Magenta - Art and Accidents

Ρε τι ωραιο που ναι αυτο. Αντεξε, μπορω να ομολογησω.

Clue για οσους δε γνωριζουν: Αμα οι Apoptygma Berzerk τη βλεπανε γκοθομεταλλαδες κι ετσι, καπως ετσι θα παιζανε. Κι οχι δεν εχει σχεση με μετσαλ, απλα χωνει κατι ωραιες κιθαρουλες εδω κι εκει.

Λογοπαιγνιο το παραπανω, μη το παρετε κατα γραμμα.

ποιοι γκοθομεταλλαδες, εδω φοραμε παρωπιδες και εξυμνουμε για αλλη μια φορα τη νορβηγια.

Ρε κατσε ντε μηπως τσιμπησει κανενας παραπανω.

Αχ. Μερικες φορες νοιωθω πολυ μονος εδω μεσα. =p

To προηγούμενο πάντως γαμούσε. αυτό δεν ξέρω ακόμα.

Τώρα το ακούω. Δισκάρα!!! Ρε, οι Magenta είχαν φτάσει στη δεύτερη των ελληνικών charts το 2002?? Ιδέα δεν είχα! 8O

Όπως και να χει, είμαι ακόμα στο πρώτο άκουσμα και το άλμπουμ ακούγεται πολύ ευχάριστα… Εξαιρετικά καλό (και φρέσκο εν έτει 2009) goth rock. Θα τσεκάρω και τα παλιότερα τους.

bump!

Το ακουσε κανας αλλος; Μπα ε;

Ελα, ερχονται και για λαιβ. Τωρα που γυριζει.

Ελα ρε ναι? Πότε έρχονται? Ψήνομαι χαλαρά όμως! :smiley:

Με Trail of Tears και Gothminister. Υπαρχει σχετικο θρεντ στις Συναυλιες.

Trail of Tears ψιλοστα@@μου να πω την αληθεια, αλλα ντουετο με Gothminister, αουα. Ωραιο πακετακι.

Και το προβλημα ξες που ειναι; Εαν αναφερουμε πως τον κιθαριστα τον ειδαμε λαιβ στους Celtic Frost κιε πως ο Garm εχει συμμετασχει σε ενα κομματι στο παρελθον, θα τους τσεκαρουνε τουλαχιστο 10 ανθρωποι παραπανω. Γι αυτο καλυτερα να μη το πουμε, εξ αλλου δεν εχουν σχεση με αυτα, ειναι λιγο φλωροι δλδ. Απ τους καλους φλωρους ομως, οχι απ τους κακους.

Όχι ρε γμτ, ίδια μέρα με Isis! :?

Μάλλον θα βάλω στην άκρη τους Isis πάντως, για κάποια άλλη φορά, αν πρέπει να επιλέξω. Magenta, Gothminister, φοβερό πακετάκι. Trail of Tears δεν έχω πολυακούσει, είναι λίγο πιο ξεκάρφωτοι σε σχέση με τους άλλους δύο, όπως και να χει, πολύ ωραίο πακέτο και με βλέπω να δίνω το παρόν.