Malval vs Enjoy eternal bliss

Μιας και έρχεται το τέλειο αυτό πακετάκι για την post rock κοινότητα είπα να θέσω αυτό το ερώτημα: 2 δίσκοι (αν και το ένα είναι ep με χρονική διάρκεια άνω των 50 λεπτών άνετα λογίζεται ως lp) διαμάντια για την χώρο που εύχομαι να τα άκουσουμε να εκτελούνται ζωντανά ολόκληρα…Ποιο όμως θελέτε να ακούσετε περισσότερο?ποιο το αγαπημένο?ποιο σας ταξιδεύει και σας μαγεύει περισσότερο…Μιλάμε καθαρά για προσωπικό γούστο…κάνω την αρχή ψηφίζοντας την απόλαυση της αιώνια ευδαιμονίας…Το poll θα μείνει ανοιχτό μέρχι και 5 μέρες μετά το live που ίσως μας αλλάξουν γνώμη!!

να το αφησεις το πολλ και μετα το λαηβ, να δεις που θα φτασει το μαλβαλ =ρ

Είπα θα το αφήσω 5 μέρες…23 Γενάρη κλειδώνει…δεν φτάνουν 5 μέρες για να συνέλθουμε απο το live?

Σωστός. Εγω θα περιμένω να ψηφίσω μετά το λάιβ

To poll den leei Shora vs Yndi Halda pou exei na kanei kai me tis live emfaniseis ton bands. Albums anaferei. Ta albums os gnoston einai sygkekrimenes akoustikes douleies…:stuck_out_tongue: To pos apodidontai live pernaei to thema stis bands.

Ναι αλλά μπορεί μια συναυλία να αλλάξει τον τρόπο που ακούς ένα δίσκο :!:

Epimeno. Katalabes poly kala ti eipa…:stuck_out_tongue:

Ναι έχεις δίκιο αλλά ήθελα να φέρω αντίρρηση :stuck_out_tongue:

Ο λόγος που θα απαντήσω τότε είναι επειδή θέλω να τους έχω χωνέψει τους δίσκους :stuck_out_tongue: Προς το παρόν συμβαδίζουν

Toso nostimoi itane e? Tous efages i tous akouses? :cold:

Hokam mas odigeis :lol:

Manolio se proti poustrockadiki synaylia tha pas me to kalo? :-k

Ναι, εκτός αν πιάνουν και οι Έλληνες Since (Time), τους οποίους αν δεν έχεις ακούσει, να το κάνεις!

Όταν είχαν έρθει οι Red Sparowes δεν τους άκουγα ο ηλίθιος και ακόμα χτυπάω το κεφάλι μου :stuck_out_tongue:

Tha to kano. Tha deis me allo mati genika aytin tin mousiki. H leksi xasimo tha parei sarka kai osta.

Μάνο πρέπει να εξιλεωθείς…εγώ έτσι έκανα όταν είχα χάσει τους Mono πέρυσι τον Δεκέμβριο…μην διανοηθείς να μην είσαι στο Κύτταρο στις 18 του Γενάρη!!

Malval for me.Το εχω ακουσει εδω και καιρο και το εχω χωνεψει.Το εχω ρευτει κιολας :expressionless:
Το εχω λιωσει για την ακριβεια.Το Yndi Halda το εχω ακουσει αρκετα αλλα γνωμη δεν αλλαζω.

Πλησιάζει η στιγμή και ξεθάβω.

Για την ιστορία να πω ότι ψήφισα Enjoy eternal bliss

κι εσυ Βρουτε;

malval for me…

ε μετά το αποψινό, και τα τελευταία σύννεφα διαλύθηκαν.

Malval!!!

μη ντρεπεστε και οι υπολοιποι παιδια.

Ποιοι υπόλοιποι μωρέ, νομίζεις ότι είμαστε πάνω από 12? :lol: