Ma einai dynaton?

ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΤΟ ΜΟΝΟΠΩΛΙΟ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΤΕ. ΟΙ WASP ΑΚΥΡΩΣΑΝΕ ΕΠΕΙΔΗ Ο FRONTMAN ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ (ΕΛΕΓΕ ΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ), ΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΠΙΛΕΧΘΗΚΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ ΗΤΑΝ ΟΙ…!!?ΑΚΟΜΑ ΤΟΥΣ ΨΑΧΝΟΥΝ!!! ΚΑΙΜΕΤΑ ΑΠΟ 8 ΗΜΕΡΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΟΙ WASP ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΣΤΗΝ ΧΩΡΑ ΜΑΣ, ΣΕ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΣΥΝΑΥΛΙΑΚΟ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟΓΥΡΩ ΣΤΑ 30 ΕΥΡΩ!!!ΜΑ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ WASP 39 ΕΥΡΩ???ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝΕ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝΕ ΣΤΟ FEST ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΠ’ ΟΤΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ? ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ SISTER KAI WASP ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ! ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΠΛΑΝΗΤΗ.ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΝΙΑ ΓΙΑ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΧΡΗΜΑΤΩΝ!!!
ΜΠΡΑΒΟ ΚΥΡΙΕ ΤΗΣ DIDI MUSIC, ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΤΕ ΣΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟΥΣ ΣΕΒΕΣΤΕ.
ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΑ.ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ Η ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΙΣ ΠΛΑΤΕΣ ΜΑΣ. :oops:

Μια που δεν είμαι από την didi music, θα σου σχολιάσω τα γραφόμενα σου… γιατί έχει παραγίνει το κακό με αυτά που λέγονται, αν και στο τελευταίο μέρος του κειμένου σου δεν διαφωνώ… έχω να παρατηρήσω ότι…

Πρώτον, δεν υπάρχει μονοπώλειο στις συναυλίες… αν δεις γίνονται πάρα πολλές οι οποίες δεν είναι της didi. Άρα είσαι άκυρος. Ο οποιοσδήποτε θέλει μπάινει στον χώρο και κάνει συναυλίες, από ανθρώπους που έχουν ένα μαγαζί δίσκων και γουστάρουν τα παιδιά να φέρνουν τις μπάντες που τους αρέσουν και να τισ πληρώνουν από την τσέπη τους. Μέχρι την DIDI MUSIC, την MAX PRODUCTIONS, την ΑΝΩΣΗ, την HIGH VOLTAGE κλπ… κλπ… κλπ… Μονοπώλειο λοιπόν, ούτε στον ύπνο σου δεν υπάρχει. Θα μπορούσα τουλάχιστον 10 εταιρίες να σου αναφέρω…

Οι WASP την Κυριακή ή το Σάββατο ακυρώσανε ότι εμφανίσεις είχανε στην Ευρώπη! Αν δεν το πήρες χαμπάρι!! Όχι την εμφάνιση τους μόνο στην Ελλάδα. Μα ακόμα και μόνο στην Ελλάδα να παίζανε, λόγοι υγείας του Blackie (στις αρτηρίες του), οδήγησε στην ακύρωση. Έφταιγε η didi για αυτό;;

Πιστεύεις ότι σε δυο μέρες θα βρίσκονταν αντικαταστάτης; Με τίποτα! Εκτός κ’ αν έχεις μεγάλη συναυλική εμπειρία και θα μπορούσες εσύ να βρείς… ένα όνομα τύπου WASP να έρθει σε δυο μέρες στην Αθήνα… γιατί οι άνθρωποι της didi δεν μπόρεσαν…

Όσο για την επιστροφή χρημάτων, από την στιγμή που πήγες στην συναυλία, δεν νομίζω ότι γίνεται τίποτα. Όμως, παρόλο που δεν είναι παράλογο, το βρίσκω εξαιρετικά δύσκολο, πρακτικά, να έχουν μειωμένη τιμή όσοι είχαν πάρει εισητήριο του ROCKWAVE…

Tha simfoniso me ton Sirjim ektos apo tin teleutaia paragrafo tou…
Nomizo oti auto tha mporouse na ginei kai oxi kati simantiko aplamia mikri miosei etsi oste na deixoun oti skeutontai ligo ton kosmo…
perisi px paraligo na ginei ena live tis Anne Clark.kai leo paraligo giati molis xekinise to live xekinise kai i vroxi kai meta apo dio kommatia stamatisan.eixan anakoinosei oti tha ginei giro sto xristougena xana to live kai dorean gia autous pou eixan eisitirio.Pote den egine omos…
Organosi?? DADA :roll:

Θα μπορουσε αν οχι ενα τοσο μεγαλο ονομα να κλεισουν ενα εστω πιο μικρο αλλα
καλο. Στο Rockwave 2004 οταν την τελευταια στιγμη ακυρωσαν οι Running Wild
αμεσως εκλεισαν oι Gamma Ray. Αλλα τοτε η εταιρια ειχε μεγαλες προσδοκιες για το Rockwave (μεγαλη μπαζα δηλαδη) και εδειξε οτι αν οντως εισαι καλος στη δουλεια αυτη, μπορεις ακομα και ατυχειες της τελευταιας στιγμης να τις διορθωσεις. Οσον αφορα την επιστροφη χρηματων απ’οτι θα θυμαστε ολοι, το 2000 οταν ακυρωσαν την εμφανιση τους στο Rockwave οι Iron Maiden, η εταιρεια
επεστεψε καποια χρηματα στους κατοχους των εισιτηρειων. Αλλα τωρα δεν δινουν ουτε ενα ευρω πισω. Να φαληρισουν καποτε να γελαμε…

Θα μπορούσαν αντί για μείωση του εισιτηρίου, η οποία θέλει μια μικρή διαδικασία, να μοιράσουν δωρεάν κουπόνια φαγητού και αναψυκτηκών, σταμπάρωντας με κάποιο τρόπο το εισιρήριο για μη πάει ο άλλος άπειρες φορές να ξαναπάρει. Τα κουπόνια αυτά θα μπορούσαν να είναι της τάξης των 2-3 ευρώ αλλά όπως λέτε έιναι και αυτό κάτι. Και βέβαια δεν έννοω να δώσουν κουπόνια για την συναυλία που θα γίνει του χρόνου αλλά για την τρέχουσα ημέρα.

Tρομερή ιδέα…Να το πεί και στον έφορα της ΔΟΥ ΦΑΕΕ Αθηνών, που θα τους κουρέψει με τη ψιλή,στον έλεγχο το τακτικό…
Και όταν του πετάνε τα μάτια , θα φωνάζει ο Λώρης Wasp…wasp…
Πως δε το κάνει τροπολογία ο Αλογοσκούφης και στη Βουλή…κουπόνια αναψυκτικών, να δροσίζεται ο ηλιοκαμένος ο ροκάς…
Να μας βάλλουν και air condition στα live, και σερβιτόρες με roller… :lol:
Μη παρρεξηγηθεί κανείς…Απλά μου `ρθε γιά χαβαλέ…

Τι ωραία τότε…
Είδαμε ολόκληρο set από τους θεούς Theater.
:stuck_out_tongue:

Μου βγήκε μεγάλο το post, αλλά επειδή πολλοί δε γνωρίζουν το νομικό καθεστώς γύρω από την αγορά ενός εισητηρίου, ελπίζω να συγχωρεθεί η πολυλογία μου…

Είχα ρωτήσει και παλαιότερα… Τι έγινε με τα εισητήρια όσων είχαν πάρει για White Stripes? Τελικά, τους έγιναν οι εκπτώσεις που είχε που είχε υποσχεθεί η διοργανώτρια? Ειλικρινά δε γνωρίζω, από περιέργεια ρωτάω…

