Machinae Supremacy

καλα,ποσο γαμανε ρε?

ειναι οτι πιο mainstream εχω ακουσει στην μεταλ,αλλα το πετυχαινουν 101%…μελωδιαρες και ρεφραιναρες που σου καρφωνονται στο μυαλο,περιεργως καλα clean vocals και chiptunes απο δω και απο κει

οταν πλεον θελω να ακουσω κατι αμεσα και στα γρηγορα βαζω αυτους…περιττο να πω οτι στο αμαξι παιζουν ασταματητα

παρτε και link για μερικα σονγκακια

A View from the End of the World

Shinigami

Force Feedback

Nova Prospekt

One Day in the Universe

και εχουν και αλλα πολλα γαματα που βαριεμαι να λινκαρω:p

παρτε και ενα poll για οσους εχουν ακουσει τα αλμπουμ τους…προσωπικα ειμαι μεταξυ a view from the end of the world kai overworld

Καλα ρε κανεις σας δεν ακουει? Rocking.gr με απογοητευεις…

Anyway,προχτες πηρα χαμπαρι οτι βγαλαν νεο αλμπουμ τον Αυγουστο,πολυ δυνατο

να και μερικες καινουριες κομματαρες

Phantom Battle

Versus

The Villain of this Story

Χαχ, έλα ρε, σωραίος! Τους ανακάλυψα* ψιλοτυχαία ένα δίμηνο πριν κι έχουν εξελιχθεί σε τεράστια αδυναμία.

Πιασάρικες παουεριές, με ωραίες κιθάρες, δυνατά φωνητικά, geekικο στήσιμο (Nova Prospekt, bitch!) και το SID του Commodore να δίνει τρελό πόνο. Μέχρι τώρα έχω λιώσει σε βαθμό ανησυχίας το View from the End of the World κι έχω ακούσει λίγο από Overworld και τα Webography που χουν στο σάητ τους. Έχω μέλλον ακόμα.

Για το φετινό αλμπουμ κάπου το πήρε το μάτι μου, αλλά ακόμα δεν αξιώθηκα. Πρέπει.

  • τους είχα δει και πριν κάτι χρόνια σαππορτ σε Bodom, μου είχαν κάνει εντύπωση, έλεγα να τους ψάξω και μετά τους ξέχασα τελείως. Τρου στορυ.

αυτοι ειναι πουχαν κανει διασκευη στο freestyler;

Ω ναι. Και το I Turn to You με 16μπιτο lead επίσης