Madrugada στην Αθήνα 24 /25 Μαίου για τελευταία φορά?

endiaferomai gia eisitirio madrugada opoiadipote apo tis 2meres!!
thauma tha itane sinantisi simera kapou stin athina!
eite sto xorostasion pou tha einai k oi madrugada i’ kapou allou konta telos pantwn!

ψαχνω εισιτιριο για madrugada για οποιαδιποτε απο τισ διο μερεσ!
οποιοσ ενδιαφερεται ασ εποικινωνισει εγκαιρα!:smiley:

φίλε που ενδιαφέρεσαι:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?p=367964#post367964

εχω ενα εισ. για το σαββατο. Επικοινωνηστε μαζι μου !

ενταξει!ευχαριστω!τα κανονισαμε!

sold. thaaaaaaaaaanks

Για Κυριακή βράδυ ψάχνω.
Μπορεί κανείς να βοηθήσει?

οποιος παει σημερα ας μου πει ενα playlist.εγω αυριο θα τους δω για πρωτη φορα(και δυστυχως μαλλον για τελευταια).

Πειτε εντυπωσεις!

Οι Madrugada τα σπάσανε χθές.
Είχαν όρεξη και τραγουδούσαν με πολύ νεύρο.
Blood shot adult commitment!!!

Το μόνο μελανό σημείο της συναυλίας ήταν το support.
Με είχε πιάσει κοψοφλεβίτιδα…

Οι Madrugada όμως ήταν φοβεροί.

Αν μπορει κανεις και κανα σετλιστ:) !!!

1.Whatever happened to you
2. Hour of the wolf
3. Lucifer
4. Belladona
5. Strange color
6. Highway of light
7. Majesty
8. Honey bee
9. New woman
10. Black mambo
11. Blood shot
12. 7 seconds
13. Valley

14. Vocal
15. The kids
16. Caravan
17. Only when you’re gone
(Αν θυμάμαι καλά το encore γιατί το μυαλό μου είχε χαθεί τελείως)…

Τα σπάσανε κανονικά όμως…
Στα 10,11,12 έγινε της καλομοίρας, σορρυ της κακομοίρας!!!

Μια χαρά το θυμάσαι. Πραγματικά στο τελευταίο τραγούδι (only when you’re gone) με την παύση και το πώς μπήκανε μετά, μου σηκώθηκε η τρίχα.

Το support δε μου άρεσε… Βασικά δεν ήταν κακοί αλλά δεν κόλλαγαν με τους Madrugada.

Επίσης είτε εμείς ήμασταν πολύ τυχεροί εκεί που κάτσαμε, είτε όντως το gagarin είχε καλό εξαερισμό.

Επίσης απίστευτη κομματάρα και εκτέλεση το…

Caravan 8O 8O 8O

Κρίμα που δεν ασχολήθηκα μαζί τους νωρίτερα…
Πρώτη φορά τους είδα χθες…

Καταπληκτική συναυλία. Απο το πρώτο μέχρι το τελευταίο λεπτό. Μεγάλο συγκρότημα οι Madrugada, πραγματικά. Οι εκτελέσεις όλων των τραγουδιών ήταν υποδειγματικές, κατά τη διάρκεια της τριάδας Black Mambo, Blood Shot Adult Commitment και 7 Seconds είχα παραδώσει ψυχή πραγματικά. Συν το οτι έπαιξαν 2 encore (ο κόσμος ήταν απίστευτος!) και σε κάποια φάση έχωσαν και το I Wanna Be Your Dog! Κατα τ’ άλλα το σετλιστ πρέπει να ήταν το ίδιο με εκείνο του Σαββάτου.

Respect…!

Πολυ ωραιο λαιβ…Κριμα που εχασα το encore…i wanna be you dog???:? Πλακα κανεις…Ο τραγουδιστης παντως ηταν τρομερος,το γκαγκαριν φισκα και ο ηχος μια χαρα…Τα κομματια του νεου δισκου λαιβ ακομα καλυτερα…

Περι του σετλιστ, πω νταξ. Δε πηγα επειδη τους ειχα δει το 2005 και ηθελα να μεινω με την τοτε καλη αναμνηση. Απ την αλλη δεν ειχαν παιξει το Vocal, το οποιο μου ψιλομεινε ως παραπονο.

Απλά θεοί…

Όσον αφορά το support, ήταν πάρα πολύ καλοί, απλά ήταν ΑΚΥΡΟΣ ο συνδυασμός των δύο συγκροτημάτων…

αν αφησουμε στην ακρη καποιες αναποδιες(ακριβο εισητηριο,περισσοτερος κοσμος απο τον επιτρεπομενο)
απλα ηταν απιστευτοι.ελπιζω να το ξανασκεφτουν για το αν πρεπει να διαλυθουν και να επιστρεψουν

ρε κανα Live video απο τη συναυλια?
βιντεοσκοπησε κανεις?
παντως το βιντεοσκοπουσε η μπαντα για οσους το προσεξαν-το σαββατο τουλαχιστον που πηγα εγω…

ωραιο το support ειδικα αυτο το τεραστιο κομματι σην αρχη-γερολυκοι της ροκ που λεμε8)
αλλα ακυρος συνδυασμος

γαμω τις συναυλιες