Τώρα, για τους WASP. Η αγορά εισητήριο είναι ουσιαστικά (και νομικά) η επικύρωση συμφωνίας μεταξύ της διοργανώτριας και του θεατή για το τι θα προσφέρει η διοργανώτρια στη συγκεκριμένη τιμή (συγκότημα, ώρα έναρξης, τοποθεσία, κτλ). Αν κάτι από αυτά αλλάξει (ακύρωση εμφάνισης WASP για παράδειγμα), τότε η διοργανώτρια αφού απέτυχε να ανταπεξέλθει στα συμφωνηθέντα, οφείλει να επιστρέψει χρήματα (ή ό,τι άλλο αποφασιστεί στο θεατή). Σύμφωνα με το ΙΝΚΑ, έχουν επιστραφεί χρήματα μέχρι και για αλλαγή της ώρας, γιατί ο ενάγων αναγκάστηκε να χάσει κομμάτι της συναυλίας.

Ακόμα, τα μικρά γραμματάκια στο πίσω μέρος του εισητηρίου δεν έχουν καμία απολύτως ισχύ αν πηγαίνουν ενάντια στο νόμο. (Ο Νόμος είναι υπεράνω οποιασδήποτε συμφωνία 2 προσώπων). Με λίγα λόγια, ΚΑΝΕΝΑΣ δεν έχει το δικαίωμα κατάσχεσης της κάμερας σας, ΚΑΝΕΝΑΣ δεν έχει το δικαίωμα να σας κάνει σωματικό έλεγχο και ως θεατές διατηρείτε ΠΑΝΤΑ τα εμπορικά δικαιώματα της εικόνας σας (δηλαδή δε μπορούν να δείχνουν τη μούρη σας σε DVD δίχως την προηγούμενη έγκρισή σας).

Τώρα, γιατί οι εταιρείες αυτές κάνουν ότι κάνουν? Τα ενδεχόμενα είναι δύο:

α) Δεν έχουν ενημερωθεί από το νομικό τους τμήμα (η πιθανότητα τείνει στο μηδέν)

β) Πατάνε στην άγνοια του Έλληνα πολίτη - καταναλωτή για τα βασικά του δικαιώματα.(βρε λες???)

Δεν είμαι νομικός και για αυτό υπάρχει η πιθανότητα να έχω κάνει κάποια μικρά λαθάκια. Στα “χοντρά” όμως είμαι σωστός. Για όποιον ενδιαφέρεται, το ΙΝΚΑ (ΙΝστιτούτο ΚΑταναλωτή) τα τελευταία χρόνια έχει βοηθήσει πάρα πολύ με εμπεριστατωμένες νομικές απόψεις και πολλές δικαστικές επιτυχίες σε παρόμοια θέματα.

Όσο για την άγνοια των Ελλήνων για τα βασικά τους δικαίωματα, δε φταίνε οι Έλληνες (δε θίγω κανένα, αν δεν ήταν η αδερφή μου νομικός, σκατά θα ήξερα και εγώ…). Αλλά όταν σε μαθήματα του σχολείου όπως τα “Στοιχεία Δικαίου”, η διδακτέα ύλη που ορίζει το υπουργείο είναι το κληρονομκό δίκαιο και το τι παίρνει κάποιος που χωρίζει, ενώ ρητά είναι εκτός το εργασιακό και το καταναλωτικό (που έχουν και τα δικαιώματα των πολιτών μέσα) , τότε μόνο ένα πράγμα μπορείς να πεις…

Teachers leave them kids alone!!!

Μονοπώλειο λοιπόν, ούτε στον ύπνο σου δεν υπάρχει. Θα μπορούσα τουλάχιστον 10 εταιρίες να σου αναφέρω.

Ναι οι οποίες τί κάνουν ακριβώς? Κάνει κάποια απο αυτές κάνα μεγάλο φεστιβάλ ροκ και μέταλ αντίστοιχο του rockwave?Να σας θυμίσω τι έγινε με Dio?

Το θέμα είναι οτι δέν ήτανε 5-6-7 συγκροτήματα και μεγάλα συγκροτήματα όπως είναι στο εξωτερικό.Ούτε το εισητήριο είναι φτηνό όπως στο εξωτερικό.Γι αυτό και ο κόσμος θα ήθελε κάποια λεφτά πίσω ή κάτι άλλο σαν αντίτιμο για το οποίο όμως η Didi δεν εκανε τίποτε.

Νομίζω πως και ούτε στο εξωτερικό γίνεται έτσι επιστροφή χρημάτων αν ακυρώσει κάποιο συγκρότημα τελευταία στιγμή.Αλλά εκεί βγαίνουν πιό πολλά και πιό μεγάλα συγκροτήματα.Οπότε ο κόσμος είναι και πιό ευχαριστημένος.Π.χ πέρσυ σε ένα φεστιβάλ ,δεν θυμάμαι σε ποιό, ήτανε headliners οι Priest και ακολουθούσανε Motorhead,Wasp,Twisted Sister και άλλοι.Συγκρίνετε τώρα ονόματα και μεγέθη.Εδώ βάλανε τους Sister δύο φορές headliners.Και ήτανε να βάλουνε τους cult.

Το έχουμε ξαναπεί.Γιατί φέρνεις ξεχωριστά τους GnR ή τους Sabbath και δεν τους βάζεις headliners σε μία μέρα με άλλα καλά ονόματα απο κάτω, π.χ Motorhead κλπ , να δείς μετά πόσο κόσμο θα μαζέψεις.

Prota na apologitho gia to greeklish. Ego thelo na anafertho sto thema me to VIP kai tin didi music. Fetos i didimusic exei klisei ena meros tou terravide gia osous exoun VIP eisitiria(apenanti deksia apo tin skini).
Sto persino rockwave o xoros autos itan diathesimos gia olous kai itan kai poli kala eki logo tou oti einai upsoma kai blepame oloi kala pano sti skini.
Fetos omos oi m@@@@@S eklisan afto to xoro gia VIP me apotelesma ena megalows meros tous kosmou na min mporei na parakolouthisei ti sinaulia.Me apola logia gia na paroun liga euro parapano steroun to dikeoma kalis theasis tis sinaulia se para polli kosmo.
Kai kati akoma pou deixnei poso anorganotoi einai. Se sinaulia me para polli kosmo (paradeigma sti sinaulia tou roger waters) logo tou oti uparxan 1-2 dentra kapou para polla atoma den mporousan na dein KATHOLOU pano sti skini. Oi kirioi tis didi den mporousan na to skeutoun auto? Ase pou ta idia provlimata upirxan kai persi

http://www.enet.gr/online/online_text/c=113,dt=11.06.2006,id=23679924

Λέγεται Ματούλα Κουστένη, έκανε την έρευνα της και τα έχει γράψει από τις 11/06, πριν από μας για μας…

Τι ωραία τότε…
Είδαμε ολόκληρο set από τους θεούς Theater.
:P[/quote]
γι αυτο δε λεει να βλεπεις dt σε φεστς.ποιος ο λογος?αφου παιζουν ανετα 3 ωρες μονοι τους…

xm - isxyoun ta grammata pou grafei apo pisw. epi thn agora- apodexesai tous orous tou diorganwth kai an de symmorfwthis o diorganwths exei dikaiwma na se bgalei eksw. ginetai sto ekswteriko pollakis.

epishs - problhma ygeis htan - 2 meres prin. ta alla einai politikh etairiwn - den mporw na sxoliasw para mono na pw oti thn briskw lathos.

ena teleutaio sxolio. anti na blepw “megala” axem group - den me xalaei, na dw kai mikrotera events arkei i mpanta na me rockarei alyphta, bl. jag panzer, riot, s.aeternus, skyclad, wig wam.

me ta 38e x 2500-3000 tickets den kalypteis oute tis pitses twn groups…
alhtheia apo pleuras diaskedashs posotika - kai as poume poiotika ti perneis me 38e.?

se skyladiko ? 2 pota ? se bar 7 pota, 1 synailia ,1-2 dvd i 3-4 cd. i 60 CDR :stuck_out_tongue: an eisai peiraths ths karaibikhs. e mhn ginomaste kai oi pleon stygnoi kathgoroi twn kakwn etairiwn - pou kerdoskopoun diarkws… ??? enantiwn twn katanalotwn…

Θα το τσεκάρω και θα πω σύντομα τι ισχύει, πάντως το τι γίνεται στο εξωτερικό δεν έχει καμία σχέση. Η κάθε χώρα έχει το δικό της δίκαιο…

Στο link, πάντως συμφωνεί η αρθρογράφος με την άποψη σου Karja, άρα παίζει να είμαι λάθος…

ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΙ ΠΟΤΕ Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ(ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ…συμπληρωνω…), ΓΙΑΤΙ, ΑΝ ΑΥΤΟ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ, ΤΟΤΕ ΘΑ ΒΛΕΠΑΜΕ ΓΥΡΩ ΜΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ… διαβασα… αλλο ενα μηνυμα για κοφτερα μυαλα…

Μήπως εννοείς τους Ελ? :roll:
Αυτοί ήδη υπάρχουν… :roll:

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Βασικά, πουθενά δε θα υπάρχει η μηχανή του χρόνου, γιατί τότε η Ελλάδα θα ήταν παγκόσμιος Παράδεισος… :wink:

me alla logia… hidden message… :stuck_out_tongue:

θα συμφωνησω ,με την ηθικη πλευρα του ζητηματος ,του φιλου που ανοιξε το θεμα .Οχι δεν ειναι 1-2 οι εταιρειες που κανουν συναυλιες ,βεβαια δεν ειναι και πολλες οι πιο ‘σοβαρες’ ,που κανουν αυτου του τυπου τις συναυλιες ,ειδικα το
καλοκαιρι.Το χειμωνα σε μικρα club ,και ενα δισκαδικο μπορει να φερει ενα
ονομα αφου ξερουν οτι με 200-300 εισιτηρια θα καλυψουν εξοδα και αμοιβες.
Δεν ξερω νομικα τι ισχυει , ηθικα ομως , στο rockwave , υπαρχει περιπτωση καποιος να του αρεσει ενα μονο group ,και να πηρε εισιτηριο ,μονο γιαυτο .
Αν καποιος πηρε εισιτηριο να δει Wasp ,αλλα πηγε,ενω δεν ηρθαν τέλικα , δεν παει να πει οτι ειναι ευχαριστημενος ‘πελατης’ . Στην ουσια το ‘αγγιστρι’ για να
αγορασει ηταν οι Wasp .
Επισης να πω οτι σε πολλους χωρους στην Ελλαδα ,δεν υπαρχει καλη ορατοτητα
για ολλους τους θεατες .Το εχω αναφερει παλι ,ενας χωρος οταν λεμε παιρνει
1000 ατομα δεν ενnοουμε μονο να χωρανε ,αλλα και να βλεπουν . Οποτε, να
πληρωνει εισιτηριο και να προσπαθεις να δεις ειναι απαραδεκτο .

