρόνια στο Κέντρο Νοσηλείας και Αποκατάστασης Στιρ, στο Ρόουντ Αιλαντ, για να κρατάει συντροφιά στους ασθενείς. Εχεις όμως και μία ιδιαίτερη ικανότητα: διαισθάνεται πότε κάποιος πρόκειται να πεθάνει.

Σύμφωνα με τον Δρ. Ντέιβιντ Ρόζα, καθηγητή στο Πανεπιστήμιο Μπράουν, ο Οσκαρ έχει επισκεφτεί 25 ασθενείς λίγο πριν πεθάνουν.

“Μια μέρα ο Όσκαρ πήγε στο δωμάτιο 313 της κλινικής και κουλουριάστηκε στο κρεβάτι μια ασθενούς. Το προσωπικό επικοινώνησε με τους συγγενείς της γυναίκας και ετοιμάστηκε για την αγρύπνια. Όταν ο εγγονός της ρώτησε γιατί ήταν εκεί η γάτα, η μητέρα του απάντησε: ‘Για να βοηθήσει τη γιαγιά να πάει στον ουρανό’. Η ηλικιωμένη ασθενής πέθανε μισή ώρα αργότερα” ανέφερε χαρακτηριστικά ο Δρ. Ρόζα.

“Ο γάτος δεν εμφανίζεται πάντοτε πρώτος στο προσκέφαλο των ετοιμοθάνατων. Όμως καταφέρνει πάντα να κάνει την εμφάνισή του και πάντα τις δύο τελευταίες ώρες”, τόνισε η Τζόαν Τίνο, γιατρός στη μονάδα που ζει ο “γάτος του θανάτου” όπως τον έχουν αποκαλέσει. Και συμπλήρωσε: “Δεν πιστεύω ότι ο γάτος είναι μέντιουμ. Ίσως να υπάρχει κάποια βιοχημική εξήγηση”.

Τη δική του άποψη καταθέτει και ο ειδικός στα αιλουροειδή Τόμας Γκρέιβς. “Αυτά τα πράγματα είναι δύσκολο να μελετηθούν. Πιστεύω ότι οι γάτες και οι σκύλοι μπορούν να αισθανθούν πράγματα που εμείς δεν τα αντιλαμβανόμαστε” τόνισε.

Σημερα το δα στις ειδήσεις και έμεινα έτσι…8O 8O

Ναι ρε. Τα ζώα έχουν όντως τρομερή διαίσθηση.

Tου STAR? :roll:

Που αλλου? Ασχολειται κανενα αλλο καναλι με τοσο σοβαρα θεματα??:roll:

Πιστεύω ότι είναι καραγκιόζηδες όλοι τους και δεν νομίζω να χρειάζεται κάποια εξήγηση. ¶λλωστε γιατί να θέλω να μάθω το μέλλον μου, από τη στιγμή που θεωρώ ότι εγώ το δημιουργώ ??

Το ερώτημα που θέτουν αυτοί είναι:φτιάχνεις εσύ τη μοίρα σου ή είναι γραμμένη απ’ την αρχή?

Προσωπικός πιστεύω το πρώτο.

Μμμ…με μπερδεψες τωρα…

Να,αν κάποιος ξέρει ποια είναι οι μοίρα σου,αυτό σημαίνει ότι δεν την έχεις επιλέξει,αλλά έχει ήδη γραφτεί για 'σένα.Αν όμως εσύ επιλέγεις τη μοίρα σου,τότε κανείς δεν μπορεί να τη διαβάσει.Το πιασες τώρα?:wink: :smiley:

και το μεντιουμ ρωταω ποπυ να βρισκεσαι εσυ…μια στιγμη μοναχα λεει να ανοιξω το πισι…το μηχανημα ρυθμιζει στη σωστη κατευθυνση και μου λεει αυτη που ψαχνεις ειναι στη διευθυνση…νταπμλιγιου νταμπλιγιου νταμπλιγιου τελεια απιστη τελεια κομ…
αααααααααχχχχχ#-o

8O 8O 8O 8O #-o

Ας μας πουν τουλαχιστον ποιος θα παρει το πρωταθλημα(παλι οσφπ ρε γμ?:lol: )…

Εσυ βρεεεεε? Δεν το ξερεις???