Manchester United

Φχαριστιεστε το πιπιλισμα μπουκωμενοι η να πω στον αρχηγο να τη βγαλει απτο στομα;;

Ο Νέημλες γράφει στον Παναθηναϊκό σαν βάζελος και στην Μάντζεστερ σαν γαύρος, αυτά τα δύο 0-3 τον έχουν μπερδέψει αρκετά…

Έχουμε δύο μεγάλα αρχίδια. Όσες και επιπλέον μεγάλες κούπες.

…άντε σιγά σιγά να επιστρέφετε στη φυσική σας θέση…

Και τώρα που βγάλατε όλη την κομπλέξα σας, τραβάτε στο δικό σας το θρεντ να φαντασιωθείτε το πρωτάθλημα, γιατί έχουμε και ματς απόψε.

…εγώ δεν την έβγαλα όλη…έχω κι άλλη…

Μπερδευτηκε μωρε, ο αρχηγος την εβγαλε ολη την κυριακη.
Αλλα δεν ηταν κομπλεξα αυτο που εβγαλε.

Αυτό που για να παίξει μπάλα η ομάδα, εν έτει 2014, να πρέπει να παίζει 90’ ο Ράιαν, ε να μας το εξηγήσει κάποιος.

Τεραστιε στρατιωτη Ραιαν υποκλινομαι!!!

Επίσης, έχω την αίσθηση ότι δεν την έβγαλε, αλλά την έβαλε, διόρθωσέ με αν κάνω λάθος.

Αστους να χαρουν, μεγαλη μερα σημερα! Περασαν το γαυρο με 40 λεπτα ταμπουρι που θα ζηλευε κι ο σαμουηλ!

Κοίτα, η σούφρα τους κάπου τώρα κοντά αναμένεται να κλείσει και να πετύχουν κάποιους αδίστακτους να τους χορτάσουν μπάλες, πολλές μπάλες.

[SPOILER][/SPOILER]

Θεέ μου ούτε εγω δε λέω τέτοιες πίπες.

:lol: :lol:

Βασικά είχε φανεί από το μαρκάρισμα ότι ο Φαν Περσι θα είχε πρόβλημα. Γονατιά έφαγε και μάλιστα πολύ δυνατή.

…και ο δικοί μας πήγαιναν και τού’λεγαν να σηκωθεί…ότι κάνει θέατρο δηλαδή[-X

:slight_smile: :!:

Εδω διαβάσαμε οτι ο διαιτητής τον άφησε παραπάνω απο οσο έπρεπε στον αγωνιστικό χώρο και έπρεπε γρήγορα γρήγορα να τον έχουν βγάλει με το φορείο για να μην χάνει η Θρυλαρα χρόνο ωστε να παει για το Όσκαρ ανατροπής.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Εγω το μονο που εχω να πω ειναι οτι θα ρουφηξουμε πολλα τεμαχια απο την Μπαγερν