Σας αρεσει ο νεος maiden δισκος (μονο οσοι τον ακουσανε καλα να ψηφισουν)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

γαμήθηκα στο γέλιο λέμε.!!!


Το είχα δει αυτό, νομίζω τραγουδάει το ρεφραίν του Run to the hills…

Τί πράγμα;

ΛΙΝΚ!

ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΤΑ! ΜΠΟΥΚΑΡΑΝΕ ΤΑ ΤΣΑΚΑΛΙΑ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΜΑΙDEN ΚΑΙ ΟΤΙ ΑνΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΟΥΝ!!!

αληθεια εχει τραγουδησει run to the hills αυτη?

:lol:

…γιατι ειμαστε και τρου πανω απο ολα…πριν κυκλοφορήσει τον ακούσαμε και μας αρεσε…και μετα φταίμε εμεις η νεα γενια με τα μπ3

Δεν υπάρχει λινκ. Μετα από επέμβαση μελών του rocking.gr για βεβήλωση ιερων και οσίων ανάγκαστηκαν να τα κατεβάσουν όλα μπρος στη γενική κατακραυγή της μουσικής κοινότητας…

Φακ :frowning:

LINK παρακαλω:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εδω ο βρασιδας εχει τραγουδήσει το Starblind…:frowning:
ακούγεται ωραία αλλα αν το παρατηρήσεις το τραγούδι κομμάτι κομμάτι θα δεις οτι είναι το απόλυτο τίποτα.!! καθόλου δουλεμένη σύνθεση…

Μη σκιάζεσαι, αμα δεις τα σκουρα ένωσε τις δυο πρώτες επιλογες σε μια να μην μοιράζονται οι ψήφοι…

ΕΔΥ ΔΗΛΑΔΗ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ Ε ? επρεπε να τη δωσουν σε σενα να τη δουλεψεις που εισαι καλος στο δουλεμα.

Ωρέ που πάμε…που πάμε ωρέ…

ο δισκος ειναι ΒΑΡΕΤΟΣ…δεν περιμενα τιποτα αλλο βεβαια στον 15 δισκο των μαιδεν…:wink:

το πολλ ειναι επος:roll:

susan boyle δεν εχουμε αλλα εχουμε ντοπιο αστερι…

Σε ποιο δουλεμα??

μαλακία που είπα κάτι για τον δίκιο…συγγνώμη…δεν θα ξαναγίνει…λοιπόν…για πες μας…πως και είσαι αυτός που είσαι…??

Διακοπτω τη βροχη των (καηλο)ποστ αλλα θεωρω πως θα επρεπε να υπηρχε και η επιλογη του “καλος” γιατι τετοιο θεωρω το αλμπουμ και οι 3 επιλογες ειναι των ακρων.Συνεχιστε…(το 1 θρεντ δε σας φτανει πλεον) :stuck_out_tongue:

τι εννοεις πως και ειμαι αυτος που ειμαι?