Made in Canada

Να προσθέσω κι εγώ κύριοι τους Madking Ludwig & Karmadoza με τη σειρά μου, και ναι…έχουν myspace!

*Διανομή στην Ελλάδα να δω πότε θα έχουν…Μέχρι τότε ας είναι καλά η πιστωτική κάρτα και οι online αγορές.

o cohen απο τον Καναδα ειναι?

Ναι…

Mεγαλε με κουφανες τωρα…δεν περιμενα να ακους. Το silence που βγηκε σε 7-8 εκτελεσεις(εχασα το λογαριασμο) το τραγουδαγε και μια αιθερια φωνη ομως ετσι;
Εκτος απο Delerium τους μονους που παρακολουθησα απο τα side project ηταν οι Conjoure One.

Xμ, ενδιαφεροντες ακουγονται :-k . Thanks potofgold και εχουν πετυχει διανα τις αναφορες τους στο sounds like. Πολυ PJ Harvey η τυπισσα.

Και οι The Trewes μου κάνουν κάτι στο αυτί μου, αν και με λίγο περισσότερη popοειδή διάθεση…

Ρε ήμαρτον, ό,τι και να ανακαλύπτω ο Daz θα τους έχει αναφέρει κάπου. Αυτό δεν γίνεται…

Λοιπόν οι Our Lady Peace είναι καναδοί rockers που αριθμούν ήδη πολλά άλμπουμ (7-8 νομίζω) με ομοιότητες με τους συντοπίτες τους Tea Party… Είναι φοβεροί λέμε. Τσεκάρετε

Ψάχνω σαν τρελός και τους Project Failing Flesh,έχει ακούσει κανείς τίποτα?

Προτζεκτ του Ντέβιν Τάουνσεντ είναι?

Όχι,είναι το συγκρότημα που παίζει ο τύπος που έπαιε μπάσ στους Voivod προτού έρθει ο Newsted στη μπάντα.Δεν θυμάμαι το ονομά του…

δες το thread technical thrash metal, όπου είχα κάνει μία αναφόρά σε αυτούς. Εϊναι το συγκρότημα του πρώην τραγουδιστή των Voivod. Έχουν βγάλει 2 άλμπουμς και το φετινό τους είναι από τα καλύτερα που έχω ακούσει.

http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=173477&postcount=70

Ωραια. Θα την φερεις Θεσσαλονικη να την κερασω σουβλακια… :naughty:

Ναι ρεεε!Είδες τί βγάζει η χώρα των ξυλοκόπων.!!!

Razor ρεεεεεεεεεεεε

ε bump!

Skinny Puppy

Bryan Adams.

+Infernäl Mäjesty

Arcade Fire…

moneen :metal:
protest the hero :metal:
alexisonfire :metal:
annihilator :metal:

πλακα πλακα οι μονοι αμπαλοι καναδοι μουσικοι πρεπει να ειναι οι simple plan,υπερεκτιμημενοι και τρεντιδες ε;