Σας αρεσει ο νεος maiden δισκος (μονο οσοι τον ακουσανε καλα να ψηφισουν)

αυτο φιλε mr_whatisnsme θα το αποδειξει το αποτελεσμα του ψηφισματος. Μεχρι στιγμης καλα παμε…

:lol: (για όλο το event)

Ποιος έβαλε την επιλογή τρία? Απαγορευεται…

Isle_Of_Avalon ποσες φορες εχεις ακουσει τον δισκο???

Πάντως δεν είναι σωστές οι επιλογές του poll, είναι βαλμένες έτσι ώστε να κατευθύνουν τον ακροατή! :-k Ή παρα πολυ καλός, ή πολυ καλος, ή δεν μου άρεσε? Βάλε και μια επιλογή “μέτριος” ξερω γω! Εμένα μου φαίνεται μέτριος ας πούμε!
Δεν θες να λάμψει η αλήθεια? [-X

Να γίνει εδιτ η 3 απάντηση από “Δεν μου άρεσε” σε “Δεν μου άρεσε, αλλα σίγουρα θα μου αρέσει αυριο μεθαυριο γιατι είναι Maiden”…

Σε αυτό το φορουμ πάντως δεν βαριέσαι ποτέ. Α όλα και όλα αυτό πρέπει όλοι να το παραδεχτείτε όλοι, κάντε και κανα πολλ αν ειναι για να λαμψει η αλήθεια.

εκανα λαθος και εβαλα Δεν μου αρεσε#-o

τι κανω Αβαλον;

κοιτα φιλε οι IRON MAIDEN ειναι love-it or hate-it συγκροτημα. Δηλαδη ειτε θα σου αρεσει ειτε θα την μισησεις. ΟΠΟΤΕ δεν υπαρχει νοημα να βαλω “ηταν μετριος ο δισκος”.

τον δισκο τον εχω ακουσει γυρω στις 30 φορες απο προχθες. γιατι ρωτας ?

Nηστεία και προσευχες…

Αυτοκτονεις για να μην σε σκοτωσει ο ιδιος…

Ρε αβαλον μονο 30 φορες?Εγω σημερα κλεινω 45 ακροασεις…

Ξεκινησαμε καλά αλλα μας πλησιαζουν οι κακοί…

60 online μέλη εν μέσω δεκαπενταύγουστου.
white zombie το έκανες πάλι το θαύμα σου!:smiley:

Αυτό το πολ γίνεται για να δούμε πόσοι τον γουστάρουν τον δίσκο άρα να δούμε αν τον γουστάρουμε κι εμείς? έτσι μου φαίνεται…

:lol:

βρε πούστηδες…
θέλω να κλείσω το Pc και δεν με αφήνεται…

Εχω ακουσει το δισκο 5 φορες απο χθες το βραδυ…πολυ καλος δισκος καλα δουλεμενος και οσο περισσοτερο τον ακουω τοσο πιο πολυ μου αρεσει!!κατι αλλο,ξερει κανει ποτε θα υπαρχουν τα tabs του album?

ρε σεις ο τίτλος του thread δεν έχει ερωτηματικό,κατι δεν παει καλά.Αρα υποχρεωτικά μας αρεσει…

Χαχα, σωστή παρατήρηση! :lol:

Αυτό ακριβώς. που είναι το παράξενο? Ειναι δισκάρα υποχρεωτικά. Κάκως έχει και παραπάνω απο μια επιλογή…