Maiden England European Tour - 2013

54-60000 καπου εκει σιγουρα

με 230 βρηκαμε πηγαινε ελα (παραμονη και για το αμβουργο)

Υποθέτω οτι κάνεις πλακα ετσι??:eek::-k:-k Περσυνο Sonisphere 11 με 12000 ατομα το πολύ.Maiden Μαλακασα 2008 18000 τεμάχια,2005 15000.Οι Kiss είχαν 6500 κεφάλια.Sabbath το 2005 συγκεντρωση ρεκορ (μαζι με Big Four 2010 περιπου 22-25000) Αυτά που σου λεω στα λεω επειδη εχω εικονα των επισημων εισιτηριων που κοπηκαν και ηδη σου προσθετω προσκλησεις και τζαμπατζηδες.

[QUOTE=fake7;1420455]54-60000 καπου εκει σιγουρα

με 230 βρηκαμε πηγαινε ελα (παραμονη και για το αμβουργο)

230 μόνο???

πήγαινε-έλα,εισιτήριο συναυλίας και “διαμονή”??? 8O

πηγαινε ελα πηγαινε ελα πηγαινε ελα πηγαινε ελα πηγαινε ελα πηγαινε ελα πηγαινε ελα πηγαινε ελα πηγαινε ελα πηγαινε ελα πηγαινε ελα πηγαινε ελα πηγαινε ελα πηγαινε ελα πηγαινε ελα

you have been trolled

Φαντάζομαι εννοείς metal live μόνο (για το συγκέντρωση ρεκορ) γιατί ο Manu Chao είχε αρκετά παραπάνω.
Κοντά στις 40.000.

Και νομίζω Sabbath και Big4 ήταν κοντά στις 30.000.

το big four δε ξερω για εισητηρια παντως ειχε πολυυυυ πανω απο 22 χιλιαρικα

Big Four πρεπει να ειχε γυρω 30000-350000!

Και εγώ ρε φίλε γιατί είχα βραχιολάκι νούμερο 25000 όταν μπήκα στο περσινό Sonisphere? Σημειωτέον μπήκα 5:30. Άρα χαλαρά ήταν 30000 τουλάχιστον.

πωωωω ξεκολλάτε… μ’αρέσει κιόλας που απαντάτε στις 54.000 με επιχειρήματα :stuck_out_tongue:

Παιδιά τα ατομα σε χιλιαδες δεν είναι στραγαλια…είναι μισο κιλο να τ’αφησω?? οχι μωρε βαλε κανα κιλο ακομη!! Και ειδικα για το περσυνο ακομα και o Smallwood εγραφε τοτε σε κατι web ημερολογια που εβγαζε μετα απο καθε live οτι καταλαβαινει τη χαμηλη προσευλευση στο δικο μας Sonisphere λογω της οικονομικής καταστασης στην Ελλαδα.Τελος παντων επειδή εχουμε χέσει το τοπικ επιστροφη στο θεμα…αναμενουμε λοιπον στο official να ανεβει ο Eddie καλπαζοντας με την Ελληνικη σημαια:D

Ο περισσότερος κόσμος που έχω δει στη Μαλακάσα ήταν το 2009 στη συναυλία των Depeche Mode που τελικά δεν έγινε.

Μπορεί,δεν αμφιβαλλω καθως δεν πηγα ουτε στους Depeche ουτε στον Manu Chao που εγραψε καποιος πιο πανω.Απλα ανεφερα καποια μεταλ live που ημουνα παρών.

ε ρε φωτιες που αναψα με το “γεμιζουν την μαλακασα” . το θέμα είναι να έρθουν (με λογικη τιμη)

συγγνώμη…το γραφικό δεν το είδες;

Δε στη λέω ρε. Εσύ καλά έκανες και το έγραψες έτσι για το χαβαλέ / για το τρολάρισμα κλπ κλπ. Και εγώ κάτι τέτοιο ήθελα να γράψω.

Αλλά που να φανταστώ ότι 2 σελίδες μετά θα γράφουνε για τις χωρητικότητες ακόμα :stuck_out_tongue:

Maiden αμάνικο, μπύρα και λουκάνικο.

51 ευρω για Παρίσι, αρένα.
67.5 για καθίσματα.
Η παραγγελία είναι στα γαλλικά μόνο αλλά την παλεύεις όπως είδα.
Μπορείς να κλείσεις απλά το εισητήριο και να το πάρεις από το ταμείο;
Για Rammstein στο Βελιγράδι έτσι είχα κάνει. Με κωδικό.

Για Παρίσι έχει επιλογή για ηλεκτρονικό εισιτήριο σίγουρα, νομίζω είναι το πιο ασφαλές, πρακτικό και ανέξοδο, ενώ οι Γερμαναράδες έχουν επιλογή μόνο για αποστολή, πρέπει να δουλέψουν και τα ταχυδρομεία τους.

βρήκα ένα που έχει 8 ευρώ μόνο επιβάρυνση σαν shipping cost, αν θέλει κανείς να πάει γερμανία και δεν το βρει μου σφυράει.