Οφείλω να πω ότι η λέξη άγνοια με ταρακούνησε λίγο. Υπάρχουν πολλές εταιρείες στον χώρο μας είπε ο Sirjim.
Εγώ γιατί βλέπω κάθε καλοκαίρι μονο την Didi να διοργανώνει festival.Οι άλλες εταιρείες που είναι?Μηπως οι καλοκαιρινές διακοπές τους αρχισαν νωρίτερα?Στις άλλες εταιρείες ήταν και αυτή που είχε διοργανώνει και το φεστιβάλ στον Άλημο και γίναμε ρεζίλι. Για να ξέρω και να βγώ από την άγνοια μου.Κάποια έκανε και μια τρομερή κίνηση φέτος με την συνεργασία του Μetal Hammer, να διοργανώσει ένα φεστιβάλ αντάξιο της Didi, στην εκπληκτικη και μοναδική τιμή των 55 ευρώ!!! Πολλά υποσχόμενη εταιρεία!Κατά τα άλλα δεν είναι μονοπώλιο. Αν υπήρχαν πολλές εταιρείες το εισητήριο δεν θα ήταν 40, 50 και 60 Ευρώ αλλά 25 και 30, όπως στις άλλες Ευρωπαϊκές χώρες.
Τωρα για την επιστροφη χρηματών θα σε ενημερώσω πως αν έπερνες εισητήριο δεν μπορούσες να το εξαργυρώσεις (πολλά άτομα στο φεστιβάλ το λέγατε αυτό, και δεν είχα λόγο να μην το πιστέψω-εκτός και αν εσυ ξέρεις κατί παραπάνω). Και μιας και ανάφερες την αντικατάσταση συγκροτημάτων να σου θημήσω -πιθανόν να το ξέχασες ή να μην το ξέρεις-ότι στο Rock of Gods το 1996 είχαν ακυρώσει οι motorhead και στο καπάκι βάλανε τους Saxon. Κανείς δεν ήξερε τίποτα, να φανταστείς πως όλοι περιμένανε να δούν τους ΜΟΤORHEAD.Παλιά μας υπολογίζανε, τώρα πλέον… κοιτάνε μόνο την τσέπη μας και τους Πύξ-Λάξ :twisted: .

Διαβάζω τόσες μέρες και απορώ πως κρατιεμαι και δεν αρχίζω το “σκληρό ροκ”
διότι στην χώρα αυτή υποτιμούν την νοημοσύνη μας πολύ συχνα και εκείνοι που το κάνουν πλουτίζουν εδώ και δεκαετίες.

Πρέπει όλοι να καταλάβουν οτί τα ελληνικα forum έχουν κατακλυστεί από ανθρώπους των εταιριών εκείνων για τις οποίες μιλατε και κάνουν την δουλίτσα τους μια χαρά. Δεν καταλαβαίνω πως είναι δυνατόν να υπαρχει χρήστης ο οποίος να υπερασπίζεται την ΝΤΙΝΤΙ ΜΙΟΥΣΙΚ ΘΕΑΜΑ ΚΑΙ ΑΚΡΟΑΜΑ Α.Ε. (ΤΟ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΛΙΚΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΗΛΑΔΗ) την στιγμη που εδω και 27 ΗΜΕΡΕΣ δεν έχει παραδώσει τα χρήματα της συναυλίας των Rolling Stones! Συμβουλευόμενος νομικό το θέμα ειναι απλα σκάνδαλο, αν υπολογιστεί ο τόκος σε τράπεζες του εξωτερικού για 1 και πλέον μήνα. Όταν δε διάβασε τις “Χρησιμες Πληροφορίες” στην πίσω μερια του εισιτηρίου απλά έβαλε τα γέλια διότι αυτα τα οποία αναγράφονται δεν έχουν καμία ισχυ αν δεν υπαρχει υπογραφή του αγοραστή ότι συμφωνει, ΠΡΩΤΟΥ αγοραστεί το εισιτήριο!

Έτσι και ξυπνήσει ο ΙΝΚΑ(η άλλος αρμόδιος φορέας) στον οποίο έχω ήδη κάνει καταγγελία μαζί με άλλους την εταιρία δεν τη βλέπω καλά…