Manchester United

Εχουνε θρεντ να πουμε κατι Liverpool, κατι Arsenal και εμεις βολευομαστε με το Premier League θρεντ. Γινεται; Δεν γινεται!

Εστω και τιμητικα πρεπει να χουμε θρεντ εδω μεσα.
Οποτε ποσταρουμε αβερτα για την αγαπημενη μας ομαδα του Νησιου.

http://contra.gr/Soccer/England/Premiership/ManchesterUnited/294032.html
Τη δέσμευση που ζήτησε πήρε ο Γουέιν Ρούνεϊ για να παραμείνει στη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. Όπως αναφέρουν σήμερα αγγλικά δημοσιεύματα, οι Γκλέιζερ δεσμεύτηκαν να ξοδέψουν γα να κάνουν την ομάδα ισχυρότερη. Αυτό ζητούσε και ο Άγγλος επιθετικός για να ανανεώσει το συμβόλαιό του.

Ο Τζόελ Γκλέιζερ επικοινώνησε με τον Ρούνεϊ από τις ΗΠΑ όπου βρίσκεται, καθώς το ενδεχόμενο της απώλειά του έθετε εν κινδύνω όχι μόνο την αγωνιστική συνοχή αλλά και τα προσδοκώμενα έσοδα από τη Γιουνάιτεντ.

Σ’ αυτήν την επικοινωνία έλαβε τη διαβεβαίωση πως θα δοθούν τα χρήματα στον Σερ Άλεξ Φέργκιουσον για να αγοράσει παίκτες αξίας κι έτσι έκλεισε η συμφωνία. Πιο συγκεκριμένα, οι ιδιοκτήτες θα δώσουν 60 εκατομμύρια λίρες στο μάνατζερ της ομάδας για να αγοράσει δύο παίκτες πρώτης γραμμής πριν από το τέλος της χρονιάς κι αυτοί είναι ο Γουέσλι Σνάιντερ από την Ίντερ, αλλά και ο Έντιν Τζέκο από τη Βόλφσμπουρκ.

Να του κανουμε αγαλμα τελικως του Ρουνει;

Εχετε ενα που ανοιξε ο horror.

Αν και ολοκληρο τοπικ σας πεφτει πολυ, για να λεμε την αληθεια.

και στο πρεμιερ λιγκ τωρα για ποιον θα λεμε ? για την φουλαμ ?

γιατι σε χαλαει…??
παλι προηγηθηκαμε, παλι χασαμε…

ενταξει με την west brom παιζατε εμας μας νικησε 2-3 και με την μαν γιου ισοφαρισε 2-2 απο 2-0

γελαμε…τι ομαδα ειπαμε εισαι στην αγγλια?

Αντε και ενα θρεντ για τους Red Devils…δηλωνω και γω μπεμπης…ωστοσο

[SPOILER]εχω και μια μεγαλη συμπαθεια στους ανθρακορηχους λογω φανελας:oops:[/SPOILER]

Ποια ειναι η μεγαλυτερη;;;

Ε, μ’ αυτη. 8)

[SPOILER]Α, και Leeds United ε.[/SPOILER]

Λιβερπουλ?

Eιδες που τα βρισκεις και μονος σου;;; :stuck_out_tongue:

βλεπω τον αγωνα της γιουναιτεντ τωρα.ας σταματησει την μπαλα ο βλακας ο νεβιλ,περα απο το οτι ειναι αμπαλος,εχει θερισει τους παικτες της στοουκ.ακομα και εγω που ειμαι γιουναιτεντ θελω καποιος να του σπασει την μαπα.

Αφού έκαναν για σας, ας κάνει κάποιος και για την Τορκί ρε παιδιά…

:ban:


:lol::lol:

Παραδοσιακά οι πιο ούφο τερματοφύλακες είναι στην Αγγλία.

Δε σας χάλασε ο Berba που δεν τον γουστάρετε!!!

Σούπερ είναι ο Βούλγαρος, απλά είναι αντι-εμπορικός ως Βαλκάνιος!
Αν ήταν λατίνος θα ενδιαφερόταν η Ρεάλ! :wink::lol:

Eπίσης: Mόνο εμένα μου φαίνεται πως στη φάτσα μοιάζει με τον Malakian από SOAD; :stuck_out_tongue:

Εμένα με κάνει πιο πολύ για Andy Garcia!

Μεγαλα ντερμπυ τωρα μες στο Δεκεμβριο… Εδω θα φανουν πολλα… ΜΕ νικες γινομαστε φαβορι

Σήμερα είναι μεγάλη ευκαιρία να πάρουμε ένα καλό προβάδισμα. Φέτος, μέχρι τώρα, στα ντερμπι η ομάδα είναι πολύ σοβαρή και περιμένουμε μια απο τα ίδια σήμερα. Ειδικά απέναντι σε μια Άρσεναλ που έχει την τάση στα μεγάλα παιχνίδια να καταρρέει (π.χ. με τοτεναμ,τσελσι)