Maiden England European Tour - 2013

Προσωπικα ειμαι της αποψης dewalex, οχι για το Hallowed, γενικα οπως το θετει. Απο την αλλη ομως, και το πιστευω ακραδαντα αυτο, ο πολυς κοσμος θελει να ακουει τα ιδια και τα ιδια χιτς. Μιλαω για τους ανθρωπους που γεμιζουν αρενες και κανουν τα sold out, και για αυτους ναι, το πιστευω πως θελουν τα standard πραγματα. Γιατι να το αλλαξουν αυτο οι Maiden; Για τους οχτακοσιους (τυχαιο νουμερο) ανθρωπους που θελουν κατι διαφορετικο;

ισχύει. την προηγούμενη φορά που τους είχα δει είχα μια φίλη μου που ήθελε μεν να ρθει άλλα δεν ήρθε τελικά και μου είπε να την πάρω τηλ να ακούσει το fear. αυτοί σε Σουηδίες κτλ. πάνε όλοι. Πάντως νομίζω αυτήν η περιοδεία είναι μια καλή ευκαιρία να τους δούμε μια τελευταία φορά και να μείνουμε με τις αναμνήσεις

ΠΟΙΑ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΡΕ;;;;;

ανακοινωθηκε Γαλλια.στης 5 ιουνιου.στο Βercy.αποτι βλεπω θα βαλουν και δευτερη ημερομηνια.παει χαλαρα για sold out.

ποσο γελαω που αυτην την κιθαρα του σμιθ παιζει να την χαιρεται καποιο λοκαλ τσακαλι …

[SPOILER]angmar εχεις δικιο αυτο που λες για κοινο αρενες κ σολντ αουτ.δε ζηταω να παιξουν b sides η ξερω γω το φλασ οφ δε μπλαηντ για να μην πω κανα λοουνληνες,σαν εν στηλ.ζηταω λιγο αυτοσχεδιασμο σε καθε λαιβ της να εχουν και να ενναλλασουν κανα 2-3 κομματια η τουλαχιστον την σειρα.αυτα τα tribute παρελθον με εξαιρεση το 1ο ολα μουφα μου φαινονται για λογους που βαριεμαι να αναλυσω.αλλα αυτο με το μαιντεν ενγλαντ χωρις ινφινιτ ηταν τελειωτικο.

το χαλοουντ δε το κρινω συνθετικα απλα εχω φτασει σε σημειο πλεον να βαριεμαι λογο επαναληψης.(καλο το πιτογυρο αλλα οχι καθε μερα)

καλυτερα ετσι

[/SPOILER]

ΑΛΗΘΕΙΑΑΑΑΑ ??? 8O8O8O8O

June
Wed 5 Paris, FRANCE Bercy Εισιτήρια από 15 Οκτώβρη

από το πρώτο ποστ

Για να πούμε χάπι μπέρθντει Νίκο. \μ/

Ανακοινώστε κι άλλες, θα σκάσουμε λέμε.

μία κοντινή ανακοινώστε ρε γμτ

λέτε να έρθουν και από δω??
μακάρι παναγια μου ,ξέρω ότι έρχονται συχνά αλλα δεν έχω καταφέρει να τους δω ποτε. και πέρυσι που είχα πάρει εισιτήριο , με τρακάρανε όπως πήγαινα! hahaha

More dates have been added to the Maiden England European Tour 2013. Maiden will play 5 shows in Germany. The dates are: the Festhalle Frankfurt on 11 June, the O2 World in Berlin on 18 June, O2 World in Hamburg on 19 June, Open Air Arena Singen-Aach on 29 June and Open Air an der KöPi-Arena in Oberhausen on 06 July.

Ναι, μωρή Γερμανία

18 Ιουνίου Βερολίνο, και πάλι στο O2 δεν ακούγεται άσχημο :slight_smile:

Για κάποιο λόγο όμως έχει πανάκριβα αεροπορικά από τώρα.
Eυτυχώς ανακοίνωσαν αρκετές ημερομηνίες κεντρική Ευρώπη που θα παίζουν μόνοι τους, εκτός από τις καθιερωμένες συναυλίες στην Σκανδιναβία λογικά από δω και πέρα τα κενά θα γεμίσουν με διάφορα φεστιβάλ, ακούγεται πολύ για Rock Am Ring (7-9 Ιουνίου) που κολλάει μετά το Παρίσι, όπου πιθανότατα θα μπει και δεύτερη ημερομηνία όπως έγινε το 2008. Είναι και τα Sonisphere, γενικά έχουμε να διαλέξουμε ρε παιδί μου.

ε, να τους περιμενουμε κ απο εδω?

Λογικά ναι!

More dates have been added to the Maiden England European Tour 2013. Maiden will play 5 shows in Germany. The dates are: the Festhalle Frankfurt on 11 June, the O2 World in Berlin on 18 June, O2 World in Hamburg on 19 June, Open Air Arena Singen-Aach on 29 June and Open Air an der KöPi-Arena in Oberhausen on 06 July.

Tickets will go on sale in Germany on Saturday, 20 October 2012

αυτό περιμένουμε λοιπόν. άλλωστε για πλακα γεμιζουν μαλακασα…

Παιδες την τελευταια φορα στη Μαλακασα ποσοι περιπου χιλιαδες μαζευτηκαν?

οκ λοιπόν.

Γερμανία: Βερολίνο και Αμβούργο είναι 100% σίγουρα.
Ψηθείτε αλητομεταναστάκια

νομίζω 54.000

καλά για 54000 δεν νομίζω…!!! ποιο λίγοι πρέπει… :-k

αλλά ντάξει όποιος και να τους φέρει μόνο χαμένος δεν θα βγει…
περιμένω σαν τρελή να δω κάτι που να σχετίζεται με το ελλάντα…

αλλά απλά να ρωτήσω,ας πούμε για Βερολίνο πόσο περίπου θα πάει το μαλλί…???