Σας αρεσει ο νεος maiden δισκος (μονο οσοι τον ακουσανε καλα να ψηφισουν)

Οτι λεει ο τιτλος. Αντε για να δουμε να λαμπει η αληθεια.

παρε φακο

Όλος ο δίσκος είναι τέλειος εκτός από το Isle Of Avalon που είναι για τον πούτσο και πρέπει να καεί στην πυρά.

μου αρεσε ΠΑΡΑ πολυ

Crisp φιρι-φιρι πας για ban. ειπα να μην βρισω και γω, αλλα αποζητατε τα καντηλισ σαν παρθενες που ψηλαφιζουν αγγουρια στη λαικη. Τελος παντων κανω πισω για μια ακομα φορα, γιατι δε θελω να πεσω στο επιπεδο σου.

Σκάσε ρε ηλίθιο τρολ.

μου φαινεται οτι ο white zombie ξεχασε να παρει τα φαρμακα του χθες…

μιλα ομορφα μικρε. ψαχνεις για καυγα μηπως?

εγω παντως εμαθα και κατι…

πρωι πρωι θα την στηνω μπροστα σε παγκους λαικης8)

Επικος Δισκος…

Στα πεταχτά έκανα μια ακρόαση. λίγο βιαστικά και απο απόσταση (τον άκουγε ο απο κάτω). Διαβαζα και ένα βιβλίο βασικά, είχε και κάτι κομπρεσερ η οικοδομή διπλά αλλα ντάξει. Παρόλα αυτά πρόκειται περι τεράστιας δισκάρας, σιγουρα το τοπ της χρονιάς. Ο βασικός λόγος είναι το εξώφυλλο το οποίο γράφει Iron Maiden (νομίζω…)

Δεν πρόσεξα ότι ο τίτλος λέει να τον έχουμε ακουσει καλά, αλλα αφού λέω ότι είναι δισκάρα τότε μετράει η ψηφος μου…

Κι εγώ ψηφίζω ότι είναι ΔΙΣΚΑΡΑ.

Βέβαια το μόνο που έχω ακούσει (Ελντοράντο) είναι για το πέος, αλλά τί διάολο, Μέηντεν είναι αυτοί. Είναι δυνατόν να μην είναι δισκάρα;

φιλε εγω θα σου προτεινα να συνεχισεις την ακροαση για να βγαλεις καλυτερο συμπερασμα και να μπεις μεσα στο πετσι του δισκου. Θα σε ανταμειψει πλουσιοπαροχα μια τετοια ακροαση. Επισης μπορει το εξωφυλλο να γραφει IRON MAIDEN απ εξω αλλα αυτο δε σημαινει οτι ειναι και ΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΓΑΜΑΤΟΣ ΔΙΣΚΟΣ.

:lol:

ναι, αλλα ειναι, δεν ειναι;

:o:o:o:o

Νόου. Πλιζ, νόου.

Απο τα αγαπημενα μου στο δισκο When the Wild Wind Blows και το Starblind

Για μένα σημαίνει. Όλες τις άλλε φορές έτσι ήταν…

βαζω να ακουσω λιγο Seventh Son να στρωσω…