Mεντιουμ

Πιστευετε σε μεντιουμ και γενικα σε καρτες, γυαλινες σφαιρες κλπ?

Πειτε αν εχετε και σχετικες ιστοριες-μπειριες δικες σας η φιλων σας…

ΥΓ αν σας φανει ξενερωτο το θεμα σορυ…:frowning:

Σε συγχωρώ…

Δεν πιστεύω γτ αν έβλεπαν μέλλον ή μοίρα τότε γτ δε φτιάχνουν τη δική τους ζωή; :wink:

Ο καθηγητής αστροφυσικής, που έιχαμε στο μαθηματικό, ήταν από τις καλύτερες φυσιογνωμίες. Ο τύπος έσερνε στα δικαστήρια όλους αυτούς τους απατεωνίσκους. Αυτοί να μου πεις απλώς εκμεταλλεύονται την ηλιθιότητα κάποιων ανθρώπων. Αλλά το χειρότερο από όλα είναι η προβολή που έχουν τέτοιες νοσηρές καταστάσεις από τα ΜΜΕ.

Ποσταρηστηκε σε αλλο θρεντ το θυμηθηκα και δινω link μιλαμε ειναι κορυφη!!!

http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=124823&postcount=141

ειναι ολα αηδιες…οσοι τα πιστευουν καλα να παθουν…[-X

Για κάποιο λόγο ήμουν σίγουρος ότι αν ξεκινούσε αυτό το θέμα,εσύ θα το 'χες αρχίσει.:stuck_out_tongue: :lol:

Βασικά έχω άπειρες τέτοιες ιστορίες για 2 λόγους:έχω συγγενείς που πιστεύουν σε αυτά και μικρό με είχαν βάλει να ακούσω διάφορες εκδοχές της μοίρας μου,και δεύτερον για ένα διάστημα έπερνα τηλέφωνο κάνοντας πλάκα σε κάτι τέτοιους.μέρι φυσικά που ήρθε ο τηλεφωνικός λογαργιασμός,οπότε νόμιζα ότι μου κάνουν πλάκα εμένα.:frowning:

Η πιο χαρακτιριστική ιστορία που θυμάμαι είναι όταν είχα πάρει μια φορά και η μάντισσα αρχισε να με θάβει κανονικότατα,ότι θα μου ερχόντουσαν κακοτυχίες και βάσανα,ότι θα υπέφερα,ότι μπορεί να κυνδίνευε η ζωή μου.Αν θυμάμαι καλά πάντως ήταν 1 πολύ ωραία βδομάδα.:lol:

Μια άλλη φορά η κοπέλα που απάντησε ήταν πολύ καλή,βασικά πιστεύω ότι δεν της άρεσε αυτό που έκανε και προσπαθούσε να 'ναι όσο το δυνατό πιο σωστή απεναντί μου.Όσο σκέφτομαι όλα τα ψέμματα που της είπα…νιώθω ένοχος.

Ας κανω και την αρχη…
Μια φιλη μου ειχε μια καθηγητρια στο σχολειο που της ειπε μια σχετικη ιστορια…

 Ειχε πει αυτη η καθηγητρια με μια φιλη της ετσι για την πλακα τους σε μια μεντιουμ...Αφου λοιπον τελειωνει το μεντιουμ με την καθηγητρια μπαινει και η φιλη της μεσα..εκει που της εριχνε τα χαρτια βγαινει ξαφνικα καρτα θανατου... η κοπελα τα χασε...το μεντιουμ της ειπε οτι μεχρι το βραδυ εκεινης της μερας θα πεθενε....

Η κοπελα κλεινεται στο σπιτι της την υπολοιπη μερα αν και ειχε κανονισει να βγει…Τελικα χτυπησε θανασιμα στην μπανιρα του σπιτιου της εκεινο το βραδυ και πεθανε…:frowning: :?

Ενταξει, εγω ποτε δεν πισεψα σε τετοιες μαακιες ουτε πιστευω…αλλα οταν συμβαινουν τετοια γεγονοτα προβληματιζομαι οσο να 'ναι:-k :smiley:

Αν πιστεύσεις πολύ σε κάτι γίνετε…μάλλον τα παραπήρε σοβαρά μέχρι που έγινε πραγματικότητα…:frowning:

Εγω περσυ πιστευα πολυ πως θα παρουμε πρωταθλημα (Παναθηναικος):frowning: Τελικα αυτο εγινε αλλα για την αλλη μου ομαδα (Celtic). Μαλλον ο Θεος εμπλεξε τα πρασινα και τα τριφυλλια.:hippy:

Mαλλον εχεις δικιο…πρεπει να ταν καθαρα συμπτωση και οχι επειδη το ειπε το μεντιουμ…:wink:

Εγω δεν ξέρω καμια καλή ιστορία ούτε πιστεύω σε τέτοια. Πού και πού διαβάζω τα ζώδια αλλα για την πλάκα μου.

Ο Πητ Παπαδάκος δουλεύει ακριβώς απο πάνω απο το φροντιστήριο μιας φίλης μου. Όταν είχα πάει στο φροντιστήριο της και καθόμουν στα σκαλιά της πολυκατοικίας άνοιξε η πόρτα του Πητ και βγήκε μια κυρία. Εμένα με έπιασε νευρικό!!!:lol: Κυρίως οταν είπε και η γραμματέας: "¨για το επόμενο ραντεβού να συννενοηθείτε με τον Κύριο Πητ!
Φανταζόμουν μέσα στο γραφείο να κάθεται σε μια καρέκλα ο μάυρος Πητ!!!#-o :lol: :lol:

Κι εγώ είχα πει πέρσι οτι ο Αστέρας θα βγει πρώτος στη Β’εθνική. Κανείς δε με πίστεψε αλλα να που επαληθεύτηκα!!! Είμαι κι εγω ένας μινι μέντιουμ!

Πάντα έχω δίκιο:lol: :smiley: :stuck_out_tongue:

Ωπ!!! Αυτός είναι ο διάδοχός μου!

:yesmaster: :rockon: =D> =D>

Ψωνιοοοοοοοοοοοοο!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :smiley:

:smiley: Ευχαριστόοο,ευχαριστό πολύυυυ:D

Θυμίθηκα μια άλλη φορά που είχα πάρει και προσποιήθηκα ότι είμαι σε τρίο και ότι θέλω να μοθ πούν το μέλλον του τρίο μου και αν έχουμε μέλλον.Ο τύπος είχε μείνει εντελώς,και εγώ όμως ήμουν άψογος,ολόκληρη σαπουνόπερα δημιούργησα.Τελικά μου είπε ότι πρέπει να επισκεφτώ ψυχολόγο για αυτό το θέμα…

[-X [-X [-X

Βεβαια,οταν δεν ξερουν τι να απαντησουν τα μεντιουμ σε στελνουν αλλου…η επικαλουνται ενα σωρο δικαιολογιες…:frowning: :wink: