Ποιοι θα πατε maiden σημερα?

Καλημέρα παλιόπαιδα!

Ποιοί θα δώστετε παρόν στους IRON MAIDEN σήμερα??

No δυστυχώς.

Eγω θα πάω.

Πάρτε και μία μετεωρολογική πρόγνωση για Μαλακάσα σήμερα:

http://www.meteo.gr/cf.asp?city_id=155

Και όσοι σκοπεύουν να πάνε με αμάξι μπείτε και εδώ:

http://www.bloka.com/

Θα βρείτε που στήνονται μπλόκα στην εθνική καθώ επίσης και ποια είναι τα πιο επικίνδυνα σημεία στην Εθνική. Εκεί στο 36ο-37ο χιλιόμετρο γίνονται πολλά ατυχήματα, γι’αυτό προσοχή.

kai egw tha paw…nai nai…na dw an tha erthei kaneis thn paraskeuh sto diko mas live… :smiley:

Τελευταίες προγνώσεις για τον καιρό στην περιοχή της Μαλακάσας είναι ΠΙΘΑΝΗ ΒΡΟΧΗ Ή ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ. Ελπίζω να αλλάξει μέχρι την έναρξη της συναυλίας.

UP THE IRONS ----- EDDIE RIPS UP ATHENS TODAY
den xriazetai fysika na pw ti tha kanw shmera to apogeyma
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

egw den tha paw . den mou aresoun

Είμαι πολύ χαρούμενος σήμερα :smiley: Θα πάω στους Maiden… Θα πάω στους Maiden… και θα ξαναφτύσω τον Harris! Ζήτωωωωω!

Και τι ωρα θα πατε παλικαρια;

Ρε mountain_king εσυ ησουν; :smiley:

Ναι εγώ ήμουν… νομίζω… αλλά μην με παρεξηγείτε! Τον έφτυσα για να μην τον ματιάσω. Τέτοιον ντράμερ σαν αυτόν, δεν είχα ξαναδεί. Απίστευτος!!! 8) Εγώ έχω ραντεβού με παρέα στις 6, θα πάμε με αμάξι… θα το σπρώχνουμε! :slight_smile: Up the irons :twisted: :twisted:

Μαλλον ξεχασες ποιον εφτυσες φιλε king :smiley:
O harris ειναι ο μπασιστας.
Αμα καταφερες και πετυχες τον mcbrain πισω απο το drum kit,πρεπει να εισαι ο θεος.Θελω να με μαθεις να φτυνω. :smiley:

Λογικα οι maiden θα βγουνε στις 10,αρα λεω να τιμησω τον χωρο με τη παρουσια μου στις 8:30

Το Nicko θα προσπαθήσω να τον πετύχω σήμερα… απο το πρωί κάνω εξάσκηση φτυσίματος ακούγοντας ταυτόχρονα Where Eagles Dare! Πάντως για ιδιαίτερα μαθήματα του "πως να φτυνεται έναν καλλιτέχνη’’ μέτα το live. :slight_smile:

8a eimai kai egw mesa!!

plz paides oxi alla xlepouria…

Θα πάω κι εγώ. Θα συνοδεύω τον ξάδερφο μου που είναι 15 χρονών!

opote se periptwsh pou pesi 3yliki 8a exeis ton 3aderfo na ka8arizei :twisted:

Στάααανταρ!!!Και το πακέτο είναι που θέλω να τον βάλω και τσάμπα με τη δική μου πρόσκληση κι οι δυο!!!

[quote=“amxm”]

Στάααανταρ!!!Και το πακέτο είναι που θέλω να τον βάλω και τσάμπα με τη δική μου πρόσκληση κι οι δυο!!![/quote]
aaaaaaaxaxaxa kai egw ayto ekana gia ton aderfo mou alla einai 5 xronia megaliteros :x

Θα είμαι εκεί αν και τους έχω δει 3 φορές… Γύρω από το περίπτερο του rock hard θα περιφέρομαι… Όποιοι πιστοί προσέλθουν…

Se ligo bgainoun oi Dragonforce… Oso skeftomai ti xamos tha ginetai tora ekei pano sth Malakasa mou rxetai na xtipao to kefali mou ston toixo pou gennithika to '91 sta Xania kai oxi to '81 sthn Athina… Telws pantwn :stuck_out_tongue: Perimenoume setlist! KAI KANENA BOOTLEG EEEEE 8)

Χαμος θα γίνεται σίγουρα… :slight_smile:
Εγω που εχω εξεταστική τι να πώ; :?
Sorry αλλα απο τα 4 πρωτα αλμπουμ τους δεν θα πουν οι Maiden;Ε αν ειναι ετσι δεν χανουμε και τιποτα…Ποτε δεν μ’αρεσαν τα πρωτα τους αλμπουμ anyway… :smiley: