Madrugada στην Αθήνα 24 /25 Μαίου για τελευταία φορά?

Aπο το postwave.gr

Όσοι δεν καταφέρατε να εξασφαλίσετε πρόσκληση για το πρόσφατο unplugged του Silvert Hoyem δεν είναι ανάγκη να στεναχωριέστε, αφού τα νέα είναι ακόμα καλύτερα. Λίγους μήνες λοιπόν μετά την κυκλοφορία του τελευταίου ομώνυμου δίσκου τους, οι Madrugada θα βρίσκονται για άλλη μία φορά στην Αθήνα για 2 συναυλίες, που μπορεί να είναι και η τελευταία ευκαιρία να τους απολαύσουμε ζωντανά, αφού το συγκρότημα έχει ανακοινώσει ότι δεν θα συνεχίσει την πορεία του. Που και πότε? Διαβάστε παρακάτω…
Οι 2 συναυλίες των Madrugada θα γίνουν στο FUZZ Club το Σάββατο 24 Μαίου και την Κυριακή 25 Μαίου, ενώ την διοργάνωση έχει αναλάβει η M² Music Entertainment που την είχαμε γνωρίσει από το πετυχημένο Norway In Athens. Περισσότερες λεπτομέρειες και δελτίο τύπου του event πολύ σύντομα!

Τωρα μπορω να πεθανω:!: :!:
Madrugada ρεεεεεεε

Και τις δύο μέρες, εννοείται…

μμμ δεν νομιζω οτι μετα τον θανατο του κιθαριστα τους ειναι και η καλυτερη επιλογη να κανουν live εμφανησεις…τεσπα αυτοι ξερουν καλυτερα!εγω τους εχω δει μια φορα δεν μου ειπαν τιποτα οποτε δεν με βλεπω να πηγαινω…καλα να περασετε οσοι πατε!

Απ οτι φαινεται, το λαιβ πηγε Gagarin

http://www.gagarin205.gr/

I’ll be there :slight_smile:

LOOK AWAY,LOOK AWAY,LOOK AWAY LUCIFER.LOOK AWAY LOOK AWAY LOOK AWAY LUCIFER NOW.

Ξέρουμε τίποτα για εισιτήρια ?

Ψήνομαι πολύ άσχημα να πάω. Δεν τους έχω δει ποτέ, ίσως να μην υπάρξει άλλη ευκαιρία. Κατά 90% θα είμαι εκεί 8)

Για τα εισιτήρια όμως δεν βλέπω καμιά ανακοίνωση…

Gagarin 205 Live Music Space: Λιοσίων 205, κοντά στο σταθμό Μετρό/ΗΣΑΠ ?Αττική?

Oι πόρτες ανοίγουν στις 21:00 Εισιτήρια θα προπωλούνται από τις 10 Απριλίου προς 40 ευρώ στα παρακάτω σημεία:

Τicket House (Πανεπιστημίου 42 / τηλ. 210-3608366)
Metropolis Record Stores
Fnac Stores
www.ticketpro.gr

Απο
http://www.pop-rock.gr/news/preview_news.asp?category_id=55&NEWS_DATA_ID=68475

Oχι! Οχι! Γιατί στις 24/25 Μαϊου ρε γμτ?? :cry:

Δεν μπορούσε να είναι λίγο πιο μετά? Μια βδομάδα αργότερα έστω?? :frowning: :frowning: :frowning:

Αδικία ρε.

Μα μες στις πανελληνιες…Κι ηθελα να τους δω ρε γαμωτο… :frowning:

έλα να κλάψουμε μαζί ρε κογιότ. :cry:

Την τιμή δεν θα σχολιάσει κανένας,μόνο την ημερομηνία ? :stuck_out_tongue:

Ας την σχολιάσω εγώ, με μία μόνο λέξη: Αναμενόμενη.

μία λέξη, χίλιες σημασίες

Eγω περιμενα το πολυ 30. Κριμας. Θα προσπαθησω να παω (που μαλλον ναι) γιατι μολις εμαθα και για stereo mc’s στο eject…

εγω παντως θα παω αν και ειναι λιγο τσιμπιμενη η τιμη και ειναι και περιοδος διαβασματος δεν πειραζει
δεν τους εχω ξαναδει

Κι εγώ τόσο περίμενα.Τέλος πάντων,το μόνο σίγουρο είναι ότι φέτος θα δώσουμε πολλά σε συναυλίες :stuck_out_tongue:

Κατι μου λεει οτι θα ειναι η πρωτη απο τις 30 τελευταιες συναυλίες οποτε μην καιγεστε…Οι madrugada ζουν για να ερχονται Ελλαδα ρε…:stuck_out_tongue: